Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tak dla patriotyzmu, nie dla pomysłu Romana Giertycha

Tak dla patriotyzmu, nie dla pomysłu Romana Giertycha

Wyświetlaj:
aaaa / 83.28.215.* / 2006-06-06 16:54
Patriotyzmu trzeba uczyć dzieci i młodzież tak samo jak tabliczki mnożenia. Jeśli rodzice sobie z tym nie radzą, to szkoła powinna pomóc. Jaruga-Nowacka niech lepiej nic nie komentuje, bo to kpina. A reliigia na maturze jako przedmiot wybrany-czemu nie? Przecież większość Polaków to zdeklarowani katolicy, więc nie powinni mieć problemu ze zdaniem matury z tego przedmiotu.
silver / 2006-06-06 17:20 / Bywalec forum
A reszta będzie miała do wyboru egzamin z etyki biznesu?
olo47 / 84.10.11.* / 2006-06-06 16:18
Serdecznie popieram zdawanie religii na maturze. Do składu komisji maturalnej dojdzie jeszce jeden ptatny fachowiec. Na początku zajęcia z religii miały być dobrowolne a księża nauczać społecznie. A co mamy? O lekcji patriotyzmu nie wspomnę. Potriotyzmu i miłości do ojczyzny uczył mnie ojciec i jak widać skutecznie bo nie mam pomysłu uciekać do innego kraju. Zaznaczam, że jestem katolikiem i nie należę do żadnej partii politycznej. Pozdrawiam wszystkich wszechpolaków i fundamentalistów religijnych, historia ich nieczego juz nie nauczy
silver / 2006-06-06 14:43 / Bywalec forum
"Szczegóły programu nowego przedmiotu mają być znane po konsultacjach z nauczycielami i uczniami."

...żeby się nie okazało, że po konsultach przedmiot nabierze brzmienia wychowanie seksualne.
saul / 2006-06-06 18:41 / portfel / Pan Owca
Dokładnie, żeby czasem nie weszło samo zło jakim jest wychowanie seksualne, o takich patologiach jak antykoncepcja np. by się uczyli, boże uchroń! (królową?)
kajtek / 83.31.16.* / 2006-06-06 14:42
Jaruga Nowacka jako recenzentka wychowania patriotycznego
bardzo wam się udała, duże poczucie humoru. Proponuję
byscie kontynuowali -o opinię dotyczącą kodeksu karnego
poproscie któregoś z Praskich meneli, tak trzymać!
DD / 83.8.117.* / 2006-06-06 16:18
A może tak wszystkie lekcje przenieść do kościoła,co???Trzeba podsunąć ten pomysł ministrowi!!!
manolo / 83.22.215.* / 2006-06-06 15:33
U Ciebie widzę też duże poczucie humoru. Któż miałby według Ciebie wypowiadać się na temat patrotyzmu? Giertych ,którego dziadek Jędrzej napisał "Kajakiem po Niemczech" ( polecam przeczytać) zaś narodowcy zawsze swoje plany polityczne wiązali z Rosją? Może więc Prezes Kaczyński ,który jak się okazało nie zna tak do końca polskiego hymnu.
Dużą dawką humoru ,bądż niewielką inteligencji popisałeś się Ty.
silver / 2006-06-06 15:41 / Bywalec forum
Nie tyle pomylił, co polecił nam "z ziemi polskiej do Polski" zapamiętać. Niedługo kto nie będzie miał legitymacji PiS będzie mógł pokajakować przez Bałtyk do Szwecji.
jliber / 212.180.147.* / 2006-06-06 14:32
Zacytowana wypowiedź licealistki jest przerażająca. Właśnie na pogardzie dla "suchych faktów" kwitną wszystkie systemy myśli kończące się niezmiennie cierpieniami, ludobójstwem i biedą. Zamiast wprowadzać przedmioty służące praniu mózgów według obowiązującej akurat ideologii politycznej, w szkołach obowiązkowym przedmiotem powinna stać się ekonomia, i to już od podstawówki.
AT / 83.18.191.* / 2006-06-07 07:58
Dokładnie tak !!! Już to postulowałem kilka razy na tym forum. Znikłyby wtedy lub zostały zmarginalizowane ruchy populistyczne, bo wyborcy nie daliby się nabierać na ich nierealne hasła.
appan / 217.144.207.* / 2006-06-06 14:31
Jak już pisałem pod artykułem o CBA takie techniki były praktykowane w nazistowskich Niemczech, gdzie wbijano do głów młodym ludziom jaka to Rzesza nie jest wspaniała i cudowna i najlepsza na świecie. Może załóżmy od razu Hitler Jungen, albo lepiej HGiertych Jungen? Natomiast co do religii na maturze, to jeżeli chcą pozwolić na wprowadzenie religi katolickiej, to niech dopuszczą jeszcze Islam i Judaizm, bo w końcu żyjemy w WOLNYM KRAJU PRAWA ale nie według PiS, LPR i Samoobrony, tylko tego, co dali nam Kościuszko, Dąbrowski, Piłsudzki, czy Jan Paweł II.
DD / 83.8.117.* / 2006-06-06 16:16
Giertych Jugend już jest to Młodzież Wszechpolski!!!Stanowcze veto co do lekcji wychowania patriotycznego.Jakiś tam byle głupek będzie uczył moje dziecko wizji patriotyzmu wg Ich Troje-Giertych-Lepper-Kaczor(dwa w jednym)!!!
zapi / 217.153.214.* / 2006-06-06 14:29
Estonia ma 11,6 wzrostu PKB, a my mam PIS, Leppera i Giertych.

A to, że nie jesteśmy patriotami to główny powód bezrobocia i małych zarobków panie Giertych
darii / 83.17.145.* / 2006-06-06 14:59
Nawet nie chce mi się tego komentować. Po prostu ... dno. Panie Giertych, pała na świadectwie dla Pana.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy