Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Szydło: Jestem zdziwiona, to zwykłe bzdury

Szydło: Jestem zdziwiona, to zwykłe bzdury

Money.pl / 2012-03-16 07:21
Komentarze do wiadomości: Szydło: Jestem zdziwiona, to zwykłe bzdury.
Wyświetlaj:
putto / 77.254.205.* / 2012-03-16 16:57
Jak PIS umie budować to widać po pomnikach ofiar Smoleńskich i pomnikach Lecha Kaczyńskiego, drą gęby , pochody urządzają ale wybudować ma TUSK podobnie było z autostradami stadionami I 5 milionami mieszkań dla młodych co to Jarek obiecywał, a niech że zrobią zbiórkę kasy i wybudują pomnik Lecha nawet tak wielki jak Jezus Świebodziński
Wykształciuch / 213.172.175.* / 2012-03-16 09:40
"Szydło wychodzi z worka", a Szydło mówi, że tego nie widzi, że to bzdura. Przecież wszyscy kochają Prezesa: Marek Jurek, Ludwik Dorn, cała PJN, cała SP, Michał Kamiński, Adam Bielan ...
Niedługo Prezes wywali z PiS-u kolejne grupy kochających Prezesa, i wtedy znów usłyszymy, że wszystko jest "cacy", a przeciwnicy PiS-u opowiadają bzdury. A może jednak jest inaczej ?
głupojad / 170.162.33.* / 2012-03-16 11:07
Każdy kto ma inne zdanie niż rząd oszukuje, a tajemnicze 'opinie' podkopujące sens jakichkolwiek polemik maja być wykładnią dla 'elyt'

Wazeliniarstwo aż kapie - i to mam być poważny finansowy portal w kraju wolnych medów!
Lorunia / 188.47.39.* / 2012-03-16 09:01
Panie Gratkiewicz ! czy aby Pan się dobrze czuje ? pyta Pan ! i stwierdza Pan , że Pis oszukuje ludzi ! bo to dotyczy tych co odchodzą na emeryturę za kilkanaście lat! brednie ! brakuje ci ok. 8 lat i będziesz musiał pracować według propozycji rządu kto tu oszukuje ? ile mamony trzeba aby tak się podłożyć ! bo nie posądzam o niewiedzę ! bo to by była totalna kompromitacja ....
MN4 / 212.109.148.* / 2012-03-16 11:46
Brakuje ci 8 lat i powiedzmy, że pójdziesz na emeryturę wcześniej, a twoje dzieci za to zapłacą. Będą pracowały więcej, będą bardziej opodatkowane. Będą spłacać twoje długi, bo ty chcesz iść na wcześniejszą emeryturę. Myśl.
Lorunia / 178.56.133.* / 2012-03-19 09:19
Słuchaj żle mnie zrozumiałeś ! tu chodzi o oszukiwanie obywateli , że ta reforma dotyczy tych co mają kilkanaście lat do emerytury ! a to fałsz ! bo dotyczy już tych co mają już 8 lat do emerytury ! trzeba mówić prawdę ! oszustwo nie popłaca . A jeśli Ci chodzi o dzieci to trzeba je mieć ! dobrze wychować , dać dobre wykształcenie ! wtedy dzieci dobrze zarabiają płacą wysokie podatki ! i oto chodzi . Rodzice mając dzieci muszą inwestować przez lata ,aby miał kto placić podatki ! nie tylko na swoich rodziców ale na tych którzy woleli całe życie poświęcić przyjemnościom , wyjazdom zagranicznym i chcieli mieć święty spokój , a nie babrać się w .......nie przesypiać nocy , denerwować się niepowodzeniami , chorobami egzaminami , plus pompowanie kasy przez dwadzieścia pięć lat
jancio wodnik / 83.22.8.* / 2012-03-16 15:23
Sam pomyśl, czy nie chodzi o likwidację systemu emerytalnego w taki sposób, aby obecnie pracujący płacili składki i nigdy nie doczekali emerytury. Osobiście jestem za likwidacją emerytur od dziś, tzn. składki emerytalne zostają w moim portfelu, a emerytów utrzymują ich własne dzieci. Moi rodzice na tym nie stracą a wręcz zyskają. Stracą natomiast wszyscy ci którzy niesłusznie korzystają z przywilejów za które my jesteśmy zmuszeni płacić. Jak świat stary zawsze dorosłe dzieci utrzymywały swoich rodziców, a powszechny system emerytalny naturalnie się degraduje i wcześniej, czy później zbankrutuje. Ps. Przy takim rozwiązaniu na pewno nie byłoby problemów z demografia w Europie.
MN4 / 212.109.148.* / 2012-03-16 07:21
Jak w martixie. Białe jest czarne, a czarne jest czerwone.

Najnowsze wpisy