Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Szydłometr money.pl: rząd spełnił kolejną obietnicę tuż przed przełomową datą

Szydłometr money.pl: rząd spełnił kolejną obietnicę tuż przed przełomową datą

Wyświetlaj:
kornel156 / 46.186.49.* / 2016-05-01 21:00
1.86zł podwyżki emerytury- a15,- zabierze na telewizję narodową,gdzie tego badziewia nie oglądam od lat. Dość brocho-rozklapiocho okradania ludzi.Dość oglądania obrzydłych pysków ,wrednych i wciskania ludziom kitu.Brocha nawet pewnie przypięta i do......
miglanc222 / 82.145.222.* / 2016-05-01 20:56
Nic nie zrobią, bo nie ma skąd wziąć pieniędzy. Każda partią chcąc dorwać się do władzy oferuje gruszki na wierzbie. To są bajki z 1001 nocy. Prosty jak konstrukcja cepa element kampanii wyborczej. Nie należało ufać już wcześniej skompromitowanej ekipie, bo jak zwykle obudzimy się z ręką już nie w nocniku ale w zbiorniku pełnym ekskrementów i to po uszy. Nie ma o czym mówić.
TADEO/65 / 89.231.81.* / 2016-05-01 20:55
Ja jednak nie wierzę, że Pan Prezydent i Pani Premier /PIS/ mogą tak okrutnie okłamać nas Starszych ludzi i późno, bo późno ale PRZYWRÓCĄ TEN WIEK EMERYTALNY 60/65 - CHOCIAŻ OD 1 STYCZNIA 2017 r. /dla mnie to pół roku za późno, ale niech tam - "jakoś dociągnę". Jeżeli jednak nie to cóż - może zdążymy się jeszcze "odwdzięczyć" przy następnych wyborach. Myślę jednak, że Pan Prezydent pamięta o obietnicy, na wypadek gdyby wiek emerytalny nie został przywrócony w przeciągu 1 roku!? - szkoda byłoby chłopa, ale jednak odrobinę honoru to On ma!?
Roman1941 / 176.221.121.* / 2016-05-01 21:06
Obecny prezydent R.P. jest żydem,a ci honoru nie mają!Co gorsza jest tylko marionetką innego żyda!
Jozef-554 / 77.114.42.* / 2016-05-01 22:02

Obecny prezydent R.P. jest żydem,a ci honoru nie mają!Co gorsza jest tylko marionetką innego żyda!

A Żyd to co? Nie jest człowiekiem jeśli mieszka w tym kraju , płaci podatki to jest taki sam jak każdy z nas. Gorszym pasożytem jest brzuchaty Biskup, który od zarania dziejów ograbia Polskę,robi wodę z mózgu istotom chcącym żyć wiecznie w raju. Wystarczy Przypomnieć czasy inkwizycji w jaki sposób pozyskiwali wiernych przez 5 wieków. Wierni Kościoła Watykańskiego winni się opodatkować i płacić dziesięcinę,pogłowne,dymne,podzwonne,kominowe jak to żewniej bywało...Wtedy się okaże ilu jest wyznawców jedynej słusznej wiary katolickiej, a niechaj sami utrzymują swoich sługów bożych.....AMEN....
racjonalista776 / 213.238.77.* / 2016-05-02 10:12
Na marginesie ani J. Kaczyński nie jest Żydem, bo ma matkę Polkę co w religii żydowskiej wyklucza go z tej wspólnoty i nie czyni równym - "czystym" Żydom. Ani tym bardziej A. Duda, który jest Polakiem z rodziny prawdziwie katolickiej. Co prawda jego żona ma w 50% korzenie Żydowskie, ponieważ jej ojciec jest z rodziny żydowskiej ale chyba też nie "czystej". Zresztą czy to zbrodnia być Żydem? Cała nasza wiara wywodzi się z wiary i korzeni żydowskich np. Jezus itd. przecież dla Boga nie ma narodowości tylko ludzie dobrzy i źli. Wystarczy aby dobrze wypełniali swoje obowiązki wobec Polski, która stała się dla wielu Żydów realną ojczyzną. Są przecież Polacy wyznania prawosławnego czy protestanckiego czy to znaczy, że służą Rosji czy Niemcom? Żyjąc w Polsce i uważając ją za swoją ojczyznę należy dbać o interesy Polaki i żyjących w niej Polaków niezależnie od wyznawanej wiary.
kil / 5.172.232.* / 2016-05-01 20:49
to proste w ten sposób rządzić krajem i spełniac obietnice , wystarczy zabrać jednemu i dać drugiemu . nieswoje pieniądze zawsze wydaje sie lekką ręką,, jeśli użytkownicy programu 500+ będą w przyszłości chcieli nadal dostawac kase na dzieci to ponownie zagłosują na PiS, jeśli przyszli emeryci będą chcieli dostac wcześniej emeryture to takze będą musieli zagłoswować na PiS , to samo kler z absurdalnymi przywilejami , w ten sposób partia zapewnia sobie wygraną w następnych wyborach .
bcf / 91.231.25.* / 2016-05-01 19:47
wiek emerytalny powinien byc jednolity dla kobiet i mężczyzn, same walczyły o równouprawnienie więc niech pracują do 65 roku
Roman1941 / 176.221.121.* / 2016-05-01 21:10
Proponuję w emeryturę w wieku 2 lat!Pozdrawiam!
Anna704 / 83.26.21.* / 2016-05-01 19:39
Wcale mnie nie zdziwi, ze jak Polak dostanie te 12 zł za godzinę pracy bedzie mógł sobie kupic 1 euro. Bądźcie realistami za populizm trzeba płacić.
alek703 / 178.42.163.* / 2016-05-01 19:33
W ciągu jednej kadencji PiS planuje zadłużyć Polskę na 400 miliardów zł to prawie połowa obecnego zadłużenia . PiS rządząc przez dwie kadencje zadłuży Polskę tak jak zadłużyły nas wszystkie poprzednie rządy przez 25 lat . To nie będzie ruina to będzie tragedia . Pamiętajcie agitatorzy , przyjdziemy po Was .
KIEDY PYTAM !!! / 89.76.204.* / 2016-05-01 19:29
A może by tak zniemczone gudłajstwo PRZESTAŁO SZCZUĆ NA TEN RZĄD !!! Może by przestało skłócać ludzi !!! Kiedy to nastąpi, ...
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-05-01 19:16
Obiecali sobie,że wygrają oszustwem ? dotrzymali słowa sobie.Ale to nie PiSu wina tylko wasza .Znowu porazktóryś wyszliście na idiotów
STOP MANIPULACJI / 31.183.28.* / 2016-05-01 19:10
16% po pięciu miesiącach toż to totalna klęska przecież tyle to PO-PSL miało po ośmiu latach.
Roman1941 / 176.221.121.* / 2016-05-01 21:02
Komunistyczny PIS i żydowski prezydent R.P. chcą doprowadzić Polskę i Polaków do ruiny!!!W taki sam sposób doprowadził do ruiny Argentynę Juan Peron,a Wenezulę Hugo Chavez i Nicolas Maduro!
antyp / 192.162.95.* / 2016-05-01 19:08
Większość obietnic ma cel propagandowy bo nie za wiele daje ludziom potrzebującym a raczej skutek jest odwrotny choć być może jeszcze nie zauważalny. 12zł/h może coś dać najmniej wykwalifikowanym bo pozostali już zarabiają więcej, leki dla 75 latków też propaganda bo obejmie to leki najtańsze a nie najpotrzebniejsze lepszym rozwiązaniem był by dostęp do lekarzy. Wiek emerytalny to wielki blef bo obiecywali obniżkę ale nie mówili o ile mniej dostaną ci którzy sie na to zdecydują, lepszym rozwiązaniem było by odesłanie na emeryturę starych polityków i działaczy i danie szany na pracę młodym, Kaczyński, Szyszko, Miler i wielu innych blokuje stanowiska i możliwości awansu młodym. Takich pustych obietnic i oszukańczych działań jest o wiele więcej np opłata audiowizualna
znowu ja - nr obok / 87.206.94.* / 2016-05-01 18:48
Najpierw zamrozili moje płace (pracuję w budżetówce)i - straciłem przez to około 30 tysięcy złotych w ciągu ostatnich ośmiu lat. Teraz chcą zamrozić wiek emerytalny - przez co stracę ponad 35 tysięcy złotych biorąc tzw. emeryturę częściową. Ale dostałem od prezydenta MEDAL za długoletnią pracę (tylko 45 lat). Odnoszę jednak wrażenie, że i poprzednia i aktualna władza najchętniej widziała by mnie w "lodówce", bo robię im kłopot oczekując całej emerytury, więc kluczą i zwodzą ... i gonią króliczka, aby nie złapać go. A ja mam szczerą chęć dożyc do kolejnych wyborów, bo prezydent i rząd są mi coś winni i chciałbym im za to odpłacić. Na początek odeślę ten medal do Kancelarii Prezydenta, chociaż dostałem go od poprzedniego prezydenta, ale obaj traktują mnie tak samo!.
pracownica społem / 77.254.83.* / 2016-05-01 18:31
MÓJ KRAJ i NASZ KRAJ JEST - KROWĄ DOJNĄ - RÓŻNYCH KORPORACJI ZAGRANICZNYCH DAM PRZYKŁAD ........ WSZYSTKIE OBCE BANKI ....... WSZYSTKIE OBCE MARKETY I DYSKONTY ....... WSZYSTKIE OBCE HURTOWNIE ...... WSZYSTKIE OBCE MONTOWNIE ....... ITP ITP ITP
gość111 / 217.99.115.* / 2016-05-01 18:36
właśnie... więc zbudujmy ... trzeba było zbudować nasze supermarkety i montownie jak to było potrzebne ale Polak nie potrafi rządzić.
wal 123 / 159.205.86.* / 2016-05-01 18:29
Obietnice PIS-u - rozdawnictwo 500+, bardzo krzywdzące wiele rodzin, często te najbiedniejsze, 12 zl. na godzinę, kto to będzie respektował, jeśli już, to kosztem redukcji zatrudnienia, darmowe leki dla 75-latków, to totalna bzdura, dajcie tym ludziom dostęp do usług medycznych, lepiej zapobiegać chorobom, niż je leczyć.
Dla emerytów i rencistów - zero pomocy. Gdzie reszta obietnic?!!
emerytka765 / 37.152.19.* / 2016-05-01 19:25
wal 123 - te minusy to ludzie z PiS-u. 500+ to dla rodzin a nie pomoc dzieciom. Ci, którzy do tej pory żyli z zasiłków i nie podejmowali żadnej pracy - bo się nie opłacało i mogli stracić kolejny zasiłek - dostają na dzieci kasę, która nie wlicza się do dochodu przede wszystkim na swoje potrzeby a nie potrzeby dzieci. Rodzice, którzy kierowali się dobrem swoich dzieci nawet nie mając tej kasy zawsze będą to robili w przeciwieństwie do tych, których dzieci w sumie utrzymują a oni nie pracują.
Masz rację "wal123", że dla rencistów i emerytów jest zero pomocy. Kiedy 80 - letniej kobiecie wyznacza się termin niezbędnej wizyty za 10 miesięcy a prywatnie za kasę w ciągu tygodnia - to jak za niewielką emeryturę/rentę pogodzić te rzeczy, kiedy gro tej kwoty należy przeznaczać na zakup leków? Wy klikający inaczej też będziecie starzy i co wówczas powiecie? Ja jedynie chcę żyć godnie.
zawiedziony wal / 95.160.72.* / 2016-05-01 19:07
Typowy lewak (PO,ZSL,KOD,Razem i.t.p) . Dajcie ! Dajcie! Dajcie!
Kto Ci dał cokolwiek do tej pory - która partia ?
Sprzedali wszystko , zgarnęli resztę do siebie ( pozamiatane afery, spotkania na cmentarzach).
Nie ma skąd dawać ! Jesteśmy ( obywatele i teoretyczne państwo ) goli!
Ty masz zarobić a nie wyciągać łapy i drzeć ziapę! Zaoszczędzic na starość !
Z czego , jeśli wszystko, wszystko sprzedane. Nie masz środków produkcji, nie masz kasy.
Twoi poprzednicy uwłaszczyli się, a tobie i podobnym głupkom każą tylko wymagać.
Może trzeba by od nich zacząć wymagać.
Zobacz co Ci obiecywał Tusk, i czego dokonał. Jesteśmy zadłużeni po uszy- jak Grecja.
Rostowski pilnował, żeby tak było. A gdzie sa te pieniądze ?
Czy uważasz, ze 2-krotnie droższe niż w Szwajcarii i Niemczech autostrady, pendolina i.t.p
to było w trosce o to żeby ci głupku dać, czy wziąc odpowiednią część (dla siebie).
Jak czyta się takie posty i widzi plusiki , zdaje się powinno posłuchać Nowickiej, Środy, Pitery i podobnych. Zielone światło dla aborcji.
Klementyna 54 / 46.186.49.* / 2016-05-01 21:12
U którego psychiatry się leczysz????Chyba dzisiaj leków nie brałeś???Od aborcji to się odwal-poucinać wam te zwiędłe wacki i nie będzie problemu-a jak nie to między drzwi i laczem.......Zapytaj guru na ile już zadłużyli Polskę przez te kilka m-cy???
mama1221 / 37.152.19.* / 2016-05-01 19:37
"zawiedziony wal" mniemam, że jesteś mężczyzną i zapewne masz najwięcej do powiedzenia w sprawie aborcji bo już nieraz rodziłeś.Wsadź sobie coś z zielonym światłem w tyłek, np. sygnalizator i wówczas będziesz nieco zorientowany co to jest poród: wtedy się zacznij wypowiadać. Z roszczeniami masz rację: zamiast rozdawać by utrzymać się przy władzy może należałoby pogłówkować, jak wychodzić z zadłużenia
xxx696 / 91.96.68.* / 2016-05-01 19:04
a gdzie byles jak PO nie spelnialo obietnic tylko okradalo was jak by nie bylo to i tak wam nie dogodzi wszyscy musza dostac po ryju aby sie obudzic
ośmiorniczka 38 / 46.186.49.* / 2016-05-01 21:20
Palancie-mnie PO nic nie ukradło i nie będe nikogo od złodziei wyzywać,nawet chętnie zapłacę za te ich ośmiorniczki-byleby wrócili- a ryj to masz ty i twoja sekta
mierw / 195.150.186.* / 2016-05-01 18:17
co my możemy kraj w ruinie a tyle obietnic z strony rządu biedacy polacy na co wy czekacie na cud od Kaczyńskiego
cudotwórca54 / 46.186.49.* / 2016-05-01 21:23
Cud to ona ma miedzy nogami............jeżeli w ogóle coś ma.

Najnowsze wpisy