Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Tajemnicza ręka GPW

Tajemnicza ręka GPW

Money.pl / 2006-11-17 17:56
Komentarze do wiadomości: Tajemnicza ręka GPW.
Wyświetlaj:
warren buffet / 2006-11-19 19:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
lubawowcy - burza mózgów. co myslicie o ten super emisji dla moski po 35 groszy ??
Abus / 2006-11-19 19:50 / Uznany Gracz Giełdowy
mysle ze trza spier...lac, powiedz lepiej warren na ile stopy ustawiles to i swoje podobnie pogunie, generalnie jak ja zwala do max. 2.80 to robie z luba ikonke z gadu gadu o nazwie , prosze sobie sprawdzic:D, podobnie zreszta poobserwuje MNI, jak bedzie nienajlepiej to i zmieniam na KRK i PXM
warren buffet / 2006-11-19 19:56 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
stopy mam dwa. pierwsze w okolicach 2,90 a mianowicie 2,91 a nad drugim jeszcze mysle, ale nie nizej jak 2,80... jestem sercem za lubawą ale wyczekiwane zyski od wakacji trzeba chronic. oby do góry !!
Abus / 2006-11-19 19:50 / Uznany Gracz Giełdowy
ta ikonka to dresik
Eres / 2006-11-19 19:16 / portfel / Wieczny debiutant
Warren, wiem że trzymasz 02. Ja również a oprócz niego 14. Jak sądzisz, są szanse na wybicie się 14-tki ?
Szacuneczek.
warren buffet / 2006-11-19 19:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
14 zakupie ale po PDA czy jak to tam bedzie. wiem ze jak wrzuci sie groszowe akcje na rynek to kurs poleci.... a tu znowu duzo darmowych akcji dostali ludzie. generalnie widze perspektywy dla tej spoleczki, ale po asymilacji.
Eres / 2006-11-19 19:39 / portfel / Wieczny debiutant
Dzięki.
warren buffet / 2006-11-19 19:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
przed zakupem przyjrzę sie blizej społce, to jeszcze cos napisz, bo teraz to w sumie nie napisałem nic :) czekam az groszówki wyjdą
brydzia / 2006-11-19 19:00 / 10-sięciotysiącznik na forum
czytałąm trochę o zachwycie Waszym nad biotonem , a ja czytając inne forum nawet wcześniej nie wiedziałąm , że bioton w raporcie podał zysk na akcję 0,08 ale przy 800 mln akcji , czyżby panowie zapomnięli że akcji jest 2,4 mld
więc ja się pytam na jakiej podstawie BZ WBK wydał rekomendację kupuj z ceną 3,8 zł
ts / 2006-11-19 19:49 / "Trial na giełdzie"
3.8 to przyszłość. tą wyceną trzeba traktować na przyszły rok
warren buffet / 2006-11-19 19:06 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ale po wbk juz sa rekomendacje redukuj do 2,61 zł.... tylko jesli tak sobie beda biura wystawiac rekomendacje to ja dziekuje.

brydzia - w dlugim terminie to bioton da zarobic, jestem tego pewien, ale w krotkim to analitycy robia za durnia ludzi
ts / 2006-11-19 19:58 / "Trial na giełdzie"
masz rację wcześniej przed 3.8 było 2.5
brydzia / 2006-11-19 19:18 / 10-sięciotysiącznik na forum
ale każdy chce zarobić szybko a nie kupić po 3,2 i czekać nie wiadomo ile , a jak giełda przejdzie w besse to zarobek wcale nie taki pewny albo firma splajtuje , albo spekuła znajdzie sobie ciekawszą spółkę , np. kwiatek
zobacz jak ktoś kupił skotan na samej górce ile ten jego długi termin będzie trwał i czy będzie miał szanse zarobku

Byłam na blogu pana Daniela i widać że zaczął kombinować , uważajcie bo kupił dudę a ostatnio to raczej jego zakupy do wzrostów się nie przyczyniają , ale sam już zakumał żeby kupować to w czym arka zwiększyła udział , ja uważam jeszcze że tam gdzie ING bo oni też ostatnio mięli najwięcej kasy , strach się bać jak ludzie zaczną wycofywać pieniądze jak te ich wyceny się zachowają , kupują małe i średnie spółki i nie pękają bo zawsze są w stanie wywindować je jak chcą a żadne wskaźniki teraz nie mają znaczenia poza reklamą , arka zarabia dla ciebie 100 %
ts / 2006-11-19 20:01 / "Trial na giełdzie"
też kupowałem po 3.2 i na razie się nie martwię. zresztą jeśli bioton wypracuje te 90mln + 30 z htl to wyceny mogą sięgnąć 4.
Jarg / 2006-11-19 20:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale oni po prostu nie mogą wliczyć tego zysku z HTL. Przecież nie będą sprzedawać tych akcji skoro chcą zacieśniać wspólpracę. A tylko sprzedając te akcje mogliby wykazać taki zysk.
ts / 2006-11-19 20:48 / "Trial na giełdzie"
tak to zysk czysto teoretyczny, ale wartość biotonu przez to wzrasta.
warren buffet / 2006-11-19 19:35 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bardzo dobrze mowisz. popatrz na sława i jego amice ( sław bez szyderstwa - podaje przyklad ). to byla jak dotad decyzja zła. to lepiej jakby kase z amici dal na lokate - przynajmniej by straty nie bylo. wiem ze nie wiedzial tego kiedys. dlatego strach kupowac w tej fazie hossy cos na dłuzej. sam z lubawą jestem dlugoterminowo, ale jak moska zaczyna kombinowac to mnie krew zalewa. stop loss zalatwi sprawe.
brydzia / 2006-11-19 19:40 / 10-sięciotysiącznik na forum
dlatego trzeba się dostosować i iść z modą i tłumem, na parkiecie dyskutują nad naszym Kennobim i jeszcze nazwe naszego portalu podają , no to jak towarzystwo zawita tutaj ze swoim słownictwem to kryj się kto może
gabrik / 2006-11-19 19:43 / portfel / Wierny Forumowicz
na parkiecie? to muszę poczytać
warren buffet / 2006-11-19 19:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bankierze
gabrik / 2006-11-19 19:49 / portfel / Wierny Forumowicz
no własnie na parkiecie nic nie znalazłem ,lecę na bankiera...
mari / 2006-11-19 19:47 / Achi
a to co innego to już przestaję się śmiać
warren buffet / 2006-11-19 19:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
widziałem to :/ ciekawe kto tak kenobiego rozdmuchuje, ehh
mari / 2006-11-19 19:46 / Achi
:-)))) przestańcie bo ze śmiechu pęknę:-))))))))))))))
warren buffet / 2006-11-19 19:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
:-))
slaw / 2006-11-19 18:34 / Uznany Gracz Giełdowy
Bardzo nie podoba mi sie nfo z Lubawy. Czuje ża Pan moska z Fijalkowickim czy jak mu tam chce nas grupowo - to znaczy z warrenem i oseskiem wydymać. Emisja dla moski po 35 groszy na odkupienie od niego Prymusa nie podoba mi sie ta cena jak jasna cholera.
warren buffet / 2006-11-19 18:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
rowniez mi sie to nie podoba. założyłem stopy i czort niech robi dalej co chce !!
mari / 2006-11-19 19:42 / Achi
20% lubawy(z całym prymusem) za 50% prymusa
ale prymus nie jest notowany na giełdzie więc po jakich cenach przeprowadzić rozliczenie żeby stwierdzić dla kogo to lepszy interes?może po wartościach księgowych?
a ile księgowo jest wart prymus?
jak ktoś wie to może by wrzucił cos na ten temat?
warren buffet / 2006-11-19 19:46 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
o to chodzi. kto zrobi na tym interes ?
norkay / 2006-11-19 18:19 / Bywalec forum
kolejny fudusz małych i średnich spółek zawiesza sprzedaż jednostek. tym razem to pioneer, który zgromadził w niecały miesiąc!!! 0,5 mld. zakładając, że sukcesywnie kupowali za wpływającą kasę, midwig i okolice może odchorować brak świeżej krwi nieco dłużej. na pocieszenie startuje podobny fundusz aig, więc na podtrzymanie na razie powinno wystarczyć. czy jednak pozwoli na dalsze windowanie miś-iów? jeżeli tak, to raczej już nie w takim tempie i bardziej wybiórczo.
od początku roku midwig wzrósł 65,3%, fundusze miś jeszcze więcej.
krzysiek__ / 83.9.56.* / 2006-11-19 19:03
to bedzie nadal szło do góry.Wzrosty to nie tylko zasługa TFI, ale przedewszystkim wyników tych spółek.Przez czas kiedy wszystkie fundusze małych i średnich spółek były zawieszone(czerwiec-wrzesień 2006) midwig ostro szedł do góry.
brydzia / 2006-11-19 19:20 / 10-sięciotysiącznik na forum
z tego co ja pamiętam to właśnie przed majową korektą fundusze zawieszały sprzedaż
warren buffet / 2006-11-19 19:36 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dobrze pamietasz. pamietam jak jeszcze 1 dzien i by drzwi mi sie zatrzasneły z DWS top 25...
gabrik / 2006-11-19 18:44 / portfel / Wierny Forumowicz
moim zdanie to że jednak napływa kasa do funduszy oznacza że tak żle być nie musi nawet jeśli zachód nas "omija" lub wręcz "opuszcza".W funduszach nie pracują raczej oszołomy i zapewne umieją dysponować pieniędzmi(przynajmniej powinni).
Zapraszam na mój tworzący się blog lub do działu forum do skomentowania mojej "analizy technicznej" w celu zdrowej merytorycznej dyskusji.
Pozdrawiam ;-)
mari / 2006-11-19 17:44 / Achi
Rosja przystępuje do WTO-w aspekcie rynku mięsnego oznacza to tyle że wpuści do siebie mięso ze stanów .
Hmm.... czy jeszcze wtedy będzie sens walczyć o wpuszczenie naszego droższego mięsa?
Z Rosjanami zawsze tak wychodziliśmy na kontaktach handlowych ale ten kolejny kop znowu naszych producentów nie zabije a może jeszcze bardziej wzmocni?
brydzia / 2006-11-19 18:48 / 10-sięciotysiącznik na forum
niech ruski jedzą modyfikowane g....o z Ameryki a zachód polską zdrową żywność ,
Krzych / 2006-11-19 16:28 / Płoteczka na forum
Ceny surowców spadają a PGNiG zawarło kontrakt z RosUkEnergo na dostawy gazu o ok. 10% drożej.Więc od nowego roku gaz zdrożeje.
pb.pl/content.aspx?sid=2284&guid=E048A602-C3DF-489B-89A9-5993B2A0B135
warren buffet / 2006-11-19 16:32 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
gaz drozeje, paliwo zdrozeje, IV rzeczpospolita. żenada.
Krzych / 2006-11-19 16:45 / Płoteczka na forum
akcyza na na wszystko co zaczyna się na p. czyli paliwo, palenie,picie ......................
warren buffet / 2006-11-19 16:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no niech jeszcze zrobią na pie****e
Krzych / 2006-11-19 17:04 / Płoteczka na forum
Jak skomentujesz NWZ lubej.
6. sprzedaż części ............ok.
7.budowa nowego zakładu i biurowca - to będzie długoterminowa lokata.
warren buffet / 2006-11-19 17:18 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bardzo dlugoterminowa. zamin przyniesie ona wymierne korzysci to sie zestarzejemy :)

ale dobrze ze sie cos dzieje.
Krzych / 2006-11-19 16:56 / Płoteczka na forum
my już wtedy nie będziemy tyle płacić co młode koziołki:)
warren buffet / 2006-11-19 17:01 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
:-)
Frog / 2006-11-19 13:06 / CMX, TFM, KPX, MAK - czekając na hossę
A jak się Wam widzi MMPL? Wszedłem niewielkim kapitałem w PDA.
Cena wprawdzie wydaje się wysoka, ale perspektywy są olbrzymie.
Cansas_ / 2006-11-19 18:12 / Bywalec forum
Wybacz ale jakie perspektywy? Jakos ich nie zauwazam. Spolka juz po swoim dynamicznym studium rozwoju. Juz wolalbym hyperiona - on dopiero zaczyna swoja droge.
Fireman / 2006-11-19 12:19 / Bywalec forum
Panowie tak sie zastanawiam czy sie jeszcze zarobi wchodzac tak na 1- 2 miesiace?
-osoby zarzadzajace zakupily akcje
-podpisano umowe z Bialorusia
Jakie wasze zdanie
Longterm / 2006-11-19 12:45 / Mostek Zwyciężymy!
Ja mam dudka w portfelu już dosyć długo - kupiłem przed rajdem Św. Mikołaja przed rokiem i powiem Ci że tak samo się musisz nastawić (min. rok) Jeśli liczysz na szybki zysk to tylko spekulacyjnie pod nową emisje z PP a potem duże ryzyko korekty. To wszystko pod warunkiem że nie nastąpi kenobizm bo wtedy po 5 zł będzie można kupić.
grubasek / 2006-11-19 12:43 / -
zajrzyj na sasiedni "Surowce pociagnely....." Tam jest dyskusja o Dudzie
Fireman / 2006-11-19 12:44 / Bywalec forum
ok dzieki wielkie
de havik / 2006-11-19 11:12 / portfel / "Tysiącznik na forum"
Pytanie
Przeglądałem wykres wigu20 w okresach poublikacji wyników za1,2 i obecny kwartał. Za każdym razem w lub po okresie publikacji następowały spadki, rozumię, że to realizacja zysków.
Moje pytanie do bardziej doświadczonych - czy działo sie tak zawsze? Bo jesli tak to wydaje się, że można "rutynowo" sprzedawać wszystko przed publikacją i za jakis 1-3 tygodni odkupić taniej. Zwłaszcza teraz, kiedy spadki zupełnie nie były związane z jakością wyników.
Czy może zależy to bardziej od atmosfery na rynku i raz jest tak a raz odwrotnie?
Pytam, ponieważ inwestuje dopiero od maja i niewiele takich momentów na razie doswiadczyłem. Gdbym zastosował coś takiego tym razem - każdą z moich spółek mógłbym kupić co najmniej o 10% taniej, a to niebagatelna różnica.
mari / 2006-11-19 13:44 / Achi
nie zawsze po wynikach są spadki (choć przeważnie
)i dlatego zwykle jeżeli są to właśnie po wynikach,a powód spadku jest taki że wielu spekulantów robi tak jak opisałeś niżej w związku z tym nawet przy dobrych wynikach jest nadpodaż akcji a skoro chcą sprzedać to poco kupować drożej? Zawsze pozostaje pytani o głębokość spadku po wynikach i opłacalność całej operacji.Kiedyś Strokuś pisał że jak próbował sprzedawać i odkupować to odkupił w tej samej cenie co sprzedał.
Proponuję pomyśleć o giełdzie nie jak o grze w numerki
tylko jak o handlu gdzie po drugiej stronie też siedzi ktoś kto widzi co się dzieje często potrafi lepiej zidentyfikować
konkretnie wystawione na sprzedaż akcje i jak widzi że ma do czynienia z amatorem(wiekszość z nas to amatorzy)i pakietem akcji którym warto mu się zajmować to może cię
wykołować.nie mówię że nie warto sprzedać i odkupić,ale zastanów się najpierw czy będziesz umiał zrobić to skutecznie w Twojej konkretnej sytuacji(ważne jaka spółka,iloma akcjami chcesz to zrobić itd itp...).Można by było wiele pisać ale na końcu dojdziemy do tego że choć w zasadzie większość przypadków o których piszemy jest bardzo podobna to każdy jest trochhę inny.I jeszcze jedno
to co opisałeś o tych10% to wiesz teraz po fakcie a może gdybyś się ustawił na 10% to kurs by spadł do 9,5 i zawrócił? tego nie wiesz i naprawdę zależy to od wielu czynników(także może zależeć od tego czy Twoje akcje zostały sprzedane i chcesz je odkupić.
---------
Wszystko co napisałem jest moją prywatną opinią i nie odpowiadam za straty poniesione w wyniku bezmyślnego kupowania /sprzedawania jak również za trzymanie akcji
kiedy można by było zarobić parę procent(raz się uda a raz nie)sprzedając i odkupując.:-)))
de havik / 2006-11-19 15:12 / portfel / "Tysiącznik na forum"
generalnie zakładam, że na spółkach które mam zamiar trzymać długoterminowo nie będę łapał górek i dołków bo jestem na to za słaby. I tego się na razie trzymam. Opisane powyżej przemyślenia wynikają głównie z ostatniej przeceny - właściwie wszystko poleciało, niezależnie od wyników. I stąd poajwiła się myśl, że może jednak trzeba powalczyć o te kilka procent a nie tylko patrzeć.
To takie ogólne przemyślenia
Masz rację, że takie plany łatwo snuć wstecz a duzo trudniej do przodu :). No ale może następnym razem chociaż zastanowie się nad tym trochę wcześniej.
dzięki za odp.
zieleniutka / 83.25.72.* / 2006-11-19 16:34
moglbys mi napisac jekie spolkim masz dlugoterminowo? bo ja jestem na gieldzie dopiero od maja ,i zle na tym wychodze sprzedajac i kupujac.chcialabym cos na dlugi termin i odpoczac od gieldy.dzieki
de havik / 2006-11-19 17:30 / portfel / "Tysiącznik na forum"
Również zacząłem w maju:))
Od tamtej pory mam BIO, tak się do niego przyzwyczaiłem, że już go nie oddam - jestem przekonany, że w 1-3 lata da sporo zarobić, ale teraz jest chyba za drogi
Od maja mam również MNI i też mam zamir trzymać na razie
Od około miesiąca mam MSZ i na razie planuje na co najmniej 6m
Ale jak to bywa, już jutro może być inaczej

Pozdrawiam
mari / 2006-11-19 17:54 / Achi
8 mld euro czeka na wzięcie na badania i opracowanie nowych leków myślę że tak obrotni ludzie jak tam są zagospodarują ten budżet w końcu rynki zbytu zdobyli i zdobywają cały czas ,a kto powiedział że muszą na nich handlować insuliną?Moje zdanie jest takie że jezeli nikt nie zniszczy ich dotychczasowej pracy nad rynkami zbytu
to mają dużą szansę by się stać naprawdę dużą firmą produkującą i handlującą lekami na całym świecie.
(moje prywatne zdanie poparte tylko skromną wiedzą praktyczną na temat :"Jak się buduje koncern z małej firmy."
de havik / 2006-11-19 21:45 / portfel / "Tysiącznik na forum"
rynek farmaceutyczny to ogromne zyski
systematycznie się zwiększa i właściwie nie zagrożenia zmniejszeniem popytu
Ogormne sumy do zagospodarowania, byle nie popełnili jakiegoś błędu
Longterm / 2006-11-19 11:53 / Mostek Zwyciężymy!
Nie jestem bardzo doświadczonym graczem, raczej powinien się wypowiedzieć Tato ale jest to zjawisko często powtarzające się w myśl zasady którą ja mam razem z 2 innymi oprawioną w ramkę i powieszoną nad biurkiem: "kupuj plotki, sprzedawaj fakty". IMHO to taktyka funduszy które po udanych wynikach mają okazje w miarę bezboleśnie wyjść z akcji powodując jednak delikatne spadki po których odkupują je taniej i tak interes się kręci.
Cansas_ / 2006-11-19 18:16 / Bywalec forum
Jak ty kupujesz papier to plotka dawno jest w cenie. Ewentualny wzrost jest wywolany podobnymi do ciebie osobami. "grubasy wiedza wczesniej" - ot taka prawda
de havik / 2006-11-19 12:13 / portfel / "Tysiącznik na forum"
no więc zgodnie z zasadą "podążaj za dużymi" możnaby przyjąć podobną strategię.
Praktycznie (na wszelki wypadek) sprzedawać np połowę stanu posiadania, niezależnie od spodziewanych informacji
Możnaby wtedy uśrednić w dół w wypadku spadku lub w górę gdy wzrośnie.
Tak czy tak więcej można chyba zyskać niż stracić.
Big Lebowski / 2006-11-19 12:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich.Chcialem Ci tylko powiedziec ze za duzymi nigdy nie zdazysz...
de havik / 2006-11-19 12:21 / portfel / "Tysiącznik na forum"
zdaje sobie sprawę, oni kreują my podążamy
ale jeśli w opisanej sytuacji zazwyczaj tak postępują, to można akurat w tym przypadku założyć, że tak zrobią następnym razem.
Big Lebowski / 2006-11-19 12:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale zawsze sie spoznisz ,chociarz dobrze ze o tym myslisz...
Big Lebowski / 2006-11-19 12:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale zawsze sie spoznisz ,chociarz dobrze ze o tym myslisz...
de havik / 2006-11-19 12:31 / portfel / "Tysiącznik na forum"
nie chodzi mi o złapanie samej górki ale np w tydzień
na BIO -11%
MSZ -6%
MNI -6%

a te spółki bezpośrednio przed wynikami rosły o blisko 20-30%. Możnaby to ograniczyć do spółek, które przed wynikami znacząco wzrosły

bo
LUB, ALC właściwie bez zmian w czasie 7 dni, ale przed publikacją nie była znaczących zmian (luba tylko w dzień publikacji, a i to możnabyło wykorzystać)

łapanie górek i dołków jest trudne i chyba częściej przynosi straty ale ten moment na rynku wydaje się stosunkowo bezpieczny
Cansas_ / 2006-11-19 18:17 / Bywalec forum
Nie wiem jak z msz bo nie jest to moja spolka, ale bioton i mni to balony i tyle. Rynek sie wali to pekaja balony. i tyle.
Big Lebowski / 2006-11-19 12:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przez lata bedzisz sobie obiecywal ze bedzisz tak robil ale zycie to zweryfikuje.Moim zdaniem postawic na jakosc i bledu nie zrobisz na badziewiu zawsze stop los....
de havik / 2006-11-19 12:39 / portfel / "Tysiącznik na forum"
niestety, zdaje sobie z tego sprawę :))
Pomyślę nad tym przy 4q, choć może wtedy nic już nie będzie miało większego znaczenia :(
warren buffet / 2006-11-19 12:14 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mozna ustalić stop lossy i dokupic taniej. choc to różnie bywa
de havik / 2006-11-19 12:23 / portfel / "Tysiącznik na forum"
a propos - gdybym "posłuchał" stopa na BIO i nie kupował od razu to już byłbym na + :)))
Dopóki sam się nie przekonasz, nie uwierzysz, to też takie moje spostrzeżenie giełdowe.
warren buffet / 2006-11-19 12:28 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wiesz teraz dlaczego kazdemu nowemu zycze od razu wtopy ? swojemu dziecku tez sie dam sparzyć - delikatnie, ale zeby wiedziało co to ogien.

a jak mowie im koledze to, to sie patrzy dziwnie na mnie jakbym chciał mu zyczyc zle i ograbic go z zyskow. kazdy na gieldzie dostanie lekcje. lepiej wczesniej i mniej stracic....
warren buffet / 2006-11-19 12:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
"im" tam sie jakos dodrukowało :)
Big Lebowski / 2006-11-19 12:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale kupiles...
de havik / 2006-11-19 12:34 / portfel / "Tysiącznik na forum"
kupiłem...
pisałem o tym wcześniej,
najtrudniej opanować emocje, sprzedanie BIO (2.85) wprawiło mnie w taki rozstruj, że odkupiłem wszystko po 2.9. Choć wiedziałem teoretycznie przecież, że ze stopem się nie dyskutuje :)
Teraz to wiem na pewno, mam nadzieję, że następnym razem wykorzystam to doświadczenie
Big Lebowski / 2006-11-19 12:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Po dluzszym czasie stwierdzisz czy zrobiles blad,najwazniesze kiedy sprzedarz...
de havik / 2006-11-19 12:44 / portfel / "Tysiącznik na forum"
Zakładam, że BIO w długiej perspektywie to pewniak (1-3 lata) ale... spadki rzędu 30-40% trudno znieść niezależnie od długofalowych przekonań.
warren buffet / 2006-11-19 12:49 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dokladnie
warren buffet / 2006-11-19 11:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Korzystanie z systemu ePROMAK wymaga stosowania przeglądarki WWW Microsoft Internet Explorer w wersji 5.5 (IE 5.5) lub wyższej.
Nie jest zalecane stosowanie przeglądarek w wersjach beta, demo czy preview release.
Preferowaną wersją przeglądarki jest Microsoft Internet Explorer wersja 5.5.


======
jak uruchomic promaka w innej przegladarce niz IE ?? wbk nie ma takich wymagan :/
mari / 2006-11-19 14:38 / Achi
niestety Promak wymaga .I jeszcze mała uwaga jak już uruchomisz to zablokuj wyskakujące okienka w google
bo nie ujedziesz.
warren buffet / 2006-11-19 15:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tak, wiem. myslalem ze ktos to przeskoczył juz.... nic. trza jechac na IE w tym wzgledzie
osesek / 2006-11-19 08:53 / Pan Tysiącznik
Dzień dobry.
Żadnego u mnie Marka i Wacka po wczorajszym Absolucie. Trafiam paluszkami dokładnie tam gdzie chcę. A już wrociłem z porannego spaceru z psem. Hehe, ale mnie pies, całe 3 kilo ! I jestem żywym i namacalnym dowodem na to ,że Absolut absolutnie nie szkodzi a wręcz przeciwnie, i dodaje odwagi. Mam dzisiaj rano tyle odwagi w sobie ,że postanowiłem sprzedać wszystko co mam w poniedziałek rano.
Panie Danielu, proszę nie przeżywać epizodycznej pomyłki jak zyciowej klęski. Glowa do góry, jeszcze nie wieczor, jak mawiał Bombik, bohater Wańkowiczowskiego Tworzywa.
Śmiem przypuszczać , że z racji patrona uczelni, którą Pan ukończył zagląda Pan często do karafki. A mnie do kompletu dzieł wszystkich Pana Mela brakuje jej drugiego tomu. Może ma Pan na zbyciu ?
Szacunek. (:
osesek / 2006-11-19 09:51 / Pan Tysiącznik
errata.
pierwszego tomu.
warren buffet / 2006-11-19 09:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
osesku wystarczy ustawic stop lossa :)
osesek / 2006-11-19 09:47 / Pan Tysiącznik
Serwusik.
To powiedz mnie tylko jedno ale szczerze , trzymasz Lubawę ?
warren buffet / 2006-11-19 09:55 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
na stopach
lojka / 2006-11-19 08:16 / Tysiącznik na forum
Ostatnia Was wczoraj pożegnałam dlatego pierwsza wszystkich dzisiaj witam.

Udanej niedzieli!
lojka / 2006-11-18 23:15 / Tysiącznik na forum
Dobranoc wszystkim
warren buffet / 2006-11-18 23:08 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wybierając forum o 23 07 a widok łóżka z istotką moją............. dobranoc :)
lojka / 2006-11-18 23:11 / Tysiącznik na forum
dzięki za linka i miłej nocki... ja myślałam, że dawno w objęciach ... a Ty na forum? Musisz się poprawić...
warren buffet / 2006-11-19 09:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
;-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy