Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Szydło: Dzieci nie będą odbierane rodzicom z powodów ekonomicznych

Szydło: Dzieci nie będą odbierane rodzicom z powodów ekonomicznych

Wyświetlaj:
haj / 79.76.194.* / 2016-09-23 06:50

ązanie tej kwestii to jedna z zapowiedzi z jej expose.

TO SĄ NASZE SĄDY WZIĄŚĆ ZABRAĆ NAJLEPIEJ ,A GDZIE PSYCHIKA TYCH DZIEĆI [ NIEWAŻNE ]
H Szatkowski / 2016-09-23 08:55
To nie chodzi o sądy, tylko jednak politykę i populizm.

Jak dotąd była skala takich wyroków, ile rocznie ?
Jak często jednak z problemami ekonomicznymi rodziny jednak wiążą się dalsze dysfunkcje rodzinne ?
A gdzie psychika dzieci w iluś tam przypadkach... 'nieodebrania' po tej zmianie prawa.

Od tego jest sąd by takie kwestie rozpatrywał szeroko. Każda sprawa ma przynajmniej 2 strony.
Yelka / 91.238.59.* / 2015-12-14 22:06
Dziennikarze ! sądy nie rozdają dzieci,więc nie mogą ich odbierać !nauczcie się do cholery wreszcie pisać po polsku,bo widzę że należałoby cofnąć dyplom
AniaMMTD / 88.199.108.* / 2015-12-11 21:20
Czy na prawdę trzeba aż ustawy, by sądy były ludzkie???
Pola668 / 31.63.166.* / 2015-12-11 20:02
Popieram!, tą ustawę należy wprowadzić jak najszybciej, by nie krzywdzić dzieci i ich rodziny, które mimo ubóstwa kochają swoje dzieci, czasami bardziej niż ludzie zamożni goniący za bogactwem, stanowiskami, nie mający czasu dla swoich dzieci, podoba mi się pomysł utworzenia rejestru pedofilów, zmieniłabym w szkołach termin ferii zimowych, moim zdaniem lepiej byłoby dla dzieci i ich rodziców gdyby nie było ferii styczniowo-lutowych a zamiast tego ferie świąteczne - od Wigilii do Trzech Króli, i tygodniowe ferie wiosenne w czasie świąt Wielkanocnych, byłoby to korzystniejsze z punktu nauczania również, bo dzieci mają wolne soboty, święta państwowe i kościelne, wakacje, skrócone zajęcia w czasie egzaminów końcowych ostatnich klas, myślę, że w dobie szybkich kolei, licznych prywatnych firm komunikacji pasażerskiej, tanich linii lotniczych oraz ilości posiadanych aut nie ma problemu z dotarciem do ośrodków wypoczynkowych, poza tym, jak wskazują wieloletnie dane statystyczne, nie wszystkie dzieci wyruszają w ferie poza miejsce zamieszkania
NIKUŚ1956 / 83.8.17.* / 2015-12-11 08:36
JA SĄDZĘ ŻE WICEPREMIER WYCEPREMIERÓW ZIOBRO MINISTER OD WSZYSTKIEGO TYLKO NIE PRACY WRAZ Z SZYDEŁKIEM PASUJE DO TAK BUDOWANEJ POLSKI. JEDNO I DRUGIE BEZ WIEDZY,KWALIFIKACJI ALE CHĘTNI NA KASĘ DLA SIEBIE I SWOICH POPLECZNIKÓW. TAKA TO MAFIA NAM NASTAŁA. LIBERUM WETO BANDO DOROBKIEWICZÓW I PSEUDO : PATRIOTÓW POLAKÓW, HISTORYKÓW I TAKIE TAM BLE BLE. TAKI ROZPIŹDZIAJ PRZEZYWAM PO RAZ PIERWSZY W MOIM DŁUGIM ZYCIU
Stanisław403 / 31.61.136.* / 2015-12-10 13:34
To krok w dobrym kierunku. Czas najwyższy było skończyć z patologią PAŃSTWA które zabierały dzieci z byle powodów w tym z powodu braku pieniędzy i zamiast pomóc takiej normalnej rodzinie państwo odbierało dziecko i płaciło za jego utrzymanie w rodzinie zastępczej chyba ok. 3 tys. zł/m-c.
Mam nadzieję, że Ziobro weźmie też "na tapetę" samowolę Policji w odbieraniu prawa jazdy za np. przekroczenie podwójnej ciągłej (choć droga prosta i nic nie jedzie), od tego są sądy.
Nie głosowałem na PIS ale polityka Ziobry mi się podoba. Pozdrowienia z regionu gdzie wygrał, deklasując konkurencję w tym tą z PIS-u.
Moniqa650 / 86.161.67.* / 2016-06-11 21:13
A czy nasza Premier zajmie się w koncu sprawą dzieci zabieranych Polonii, tj. Polakom zamieszkalym w krajach, w ktorych panuje prawo do "upanstwowiania dzieci"? Ludzie ślą petycje i prosby, zakladają blogi, blagają o pomoc, niektorzy od lat...Mamy nowy rząd i...nowe zabrane dzieci....i milczenie...i zero wsparcie.. Pokażcie konkretne dzialania a uwierzę, że walczycie o swoich obywateli, nie pozostawiając im samym sobie. To są największe tragedie ludzkie...a każda z tych tragedii warta jest interwencji na najwyzszym szczeblu. To nie zasilki, to nie prawo pracy na emigracji (o to walczycie)- to NASZE POLSKIE dzieci!!!

Najnowsze wpisy