Forum Forum finansoweKredyty

Szybki kredyt gotówkowy

Szybki kredyt gotówkowy

Nowicjusz12 / 2012-05-24 12:33
Potrzebuję na gwałt kredytu gotówkowego bez zbędnych formularzy. Dostałem szansę zainwestowania pieniędzy w naprawdę obiecujący biznes!! Potrzeba mi tylko pieniędzy , których wystarczająco nie mam!! Co możecie mi polecić?! Proszę o szybką odpowiedź!! Sprawa bardzo ważna!!
Wyświetlaj:
Ekspert PKO Banku Polskiego / 2012-06-11 14:19
Polecam kredyt gotówkowy w PKO Banku Polskim. Do końca czerwca bez prowizji (po wykupieniu ubezpieczenia). Przy kredytach do 30 tys. zł oprocentowanie wynosi 16, 45 proc.( dla klientów, którzy przystąpili do ubezpieczenia gwarantującego wypłatę świadczeń, które pokryją w całości lub w części zadłużenie z tytułu pożyczki w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych). Przy wyższych kwotach oprocentowanie może być jeszcze niższe. Kredyt udzielany jest nawet na 8 lat, więc miesięczna rata może być niska. W przypadku konsolidacji kilku kredytów, okres spłaty może być wydłużony nawet do 10 lat. Decydując się na pożyczkę, można odroczyć rozpoczęcie spłaty pierwszej raty, a dodatkowo, w późniejszym okresie można skorzystać z wakacji kredytowych. Kredyt do 15 tys. zł bez zgody współmałżonka, do 30 tys. bez zabezpieczeń, również bez zaświadczenia od pracodawcy – jeśli twoja pensja wpływa na konto w Banku.
Polecam!.
Ekspert PKO Banku Polskiego
Ekspert PKO Banku Polskiego / 2012-06-11 14:18
Polecam kredyt gotówkowy w PKO Banku Polskim. Do końca czerwca bez prowizji (po wykupieniu ubezpieczenia). Przy kredytach do 30 tys. zł oprocentowanie wynosi 16, 45 proc.( dla klientów, którzy przystąpili do ubezpieczenia gwarantującego wypłatę świadczeń, które pokryją w całości lub w części zadłużenie z tytułu pożyczki w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych). Przy wyższych kwotach oprocentowanie może być jeszcze niższe. Kredyt udzielany jest nawet na 8 lat, więc miesięczna rata może być niska. W przypadku konsolidacji kilku kredytów, okres spłaty może być wydłużony nawet do 10 lat. Decydując się na pożyczkę, można odroczyć rozpoczęcie spłaty pierwszej raty, a dodatkowo, w późniejszym okresie można skorzystać z wakacji kredytowych. Kredyt do 15 tys. zł bez zgody współmałżonka, do 30 tys. bez zabezpieczeń, również bez zaświadczenia od pracodawcy – jeśli twoja pensja wpływa na konto w Banku.
Polecam!
Ekspert PKO Banku Polskiego
Kuzynek / 85.222.86.* / 2012-05-31 17:30
Max Pożyczka może? Oni mają dobre warunki raczej... No i PKO przynajmniej Cię nie wycycka jakimiś ukrytymi kosztami...
raf329 / 89.78.182.* / 2012-05-27 18:45
Najpierw oszacuj swoje zdolności. Bez tego żaden bank nie da Ci kredytu, np: http://najnizszeraty.pl/
raf456 / 89.78.182.* / 2012-05-27 18:47
obliczenie wysokości rat
ijfoiwv / 91.150.141.* / 2012-05-24 13:22
jak chcesz szybko i bez tony papierów to idz do pośrednika Oni mają podpisane umowy z bankami więc idzie szybciej i można więcej załatwić, ja tak zrobiłem
dyjyjujrfhjm / 91.150.141.* / 2012-05-24 12:37
A z jakiej miejscowości jesteś ?

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: