Forum TechnologieZdrowie i medycyna

Tabletki antykoncepcyjne na pilota hitem przyszłości

Tabletki antykoncepcyjne na pilota hitem przyszłości

Wyświetlaj:
mała186 / 93.105.236.* / 2014-08-07 22:18
Jak dla mnie chipy antykoncepcyjne to już przesada. Ja mam zaczipowanego psiaka i chyba raczej siebie nie zaczipowałabym. Zdecydowanie wolę pigułki i osłonowo harmonellę. Bezpiecznie, wygodnie, skutecznie. A ciekawa jestem strasznie jakie przy zaczipowaniu będą skutki uboczne. Aż strach myśleć
trzebienie baranów to filantropia teraz / 77.255.215.* / 2014-07-08 10:13
To złośliwe sąsiadki ciach ją swoim uniwersalnym. Z okna. Tymczasem widziałem ostatnio na Półwyspie Skandynawskim wszystkie ładniejsze dziewczyny w ciąży i wózek jeszcze pchały przed sobą.Radosne były.
debilinator / 83.26.232.* / 2014-07-08 10:09
Debilny pomysł bo będzie można sterować wielkością populacji kraju i np rządzący mogą wprowadzić debilne przepisy by każda dziewczynka w wieku 10 lat miała taki chip i wyłączony zostanie w wieku 26 lat, gdy teoretycznie będzie dojrzała do bycia matką, nie mówiąc już o powikłaniach jakie może spowodować, gdy np zostanie wyłączony i po zajściu w ciąże nagle się sam od siebie aktywuje co doprowadzi do śmierci chcianego dziecka. Anty koncepcja tak, ale niepodatna na wpływy elektroniczne lecz silnej woli i rozumu kochających się ludzi.

Najnowsze wpisy