Forum Polityka, aktualnościKraj

Szykuje się rząd PO, Palikota i SLD

Szykuje się rząd PO, Palikota i SLD

Money.pl / 2011-10-01 17:22
Komentarze do wiadomości: Szykuje się rząd PO, Palikota i SLD.
Wyświetlaj:
~Kris / 2011-10-02 09:39 / Tysiącznik na forum)
Kowal brzydko, bo w pełni świadomie, robi nam wodę z mózgu.
Palikot zostały wypluty przez PO właśnie dlatego, że jest to partia mocno konserwatywna, i nie ma tam miejsca na żadne rewolucje obyczajowe, a już na pewno na walkę z kościołem.

Wizja Palikota i Napieralskiego wspólnie palących krzyże przed sejmem, jest godna 'działaczy' ze stajni ojca Rydzyka,ale nie przystoi komuś, kto promuje się na rozsądnego i statecznego polityka.
m-53 / 83.24.18.* / 2011-10-01 21:02
No to panie Kowal, wyciągnij wreszcie wnioski ze swoich wygłupów, wycofaj cały PJN z wyborów i ogłoś kogo należy poprzeć.
Zastanów się nad skutkami swoich fanaberii.
adaz / 84.220.140.* / 2011-10-01 20:56
człowieku ogól się , a skoro nie dbasz o siebie to o polskę na pewno dbać nie będziesz .żegnam pana
słowo się rzekło kobyłka u płota / 83.31.19.* / 2011-10-01 20:50
po 9 października nie mówcie, żeście mnie nie wybrali!
Setfan Wa-wa / 178.182.6.* / 2011-10-01 20:06
Jesteś żałosny Kowal. Teraz się dowiedziałeś kim jest paligłup?! - dopiero jak się tobą podtarli a słupki ?!
Łap zieloną kartę! W Polsce zdrajcom wiatr w oczy i ch... w d...
Wacuś Młody SPEKULANT / 83.7.185.* / 2011-10-01 18:12
WydOOpcone LEMINGI -- z takim rządem złupimy WAS do golOOtkiej skóry, najpierw pójdą LASY POd siekierkę, potem wyrolnimy WAS z gruntów urodzajnych, wykoleimy WAS z gruntów PKP, dokończymy krecenia lodów na własności służby zdrowa -- a na koniec zafasujemy WAM 2% KaTaSTer -- KATASTEREK cacany, KATASTEREK kochany, ZASYPIEMY kasterkiem choćby i największa dziurę -- trala, lala, lala -- kto fujara i trąba SPADAĆ DZIADY na zlewozmywaczek !
:))))))) / 83.9.67.* / 2011-10-01 18:09
nie wiem czy śmiać czy się bać
sklave / 83.2.33.* / 2011-10-01 17:55
Wybory nieuchronnie się zbliżają
a mnie takie wątpliwości ogarniają.
Oczywista, oczywistość nakazuje w wyborach głosować
Ja chcem tylko czy muszem, jak mnie zmobilizować
bym mógł na odpowiedniego kandydata zagłosować.
By później tej decyzji nie żałować.
Jaką miarą mam kandydata oceniać?
Zło mniejsze spośród zła strasznego wybierać?
Czy może biel bielszą od bieli popierać?
Jak tu znaleźć najprawdziwsza prawdę w prawdzie prawdziwą?
Skoro białe jest białe a czarne jest czarne
a plusy są dodatnie i są też plusy ujemne.
Ciemna jasność pojawiła mi się przed oczami.
Trudno stoczyłem się poniżej dna.
Pójdę lecz by nie głosować tylko te wybory zbojkotować.
Wielkim X będę na każdej liście głosował
by nikt mym głosem już nie manipulował
i czasami za mnie nie zagłosował..
http://sklave.manifo.com/
Przez kościół rzymsko- katolicki Polska straciła niepodległo / 178.213.127.* / 2011-10-01 17:27
Przez kościół rzymsko- katolicki Polska straciła niepodległość i uległa rozbiorom
Wacuś Młody Typek / 83.7.185.* / 2011-10-01 18:16
I oddzielić ATEIZM od PAŃSTWA, bo to jest GANGRENA i RAK, z tego się tylko wykluwaja HOMOmutanty o dwóch PENISACH i więcej -- sam Palikot ma KILKA
Trollstein / 94.75.112.* / 2011-10-02 00:42
Tłuku, wiesz chociaz d laczego Palikot zorganizowal te konferencje z penisem?

Wiesz kto i dlaczego napisal slowa: Polsko twa zguba w Watykanie?

Moze spytaj swojego proboszcza?
yti / 79.186.71.* / 2011-10-01 17:22
"Jeżeli okaże się, że dochody z łupków będzie dzieliła jedna partia, to druga powie, że ci pierwsi to złodzieje. Dlatego na czas dzielenia środków z gazu łupkowego, na czas nowego budżetu z UE trzeba do tego podejść inaczej."-czy ten facio Kowal jest w ogóle normalny co on chce dzielić jak g..... z tego będzie(i całe szczęście)
chyba że zatrujemy pół Polski a zamiast sprowadzać ropę tankowcami to będziemy sprowadzać wodę pitną
p.s żenada że ta kanapowa partyjka nazywa się PJN a chcą zrujnować i zdewastować właśnie polskie środowisko naturalne poprzez (g)łupki

Najnowsze wpisy