Szybki zysk

mejson455 / 2013-02-14 19:06
Cześć
Mam pytanie istnieje możliwość żebym np zainwestował w coś na początek małą sumą przykładowo 400-500 zł a po np 3-4 miesiącach potroiły by mi się pieniądze ?
Tylko czy to gra na giełdzie czy fundusze inwestycyjne czy coś jeszcze innego ?
Ciułacz / 2013-02-15 13:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mejson witaj !
Piszesz
Mam pytanie istnieje możliwość żebym np zainwestował w coś na początek małą sumą przykładowo 400-500 zł a po np 3-4 miesiącach potroiły by mi się pieniądze ?

Dobrze że tu trafiłeś bo tu większość tak właśnie zaczynała ale 20 lat temu i tak jak piszesz na początek 500zł i po 3 miesiącach się potrajają czyli 300%.
A by zaspokoić twoją ciekawość jacy już jesteśmy bogaci możesz łatwo policzyć : procent składany przy systematycznym oszczędzaniu.
Jak zapomniałeś lub jeszcze sie nie nauczyłeś to ci podeśle linka :
http://www.jakubas.pl/matematyka/03-lokaty/lokaty-oszczednosci.htm
..............................................
Jak się doliczysz to zrozumiesz czemu już nam się znudziło tapetowanie domu stu-dolarówkami
i brukowanie złotymi monetami chodniczków przed domem ;-))
A tak na serio to teoretycznie istnieje ta możliwość ale to tak jak wygranie w totka.
A najpewniejsze to jednak systematyczne oszczędzanie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy