Forum Forum inwestycyjneFundusze

Szykuje się czarny styczeń dla funduszy

Szykuje się czarny styczeń dla funduszy

Money.pl / 2008-02-06 14:59
Komentarze do wiadomości: Szykuje się czarny styczeń dla funduszy.
Wyświetlaj:
rysiul20 / 83.19.96.* / 2008-02-06 17:46
Jak smarkaczom bez doswiadczenia daje sie tak olbrzymie pieniądze to tak sie konczy zabawa.
Mysle ze wielu juz woli zaryzykowac samemu niz oddac za słoną opłate nieudacznikom
mechanizm finansowy / 2008-02-06 14:59 / Bywalec forum
Tak się takie rzeczy kończą.
W zeszłym roku panował w kolorowych mediach tryumfalizm a trochę zimnej wody na łeb nikomu nie zaszkodzi.
max1224 / 2008-02-06 15:36 / Tysiącznik na forum
no ale teraz się tylko banki z lokatami reklamują ato znaczy....
czas jest bliski
pchelek / 2008-02-06 15:38 / Tysiącznik na forum
Ja juz bilety na pospieszny kupilem w New Energy [znacznie taniej niz sie spodziewalem] - czekam na nastepne miejscowki. Tanie beda nieslychanie - a odciążony pospieszny pogna do przodu.
max1224 / 2008-02-06 15:52 / Tysiącznik na forum
też coś tak mi się wydaje tylko przeoczyłem datę odjazdu ale to się zobaczy
pchelek / 2008-02-07 09:01 / Tysiącznik na forum
Nastepny stoi na peronie - godzina odjazdu - za kilka dni moze dwa tygodnie - miejscowki sa - tylko nie wiem czy World Energy czy Mining [jednak chyba surowce potanieja] I nie Gold - bo jak ruszy gielda do przodu i akcje spolek to zloto potanieje. Moze kurde Latin America we Franklinie - bo w Azje to bym sie bal - chociaz drobna kwota nie zaszkodzi.
Teraz w zasadzie to kazdy fund da szybkie zyski - na rynku sa cale MILIONY TON zywej gotowki - a kasa jak kazdy wie nie znosi prozni i nie lubi bezczynnie siedziec - lubi zarabiac.
Trzeba po prostu wymacac jak fundy przebudowaly portfele - mozna to wywnioskowac po wzrostach i spadkach i korelacji ze wskaznikami gieldowymi. A moze Emerging - jest wychudzony do granic mozliwosci i pragnie odzywki.
max1224 / 2008-02-07 12:32 / Tysiącznik na forum
też mam jeszcze trochę i szykują się kolejne dostawy ai nowe cele na horyzoncie oj będzie zabawa ostatnio doradziłem swojemu koledze doradcy i chyba go zaraziłem swoimi projektami tylko on ze mną bez opłat to ja z nim też:-))))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy