Forum Polityka, aktualnościKraj

Ta kampania jest inna. Wielcy walczą o niezdecydowanych

Ta kampania jest inna. Wielcy walczą o niezdecydowanych

Wyświetlaj:
Wapniak / 2011-09-05 17:01 / Tysiącznik na forum
Ja apeluję ze swe strony do młodych i nie tylko aby szli gremialnie do Wyborów. Głosowali na wszystko co nie wiąże się ze starą nomeklaturą tzw. "bandą czworga". We własnym dobrze pojętym interesie albo ich skreślali.
Absencja w Wyborach to zgoda na ich ponowny wybór. Oni się wybiorą sami...
tesa1959 / 2011-09-05 19:29 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Oooo, chociaż w jednej kwestii jesteśmy zgodni.
mokol / 2011-09-05 13:00
wydaje mi się, że jest małe zainteresowanie kampanią, a duża część społeczeństwa nie pójdzie do urn, obstawiam bardzo marną frekwencję w tym roku, dlatego PO zależało na dwudniowych wyborach
Kredytobierca / 2011-09-05 15:15
Ja jestem osobą zdecydowaną...już teraz wiem , że nie oddam na nikogo mojego głosu.
kabareton się kończy / 194.181.88.* / 2011-09-05 10:54
Wczorajsza wizyta Donalda Tuska na Litwie została w Polsce określona niemalże jako przełomowa. Tymczasem dzisiaj media litewskie podkreślają, że będąca powodem konfliktu ustawa o oświacie
nie zostanie zmieniona !

- Nie planujemy zmieniać ustawy i nie widzę ku temu żadnych powodów - cytuje premiera Andrusa Kubiliusa dziennik "Lietuvos Rytas".
- Nie planujemy zmieniać ustawy i nie widzę ku temu żadnych powodów - cytuje premiera Andrusa Kubiliusa dziennik "Lietuvos Rytas".
PoziomantyObywatelski / 194.181.88.* / 2011-09-05 09:58
Niemieckie Ministerstwo Spraw Zagranicznych na swojej stronie internetowej, prezentując życiorys polskiego pełnomocnika rządu Donalda Tuska do spraw kontaktów polsko-niemieckich - Władysława Bartoszewskiego, usunęło tytuł profesora sprzed jego nazwiska.
Władysława Bartoszewskiego, usunęło tytuł profesora sprzed jego nazwiska.


mała matura zaledwie !
dziad z RP / 194.181.88.* / 2011-09-05 12:08
przed wyborami platforma powinna usunąć ze swojej nazwy wyraz "obywatelska" . dość złudzeń !
3gz3kutoR / 89.230.90.* / 2011-09-05 09:51
NAJNOWSZY SPOT PO

http://www.youtube.com/watch?v=fgQVyc8xObQ&feature=related
wars_sawa / 188.33.108.* / 2011-09-05 09:47
chyba to jest oczywiste, że w tej kampanii SLD się nie liczy. zdecydowanym liderem jest PO, które w 100% ma zwycięstwo w kieszeni. pytanie o wynik PiS - ale tutaj byłbym spokojny, bo partia smoleńska raczej skończy "katastrofalnie". ludzie nie dadzą się nabrać dwa razy na pomysły ziobrystów od podsłuchów, śledzenia i inwigilowania, czy kaczystów od dezubekizacji, szukania układu i agentów-śpiochów. w kraju potrzeba normalności, a zarówno SLD i PiS, pokazały swojego czasu co to znaczy dla nich "normalność". oby nigdy więcej.
Elektro Devil / 2011-09-05 09:57 / Tysiącznik na forum
No niestety widać ludzie nabierają się na umalowane buźki POwców. A efekty tej twojej POwsko-ubeckiej normalności widać choćby na przykładzie napaści policji na internautę, który żartował sobie z Komorowskiego.

Ale jak ludzie nadal chcą takich jak Sawicka, Misiak, Chlebowski i Drzewiecki. Nadal chcą patrzyć jak marnuje się ich podatki to trudno większość decyduje. Takie wady demokracji, a głupich zawsze będzie więcej.
n11 / 79.186.99.* / 2011-09-05 09:52
Kolejny inteligentny inaczej przecież PIS i PO to jest to samo dziadostwo czyli była AWS nieudacznika Buzka
Elektro Devil / 2011-09-05 09:44 / Tysiącznik na forum
Namawiajmy młodych ludzi, aby głosowali na niszowe partie lub nie głosowali wcale !!! Inaczej POwcy cały czas będą mobilizować idiotów do głosowania przeciw PiS czyli na PO.
I tym sposobem nic nie muszą robić tylko obrzydzać Kaczyńskiego.

* za kilkadziesiąt lat podatek będziemy pisać w słownikach POdatek, na pamiątkę po PO

Najnowsze wpisy