Forum Forum finansoweKredyty

Szybki Kredyt w MILLENNIUM TO LIPA

Szybki Kredyt w MILLENNIUM TO LIPA

Nero28 / 83.6.70.* / 2007-08-17 16:02
Szóstego sierpnia podpisałem umowę kredytowa w banku millennium, wcześniej dopytując sie o czas przeslania srodkow w różnych miejscach Millennium i zapewniano mnie ze środki będą na kacie w ciągu czterech dni dzisiaj mam szesnasty sierpnia a pieniędzy ja nie było tak niema, po moich licznych interwencjach telefonicznych osoba, która mnie obsługiwała tłumaczyła Sie ze maja dużo ludzi do obsługi w związku z tym kredytem, innym razem pani Sie tlumaczyla ze bank nieznal mojego stanu cywilnego a pragnę nadmienić ze mam w MILLENNIUM kata, na które przychodzi mi pensja, co miesiąc i to oni wysyłali mi propozycje o kredycie gotówkowym, fakt Jest taki ze w Internecie widnieje ze mam, co juz spłacać z różnymi błędami takimi jak termin spłaty i ilość miesięcy spłaty oczywiście na moja niekozysc, oczywiście nie polecam, bo kredyt wcale nie jest szybki nawet dla kilku letnich klijetow banku i niewiem kiedy mi te pieniądze naprawdę przeleją.....


Oczywiście dla zainteresowanych napisze dla forum, kiedy dostane środki i pragnę napisać ze moja pensja zawsze przychodziła na czas na kato a ja nie miałem żadnych debetów w Millennium
Heniek26 / 83.31.30.* / 2007-08-17 16:15
nie wiem jak się ludzie decyduja na millenium, nie dośc że drogo to i dlugo trzeba czekać

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: