Forum Forum finansoweKredyty

szybki kredyt na wakacje

szybki kredyt na wakacje

kasiakuś / 2012-07-23 10:42
Wiecie może w którym banku można dostać szybki i w miarę korzystny kredyt na wakacje? miałam odpuścić w tym roku, bo zajęłam się remontem mieszkanbia, ale własciwie to muszę parę dni się zrelaksować i naładować akumulatory, a ze fajna opcja mi się trafiła, to chcę wykorzystać szansę, tylko tegio kredytu potrzebuję właśnei
Wyświetlaj:
irek1224 / 77.65.84.* / 2012-07-25 09:29
Po prostu Max pożyczka w PKO BP lub jakimkolwiek innym banku. Żadnych dziwnych instytucji, bo możesz się naciąć.
ancior / 2012-07-23 11:08 / Bywalec forum
zamiast kobinowac z bankami skorzystaj z oferty providenta, pozyczka od reki w jeden dzien bez zbednego wypelniania papierkow, naprawde polecam, sama skorzystalam keidys i nie zaluje
Ewa_P / 46.112.163.* / 2012-07-25 19:31
osobiście wolę Profi Credit, bo mogę pożyczyć więcej i na dłużej. No i jak wakacje, to lepiej nie brać pożyczki gdzie masz ratę co tydzień, bo już przy pierwszej będą zaległości ;) W Profi Credit raty są co miesiąc i mi pasuje.
alergik33 / 2012-07-23 11:16 / Bywalec forum
a ja słyszałem, ze providencie właśnei mają zabójcze dla klienta oprocentowanie i że się w ogóle nie opłaca tam brać kredytu, nie wiem na 100& bo akurat nei musaiłem an szczęście korzystać z ich usług, ale już kilka razy słyszałem głosy niezadowolenia

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: