Forum Forum finansoweKredyty

Szybki kredycik na 2500zl i problem

Szybki kredycik na 2500zl i problem

marecki6 / 2007-07-05 21:26
witam, potrzebuje wziasc raty/kredyt na zakup nowego tv czyli potrzebuje 2500zl , probowalem wziasc raty z zaglu ale nie wiadomo dlaczego dostalem odmowe chociaz spelniam raczej szelkie warunki ... pojawia sie opcja na szybka pozyczke w banku bph ale niestety moja blokada jest sprawa wojska z tym ze od konsultantki uslyszalem ze po 22 roku zycia nie wymagaja pokazywania ksiazeczki wojskowej .... czy mam to rozumiec w ten sposob ze nie sprawda tego gdybym powiedzial ze mam uregulowana sluzbe wojskowa ? wogole w jakim stopniu banki sa w stanie sprawdzic takie rzeczy jak sluzba wojskowa, okres zatrudnienia czy wysokosc zarobkow w przypadku porzyczki w 15 minut na oswiadczenie ?
Wyświetlaj:
Agnieszka Konsultant Money.pl / 2007-07-06 10:28 / Specjalista Money.pl
Obecnie maksymalny wiek poborowy to 55 lat, z tego powodu część banków obniżyła próg wiekowy dla którego wymagany jest uregulowany stosunek do służby wojskowej, część pozostała przy 28 latach, a niektóre banki całkowicie zrezygnowały z wymogu uregulowanego stosunku do służby wojskowej.
Jeżeli konsultanka Banku BPH poinformowała Pana, że mężczyźni po 22 roku życia nie mają obowiązku okazywać książeczki wojskowej, oznacza to, że pomimo tego, że nie ma Pan uregulowanego stosunku do służby wojskowej, a ukończył Pan 22 lata może Pan otzrzymać pożyczkę.
Jeśli chodzi o weryfikacje prawdziwości informacji podawanych przez klienta odnośnie zatrudnienia oraz dochodów, to w przypadku kredytu na oświadczenie, klient sam oświadcza z jakiego źródła i w jakiej wysokości są jego dochody (podaje nazwę zakładu pracy, numer NIP, REGON, numer tel.) wystarczy, że pracownik banku zadzwoni do zakładu pracy i potwierdzi te informacje.
Oferta szybkich pożyczek na oświadczenie skierowana jest dla osób, które mają dobrą historię kredytową, także jeżeli wcześniej nie korzystał Pan z usług kredytowych jakiegokolwiek banku, zapewne będą wymagane dokumenty potwierdzające otrzymywanie dochodu.

Zachęcam do zapoznania się z ofertami pożyczek gotówkowych na stronach portalu Money.pl: http://direct.money.pl/kredytygotow kowe/

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 0801 40 50 50 lub e-mail: konsultanci@money.pl
Sylvinha / 84.10.163.* / 2007-07-09 00:09
Chciałam się odnieść do informacji o potwierdzaniu danych przez zakład pracy. Jestem zatrudniona w dużej firmie (1800 osób) i parę miesięcy temu mieliśmy kontrolę inspektorów z GIODO. Efektem tego było pismo z naszego Ministerstwa , zakazujące udzielania jakichkolwiek informacji na temat pracowników na telefoniczne zapytania banków. I zrobiło się błędne koło, pracownicy mają problemy z uzyskaniem kredytów,a my użeramy się z pracownikami Banków .

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: