Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Szydłometr money.pl: Premier działa energicznie, pierwsze obietnice spełnione

Szydłometr money.pl: Premier działa energicznie, pierwsze obietnice spełnione

Wyświetlaj:
olo157 / 46.238.114.* / 2016-01-18 15:40
po prostu wstrętna baba kłamczuch
ewka 382 / 89.79.1.* / 2016-01-18 15:40
100 dni rządów 100 nowych broszek !!!!!!!!!!!!!!
Jan310 / 195.242.129.* / 2016-01-18 15:08
Premier Szydło, obiecywała 500zł na KAŻDE drugie dziecko. Jeżeli wprowadzi milion różnych progów, reguł itp, że w konsekwencji dostanie nie-każdy - to jaka to spełniona obietnica?
takoj / 79.185.87.* / 2016-01-18 14:28
Panie WawryszuK; jakie ma pan na myśli "energiczne działanie panie premier"? chyba to, że potrafi mocno poruszać prawym wskazującym palcem na wszystko co jej się nie podoba ( a nie podoba jej się nic co powie opozycja). Bo fakty indolencie i redaktorzyno są takie: Pani premier w kampanii wyborczej ochoczo i nieustannie machała niebieską teczką twierdząc, że jest w niej pakiet gotowych ustaw na pierwsze 100 dni rządzenia. Z tego pakietu przeszła najprostsza sprawa, tj. cofnięcie sześciolatków do przedszkola. I tyle tej energii panie radaktorzyku niecnoto indolentna, potrafiąca z igły robić widły. A tak notabene dając taki tytuł potwierdza pan redaktorzyno, że nadaje się pan do wideł i do gnoju. Tam pana miejsce a nie klepanie bzdet w klawiaturę.........
podobieństwa są / 178.36.250.* / 2016-01-18 14:15
Mnie się spodobał ruski żart: Kiedy Nikita był mały prosił o pieniądze rodziców. Gdy podrósł musi prosić Panią Premier (W orginale- президента)
bory / 24.191.208.* / 2016-01-18 13:52
marcin Kowalski czy ty jestes taky glupi sam z siebie czy ci zato placo
sabi195 / 89.174.19.* / 2016-01-18 13:56

marcin Kowalski czy ty jestes taky glupi sam z siebie czy ci zato placo

Może najpierw naucz się języka polskiego zanim zaczniesz udzielać się na forum internetowym...
T.J. / 83.11.130.* / 2016-01-18 13:51
Oprócz rozwalania wszystkiego co było poprzednio, nie widzę spełnienia żadnych obietnic!
Wątpię aby wyborcy głosowali na to co się w tej chwili wyrabia, a jeżeli byli tacy co głosowali na to, to było ich kilka procent całego społeczeństwa !!!
Rebeq / 93.105.182.* / 2016-01-18 14:10
Albo jesteś idiotą, albo pochodzisz z rodziny wspieranej starym systemem układów.
Waniek / 2016-01-18 14:14 / Bywalec forum
A coś na temat bo inwektyw sporo!! To że prawda boli widać po twoim wpisie.
Waniek / 2016-01-18 13:50 / Bywalec forum
Jeżeli własnymi rękoma nie zarobisz to nie ma co się oglądać na rząd i tak nic nie dostaniesz!!! Obojętnie jaki by on nie był. Jak najdalej od rządowych pieniędzy.
Marcin Kowalczyk / 83.21.246.* / 2016-01-18 13:34
To będzie jedyny i pierwszy rząd w historii wolnej Polski, który najzwyczajniej w świecie w ciągu 4 lat spełni wszystkie obietnice wyborcze. Liberałom i nowoczesnym lewakom się to nie POdoba, ja jako świadomy wyborca Prawa i Sprawiedliwości jestem zachwycony i na dzień dzisiejszy jestem bardzo mocno za tym rządem. Wreszcie upadnie "państwo prawa i demokracji", które znałem przez ostatnie 8 lat.

Najbardziej cieszy mnie to, że rząd ten został wybrany nokautując pierwszy raz od ćwierćwiecza oPOzycję. Ona realnie nie istnieje i to jest wspaniałe. Jedyne co realnie mogą robić to biegać po ulicach, jak te oszołomy z nalepką "KODu". Jestem zachwycony tym stanem rzeczy i oby to trwało jak najdłużej.

Najgorszą opcją dla oPOzycji jest fakt, że wszyscy wyborcy PiS'u, w kolejnych wyborach po raz kolejny pójdą oddać głos na swoją partię, tak jak ja. Przy realizacji obietnic wyborczych, na koniec kadencji partia ta uzyska jeszcze większe poparcie. PiS ma fanatyków, nie wyborców i to jest coś, czego nie ma i nie dochowa się żadna inna partia w Polsce. Opozycja nie ma już żadnych szans, czekam na drugi Budapeszt! Wreszcie doczekałem się rządu w pełni antyrosyjskiego, antyniemieckiego i eurosceptycznego! Ten rząd odzwierciedla nastroje ok. 50% obywateli w Polsce, opozycja nie ma szans ze swoją proeuropejską, liberalną polityką. Nastał nowy czas - czas narodu, ojczyzny, biało czerwonej flagi, orła, suwerenności, a nie ody do radości!!
abc197 / 80.48.147.* / 2016-01-18 15:56
Antyrosyjski Kretynie ? Pierwsza decyzja Towarzysza Jasińskiego z Orlenu to zakup to zakup paliwa od Rosjan !?
szerokiej drogi / 212.182.80.* / 2016-01-18 13:44
nie czekaj 4 lata jedź zaraz na Białoruś tam wszystko gotowe od wielu lat. Jedynie słuszna władza suwerenny naród i eurosceptycyzm
nie tak łatwo / 46.20.57.* / 2016-01-18 13:42
Bez tej "Ody do radości" nie spełnią żadnych obietnic, nawet z UE przypuszczam że na niewiele im starczy....
Sabina804 / 89.174.19.* / 2016-01-18 13:41

To będzie jedyny i pierwszy rząd w historii wolnej Polski, który najzwyczajniej w świecie w ciągu 4 lat spełni wszystkie obietnice wyborcze. Liberałom i nowoczesnym lewakom się to nie POdoba, ja jako świadomy wyborca Prawa i Sprawiedliwości jestem zachwycony i na dzień dzisiejszy jestem bardzo mocno za tym rządem. Wreszcie upadnie "państwo prawa i demokracji", które znałem przez ostatnie 8 lat.

Najbardziej cieszy mnie to, że rząd ten został wybrany nokautując pierwszy raz od ćwierćwiecza oPOzycję. Ona realnie nie istnieje i to jest wspaniałe. Jedyne co realnie mogą robić to biegać po ulicach, jak te oszołomy z nalepką "KODu". Jestem zachwycony tym stanem rzeczy i oby to trwało jak najdłużej.

Najgorszą opcją dla oPOzycji jest fakt, że wszyscy wyborcy PiS'u, w kolejnych wyborach po raz kolejny pójdą oddać głos na swoją partię, tak jak ja. Przy realizacji obietnic wyborczych, na koniec kadencji partia ta uzyska jeszcze większe poparcie. PiS ma fanatyków, nie wyborców i to jest coś, czego nie ma i nie dochowa się żadna inna partia w Polsce. Opozycja nie ma już żadnych szans, czekam na drugi Budapeszt! Wreszcie doczekałem się rządu w pełni antyrosyjskiego, antyniemieckiego i eurosceptycznego! Ten rząd odzwierciedla nastroje ok. 50% obywateli w Polsce, opozycja nie ma szans ze swoją proeuropejską, liberalną polityką. Nastał nowy czas - czas narodu, ojczyzny, biało czerwonej flagi, orła, suwerenności, a nie ody do radości!!

Brawo Panie Marcinie!!! Wyjął mi Pan te słowa z ust :-)))
PIS of shit / 66.102.9.* / 2016-01-18 13:55
Badzcie dumni ze swojego rządu. Za chwile będziecie płakać jak kasy w budżecie braknie. Bedziecie wtedy żreć ta wlasna dumę bo tylko to wam zostanie.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ciekawy Jaś / 178.212.166.* / 2016-01-18 13:33
Siandzie mucha na tym palcu? Czy nie siandzie?
pitas / 212.69.75.* / 2016-01-18 13:31
to że wprowadzili czy zmienili, ustawę nie znaczy, że wprowadzili zmianę, nikt jeszcze nie wiem, jak to będzie od września wyglądać, byłęm ostatnio w kilku przedszkolach i nikt nie wiedział czy będą miali grupę sześciolatków (czy dzieci pójdą do zerówki do szkoły), nie ma programu dla 6-letnich przedszkolaków, i nikt nie wie czy będzie miejsce dla trzylatków w przedszkolu, także na razie zmiana wprowadzona na papierze na wysokim poziomie ogólności
obywatel MT / 87.99.36.* / 2016-01-18 13:29
I dlaczego ta Penelopa polskiego rządu - wymachuje paluchem ??? Komu ona grozi ? To dlatego prezes Jarosław Polskę zbaw - posiada tak liczna ochronę ...
romna / 46.238.221.* / 2016-01-18 13:27
Koło gospodyń wiejskich czeka razem z starym kawalerem !!!!!!

Najnowsze wpisy