SZYBKO I DUŻO ;)

Chińczyk / 91.94.173.* / 2007-08-04 17:48
Witam wszystkich jestem slabo doswiadczonym inwestorem, posiadam 2 fundusze ing subfundusz akcji plus 50tyś i arka akcji 15 tys, arka mam od stycznia tego roku wiec jeszcze jest + natomniast ing mam od kwietnia i juz jest minus, zastanawiam sie nad zainwestowaniem jeszcze okolo 30tys tylko w jaki fundusz ????
Musze jednak dodac ze zamiezam zrealizowac zyski za niecaly rok . Co radzicie ????
pozdrawiam wszystkich
Wyświetlaj:
cortez / 2007-08-05 22:14 / Bywalec forum
Fundusze obligacyjne, albo nawet pieniężne. W akcyjne fundusze, inwestycje na krócej niż rok to kolosalne ryzyko. Jeżeli chcesz coś bardziej ryzykownego to fundy aktywnej alokacji.
Szybko i dużo ---> w przypadku funduszy założenie trudne do zrealizowania, ale też nie niemożliwe.
TaS / 2007-08-06 23:53 / Tysiącznik na forum
podoba mi sie,ze stali bywalcy mysla coraz trzezwiej i widze,ze moge sie tu juz wogole nie pojaiwac - sami wszystkim madrze gadacie Chłopaki ;)

a teraz serio: jestes typowym przykładem ryzykanta - nie inwestora tylko ryzykanta, w dodatku bez doswiadczenia i checi do nauki :)

dlatego prosze albo przenies sie do chin - tam mozna tak szalec, albo zadawaj rozsadniejsze pytania :)


aha i skad zalozenie,ze za rok beda zyski? :)
cortez / 2007-08-07 00:01 / Bywalec forum
Dzięki Tas,
chociaż zastanawiam się co masz na myśli z tym coraz trzeźwiej:)
a co do pojawiania się to Twoja nieobecność ostatnimi czasy została odnotowana:)
Brakowało mi sprzymierzeńca od schładzania głów:)
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy