Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Szydło: PO i PSL powinny się rozliczyć z rządzenia

Szydło: PO i PSL powinny się rozliczyć z rządzenia

Wyświetlaj:
ziemianin51 / 213.17.149.* / 2016-05-11 13:17
Pani Premier matka księdz podobno Katoliczka a kłamie jak z nut. Mam nadzieję żete oraz wcześniejsze sprawki doprowadzą tą pseudo katoliczkę przed Trybunał Stanu. Kłamstwa mają krótkie nóżki jak u KACZUSZKI
ZieminiDOWN / 109.231.61.* / 2016-05-11 18:58
Sij kiełbase zakłamana cioto
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-05-11 13:16
Znowu oni kradną społeczeństwo cierpi Pamiętam z dziecinnych at jak za komuny były czyny społeczne.Każdy biuralista urzędnik pracował chociaż 4 godziny w tym czasie ,razem ze społeczeństwem .Byle co ale grabili sadzili kwiaty ,chodniki poprawiali.Od 25 sama szlachta siedzi na urzędach tylko kraść się nauczyli No gdzie kremy do rąk za drogie.
ant33 / 193.203.46.* / 2016-05-11 13:15
zaciętość i zajadłość godna katolików
mc3050 / 173.75.253.* / 2016-05-11 13:49
a co ma katolicyzm do tego? Gdyby to chodzilo o katolicyzm to by dawali sie prac i nastawiali drugi policzek i wybaczali kradzieze i przestepstwa Po i Psl .

Na szczescie PIS zaczyna myslec normalnie , przyszedl czas na rozliczenie sie Po i PSl sie z przeszloscia i wziecie odpowiedzielanosci za ostatnie 8 lat.

Oni zaczynaja stosowac polityke zab za zab a nie ty mnie wal a ja bede siedziec cicho
Bodek___ / 193.22.252.* / 2016-05-11 13:02
O, jak dobrze. W końcu będzie dobra zmiana. Cieszę się, że odbudujemy się z ruiny, że wstaniemy z kolan, że jako społeczeństwo będziemy żyć w zgodzie. I w szczęściu. I że ostatnie pół roku to był tylko zły sen. Dziękuję ci pani Beato. Wlałaś w moje serce morze otuchy i nadziei. Daj tylko znać kiedy skończy się trwający od pół roku zły sen, znacznie gorszy niż wcześniejsza jawa, żebym nie przegapił...
wwwd22 / 195.94.199.* / 2016-05-11 13:02
Mam nadzieje ze Pis zostanie rozlicozny za to co teraz robi Jarek, Szydlo i prezydent.
Ludu domagaj sie swojego. bo nas zamkna w naszych granicach.
czytam i się dziwię / 83.7.43.* / 2016-05-11 12:58
Polityk z klasą, partia z klasą, przywóca z klasą powiedziałby - My, społeczeństwo polskie popełnialiśmy zaniedbania, i rząd i opozycja i samorządy, i partie polityczne. Zjednoczmy się i nadrómy ile się tylko da, razem, wspólnie. A tu słychać, że Oni kradli! Faryzeuszowstwo i nieprofesjonalizm
Polak. / 85.193.253.* / 2016-05-11 12:57
P.Szydło, czy nie dość tych bajek ? ? ? Jak dotąd mowa trawa. PiS jest tak załganą sektą, że Polacy mają Was dość już po pół roku waszych rządów, a nie po 8 latach jak PO. Jesteście najgorszą bandą szkodników, jakich dotąd nosiła polska ziemia. Nie dość, że jesteście zupełnymi dyletantami w rządzeniu Państwem, to jeszcze do tego chorymi na umyśle, skoro wokół siebie widzicie samych wrogów, których obwiniacie o własne nieudacznictwo, nieuctwo, miernotę, chamstwo, arogancję i butę. Nie wspominając, że wszelka gospodarność, uczciwość, kultura, honor, ambicja i wstyd wobec pisowskiej zgrai dawno utraciły swój byt, gdyż te cechy zawsze były wam obce. Jesteście nie tylko szkodnikami Polski, rozdając nasze podatki klerowi i sobie oraz swoim nepotom i klakierom napełniając kieszenie oraz lobbując za TTIP. Do tego jesteście zbrodniarzami i wrogami Polski, którzy kupczą naszą Ojczyzną i narażają życie i zdrowie Polaków, układając się z amerykańskim okupantem, ludobójcą i terrorystą. Zatem, skoro nie potraficie rządzić Państwem, nie macie nic dobrego do zaoferowania Polsce i Polakom, zrezygnujcie z honorem z zabawy w rządzenie i przestańcie tworzyć swoje chore bajki. A rozliczeniem PO, PiS i reszty szkodników zajmie się naród . Przyjdzie na to czas.
rodak / 87.227.70.* / 2016-05-11 13:21
Brawo popieram
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
pobożny rasowy Polak i Katolik / 83.7.43.* / 2016-05-11 12:49
2016 - Rok Miłosierdzia, buahahahahaha
(czy w ramach miłosierdzia mogę narodowych populistów prosić o możliwość wyboru, czy to będzie szubienica, czy sierp czy młot?)
obu@@@@@@ / 83.29.103.* / 2016-05-11 12:46
wam to już nikt nie wierzy bo jesteście bezczelnymi kłamcami.
Robbbb / 178.19.180.* / 2016-05-11 12:43
Premier PiSowskiego rządu mówi o poprzednikach "Egoizm, marnotrawstwo i pogarda dla zwykłych Polaków" - hahaha.
irena313 / 89.76.93.* / 2016-05-11 12:39
Mimo tego złego rządzenia zostały jednak pieniądze,by P.Szydło mogła zrealizować swoją obietnicę /500 +/ Wszyscy wiemy,że tych pieniędzy nie wygospodarował rząd P.Szydło.,a szczytem bezcze;ności jest fakt,że człowiek skazany za nadużywanie władzy ,śmie oceniać innych.
haallrt / 109.241.134.* / 2016-05-11 12:45
i tak za mało dostają Polskie rodziny na dzieci , zobacz Niemcy czy Anglie jaki tam jest social
zez434 / 84.38.105.* / 2016-05-11 13:08
Na pierwsze dziecko tez otrzymują .
Bodek___ / 193.22.252.* / 2016-05-11 13:07
Ale to nie o to chodzi. Po pierwsze komentarz jest nie o to, czy rodziny powinny dostać 500 czy 1500 czy więcej albo inaczej, tylko że na to potrzebne były pieniądze i Szydło nie wyczarowała ich sama. Zresztą nie zgadzam się z irena313, że to poprzednicy zostawili. Część tak (przetarg na częstotliwość), ale większość przyjdzie nam spłacać przez długie lata. Po drugie - sam program jest tak spartolony jak tylko się da. Po co bogatym ludziom rozdawać pieniądze podatników??? Czy Niemcy lub Anglicy rozdają? Czy faktycznie najlepszą pomocą dla większości rodzin jest 500 zł miesięcznie (łatwe do zrealizowania i łatwo kupujące głosy), a nie np. miejsca w przedszkolu, miejsca lepszej pracy, czy niższe podatki? Można długo o tym dywagować, ale Kaczyński nie chciał. Rzucił społeczeństwu nieprzemyślany ochłap, który będzie nam się czkawką odbijał dłuuuugo.
podatnik 59es / 87.239.217.* / 2016-05-11 13:00
hallarta; Ty nierobie weź się do pracy. Wiedz, że państwo nic nie daje , tylko dają podatnicy. Okradanie uczciwych ludzi-podatników , to złodziejstwo , a nie socjal. Daj mi z twojego konta gotówkę , bo ja potrzebuję na lepsze życie, dasz?! A dlaczego ja , która męczyłam się w latach 80 i wychowałam dobrze swoje dzieci, teraz mam dopłacać młodym na piwko, lekkie życie, samochody. Patrzę jakimi autami młodzi jeżdżą , to pracujący 40 lat nawet o takich nie marzą. I wciąż im mało i mało, a obok piszą o wyrzuconym noworodku na śmietnik. Tak , dawaniem pieniędzy demoralizuje się ludzi, tracą szacunek dla życia, liczą się tylko zabawa, pieniądze i dobra materialne. Cała Europa to komuna, teraz nawet zdemoralizowała islamistów, bo też daje im zasiłki.
Krzychu860 / 81.190.66.* / 2016-05-11 13:16
I będziesz dawać,ja potrzebuję się bawić chlać i ćpać a ty mi będziesz za to płacić i sama się weź za robotę Ty masz robić my będziemy się bawić za Twoje haha
Dekwaal / 87.205.145.* / 2016-05-11 12:33
PiS w życiu słowa prawdy nie powiedział. Wygrał wybory, bo nałgał, że Polska w ruinie i rządzą złodzieje. Aferę taśmową sprokurował, z której nic nie wynikało, trochę bełkotu, do którego każdy ma w prawo w prywatnej rozmowie, ale żadnej afery, mimo rocznego podsłuchiwania. Mam nadzieję, że te rządy nie przetrwają do końca kadencji, bo byłyby to kompletnie stracone lata.
2kolop / 109.241.134.* / 2016-05-11 12:39
bo jest Polska w ruinie , mamy większy dług niż za Gierka , on chociarz budował Polske a ci rozkradli , poczekaj aż będziesz spłacał kredyty jakie zaciągneło PO
kółko i krzyżyk / 77.255.45.* / 2016-05-11 13:19
Najwyraźniej masz takie samo pojęcie o gospodarce i ekonomii jak o ortografii.
Marzy Ci się ponowne wprowadzenie kartek praktycznie na wszystkie podstawowe produkty? Gigantyczne kolejki za byle czym? Wyłącznie ocet i makaron na półkach? Taką "wspaniałą" Polskę zbudował Gierek.
Polska w ruinie... Najwyraźniej z tej nędzy wszędzie wokół budują się domy, jeździ coraz więcej samochodów, powstają coraz to nowe firmy. Wzrost PKB lokuje nas na 7-ym miejscu w Europie, pod tym względem wyprzedzamy m.in. takie gospodarki jak Szwecja, Belgia, Austria czy Dania o byłych demoludach nie wspominając.
W runie to są mózgi "sierot po komunie", niezdolnych do samodzielnej pracy i samodzielnego myślenia, oglądających się tylko na "państwo" i żebrzących o jałmużnę, wyciągających ręce po dochody z pracy normalnie myślących i pracujących ludzi - bo w budżecie nie ma innych pieniędzy.
amen165 / 37.47.20.* / 2016-05-11 12:32
Przeciez wiadomo było,kazdy kto ma chociaz odrobnę rozumu wiedział że PO i PSL okradaja ,rabują na potegę.i co z tego ?jakie kary ich spotkają ,bo to są przeciez konkretne osoby,firmy ,ministrowie ,dyrektorzy,politycy za to odpowiedzialni.Pozamykać, a majatki zdobyte przez świadomą dział.na niekorzyść kraju -zarekwirować.Większość z polityków to złodzieje i cwaniaki ,ci z PIS-u też ,ale PO przekroczyło wszelkie granice i wszyscy o tym wiedzą.Są konkrety?do tiurmy - i koniec
Bodek___ / 193.22.252.* / 2016-05-11 13:12
Nie wiem co było wiadomo, ale widzę ile Kaczyński kradnie. Dzisiaj kolejny SKOK do zamknięcia.... wiesz gdzie są te pieniądze i jaką drogą je wyprowadził? Wiesz, że to właśnie ty i ja się musimy zrzucić teraz? Jeśli twoim zdaniem PO przekroczyło wszelkie granice, to, co wyprawia PiS poszło mocno daleko za te granice. Oprócz obłudy, kłamstw i kradzieży jeszcze zostanie po nich skłócone na maksa społeczeństwo. Kaczyński to największy szkodnik Polski jakiego znam.
efgh / 185.25.121.* / 2016-05-11 12:32
Nalezy puki czas rozliczyc rzad pis,ze strat materialnych i utraty szacunku dla POLSKI,i to w ciagu lkilku miesiecy ,Pomnozmy to przez okres 8-miu lat ,Sprzedadza nas za czapke gruszek pojdziemy z torbami,
s51 / 83.28.105.* / 2016-05-11 12:32
No , "poważna " sprawa. Elyta wielko -wiejska i "autorytet" ekonomiczny Polski , czyli PiS-owscy "eksperci" tacy jak Kempa , Szydło , Mazurek , Błaszczak , Brudziński , Kaczyński i pozostali Z PiS-u bredzą , ża aż uszy bolą. Nikt w ich brednie nie wierzy , no może tylko mohery , którzy nawet podstawowego wykształcenia nie mają , a za to są sympatykami Rydzyka. Jakich czasów Polska dożyła , że w XXI wieku taki motłoch nami rządził !!! Trzeba skończyć z tą PiS-owską ciemnotą
S52 / 150.254.216.* / 2016-05-11 14:15
Poprzednia Elyta to dopiero była ELYTA z Kopaczową na czele, co nie poradziła sobie jako minister zdrowia a co dopiero jako premier, i cała plejada nieudaczników jak: Mucha, Nowak Niesiołowski Bury , Budka, Grad, Tusk, Schetyna, Drzewiecki, Boni, Arłukowicz, Kosiniak-Kamysz, Halicki, Piechociński, Grabarczyk, karpiński, Piotrowski, Wasiak, Siemoniak. Wszystkich nie sposób wymienić. Na niczym się nie znali , dyletanci i ignoranci łgali i bredzili na potęgę.

Najnowsze wpisy