Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Szydłometr money.pl: Premier przeszarżowała z obietnicami - ich realizacja wygląda mizernie

Szydłometr money.pl: Premier przeszarżowała z obietnicami - ich realizacja wygląda mizernie

Wyświetlaj:
pucio 54 / 185.78.148.* / 2016-02-25 13:03
Trudno osiągać dobre wyniki jeśli się nie jest postrzeganym jako osoba NIEZALEŻNA tylko na czyimś sznurki ...........Stąd też słabe wyniki w sądażach prezydenta Dudy
Strek160 / 188.33.72.* / 2016-02-25 13:03
Niech sołtysowa pamięta, aby zawsze broszki zakładać do piżam. Tyle ma do roboty.
Natenczas Wojski / 66.102.9.* / 2016-02-25 13:03
Nie przeczytałem tego artukułu - ani jednego słowa. I czytać nie zamierzam bo szkoda na to mojego czasu... Nie znaczy to bynajmniej, że nie interesuję się ekonomią czy polityką; jest wręcz przeciwnie! Jednakże sam tytuł/nagłówek artykułu skutecznie mnie od czytania odstręcza. Dlaczego więc się wypowiadam? A no dlatego, że rozliczanie obecnego rządu po 100 dniach (zaledwie) z realizacji WSZYSTKICH obietnic wyborczych, zakrojonych na całą czteroletnią, co najmniej, kadencję uważam za kuriozalne i zarówno politycznie jak i zwyczajnie po ludzku - nieuczciwe. W dodatku rząd ten działa pod nieustanną presją gdyż grono zawodowych opluwaczy (nie mówię tu o politycznej opozycji), którzy wprowadzają nieustanną obstrukcję, sabotują wszelkie poczynania rządu, szkodzą i wkładają kij w szprychy jak tylko mogą.Jeżeli portal Money. pl się do nich przyłącza, to ja dziękuję uprzejmie! Oczekiwałem tu realnych i obiektywnych informacji i analiz ekonomicznych, a nie nachalnej politycznej propagandy. Jeżeli chcecie być taką tubą - to jest Wasz problem. Ale ja nie mam tu nic do roboty i spływam stąd jak najszybciej!...
Michal Mieczyslaw / 83.13.100.* / 2016-02-25 13:32
..obiecali to zrealizować w 100 dni, ustawy były ponoć już w teczce, pisi dezinformatorze
5ggg / 81.219.133.* / 2016-02-25 13:25

nachalnej politycznej propagandy

Jeżeli nachalną polityczną propagandą nazwać można ocenę, co zrobiono ( konkretnie ) a czego nawet nie tknięto. Raczej nachalną i polityczną ąjest twoja wypowiedź , bo nie przeczytałeś artykułu , a oceniasz go. To jakieś kuriozum . Jak można oceniać coś , czego się nie poznało. To jest właśnie nachalna polityczna propaganda.
hola / 109.196.231.* / 2016-02-25 13:08
Taka jest prawda.Mam duże zastrzżenia do money.pl, i mam wrażenie jakbym była na posiedzeniu PO.Jedna wielka propaganda,która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.Wściekłe ataki PO przenoszone sa na łamach tej strony i są mocno stronnicze.
ERW / 178.19.187.* / 2016-02-25 13:03
BRAWO PIS ATAKI WŚCIEKLIZNA ZALEWA OPOZYCJE JAD DONOSICIELI KWICZĄ JAK NAJGORSZE ŚWINIE BRAWO PIS SAMI SIĘ ZAGRYZĄ DONOSICIELE I TW BOJA SI.E IPN UJAWNIĆ ICH
bbykow / 31.61.141.* / 2016-02-25 13:02
Tendencyjny komentarz wskazuje zrudlo takiego dzialania.
Opozycja aby uzyskac sympatie wyborcow ,zamiast burzyc spokoj i harmonie w Narodzie
wiecej uzyska poprzez wspolprace i rozwoj tego co potrafi sama dokonac dla Narodu.
Dotychczas polska opozycja dziala jak terrorysci ze wschodu.Podobna mentalnosc i sposob dzialania .
Wiemy co stalo sie z naszym sasiadem na wschodzie.
Stef711 / 188.33.72.* / 2016-02-25 13:01
Nieudolna sołtysowa doprowadziła Brzeszcze do zadłużenia. Tą samą Nieudolnością doprowadzi Polaków do Ruiny - tak jak to głosiła w programie wyborczym. Mimo to ciemnogród wiejski Nieudolnikowi uwierzył w wyborach. Dobrze Wam tak.
hola / 109.196.231.* / 2016-02-25 13:01
Money.pl powinien napisać apel do opozycji,żeby wzięli się do roboty i nie narzekali na długie godziny obrad sejmu.Jeszcze proszę powstrzymać tych wściekłych przegranych,żeby przestali zdradzać i kapować Osobiści proszę o prawdziwe dane,a nie jakieś zmanipulowane,okrojone czy wręcz kłamliwe.
Napiszcie o Petru,który złożył projekt o związkach zawodowych ,a Sąd Najwyższy Prognoz i Analiz uznał to za bubel prawny i odrzucił.
szoki / 80.50.140.* / 2016-02-25 13:01
Pszeszarżowała o nie , dlaczego ,od początku kampani wyborczej ona i inni kandydaci Pis twierdzili,że maja wszystko wyliczone ba gotowe projekty ustaw ,tych własnie ktorych poprzednia koalicja nie chciała przyjąc pod obrady Sejmu,bo dzialali poprzednicy na szkodę Polski i obywateli ,my to zmienimy w pierwszych 100 dniach wprowadzimy,pokazywała Szydło teczkę machała nią proszę to gotowe projekty.Tak bylo ,ktoś zapytał o finansowanie, odpowiedz mamy wszystko wyliczone,może to nieprawda,dzisiaj zostaliśmy źle zrozumieni tak mówią, więc kiedy pisowcy mówią prawdę
oszukiwany / 89.77.236.* / 2016-02-25 13:00
Och!! jacy byli mądrzy jak nie byli u steru. Teraz coraz większe kłopoty.Gdzie są te Miliardy i Biliony Kaczyńskiego. Wiem jedno przed wyborami nie należy słuchać polityków.
Zojka / 79.135.164.* / 2016-02-25 12:59
Niech Pani szydło zmieni ustawę co do emerytów pobierających emerytury i pracujący dalej na stanowiskach.
Są to emeryci mundurowi i nie tylko dlatego ZUS świeci pustką
javascript:void(0); / 89.25.159.* / 2016-02-25 12:57
okropny BABOL, same kłamstwa i WREDNE ODZYWKI !!! WINNA SE W ŁEB STRZELIĆ jak najszybciej dla dobra UKOCHANEJ POLSKI !!!!
qqryku / 46.170.38.* / 2016-02-25 12:56
Za prof. Staniszkis - "..PiS został wybrany nie po to, by powielać działania poprzedników, ale żeby zaprowadzić w kraju rozsądne zmiany...." - a co mamy?
eryyk / 77.253.132.* / 2016-02-25 12:54
Fajna broszka jeszcze z czasów ZSRR chyba... Ehh to były czasy co pani premier? Władza mogła obiecywać i nie dotrzymywać słowa a jak się komuś nie podobało to milicja po ryju dała... Tak tak już po tych tandetnych świecidełkach widać z kim się ma do czynienia. A tylko skrytykuj władzę to cię Pawłowicz psem nazwie albo za chlebem za granicę wyjedź to cie sam PREZES WSZECHMOGĄCY gorszym sortem nazwie... ehh STARA MIŁOŚĆ NIE RDZEWIEJE I CIĄGNIE WILKA DO LASU!!!
baron 1 / 89.71.28.* / 2016-02-25 12:52
Nie slaby wynik Szydlo tylko Jarka K.Przeciez wiadomo kto w tym rzadzie pociaga za sznurki i podejmuje decyzje.Szkoda kobiety,moze i chciala dobrze ale wyszlo jak zwykle.

Najnowsze wpisy