Forum Forum finansoweKredyty

szybka pozyczka sms-gdzie?

szybka pozyczka sms-gdzie?

bobasek32 / 2012-07-03 09:36
powiedzcie mi co zrobic w sytuacji kiedy na horyzoncie pojawil sie nieprzewidziany wydatek, a moje domowe finanse swieca pustkami? myslalem zeby skorzystac z szybkiej gotowki dotepnej rpzez smsa? czy ktos z Was bral moze taka pozyczke?
Wyświetlaj:
ancior / 2012-07-04 11:26 / Bywalec forum
w zyciu nie bierz pozyczki w providencie, kolezanka zle Ci radzi, maja tam bardzo wysokie oprocentowanie, poza tym co tydzien przychodzi ktospo pieniadze do Ciebie...bez sensu brac tam pozyczke
Profibis / 95.48.157.* / 2012-07-03 14:24
Przedstawiamy Państwu pełną ofertę najszybszych pożyczek pozabankowych dostępnych na naszym rynku.
Wnioski można składać bezpośrednio przez internet!
===---===---===---===---===
POLECANY PRODUKT:
---------------------
OKmoney.pl - pożyczka w 60 minut!
---------------------
* Chwilówki gotówkowe: od 200 do 1500 zł bez zaświadczeń i poręczycieli
* Pieniądze na Twoim koncie w ciągu godziny
* Brak ukrytych kosztów: ubezpieczenia, czy dodatkowych opłat telefonicznych i SMSowych
* Akceptacja wniosku w trybie natychmiastowym 24/7
=========================
http://www.kredytyonline.ebrokerpartner.pl
Tomaszuu / 2012-07-03 11:36
Hehe a czym się różni pożyczka sms od pożyczki provident kompletnie niczym koszty te same.A jak bierzesz w sms to nie musisz patrzeć na ludzi. daa.pl/wnioski
Maksymalista / 109.243.149.* / 2012-07-03 11:12
Trzymaj się od takich pożyczek, jak i wszystkich chwilówek z daleka. Idź normalnie do PKO BP, oni mają najtańsze gotówkowe pożyczki, ostatnio nawet był tu jakiś ranking.
bacior / 2012-07-03 11:10 / Bywalec forum
mysle, ze z takiej formy pozyczki lepiej nie korzystac, natomiast polecam Ci pozyczke w providencie ja bralem i naprawde super, wszystko ekspresowo, malo formalnosci, pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: