Forum Polityka, aktualnościKraj

Taka strategia wyborcza PO byłaby niemoralna i głupia

Taka strategia wyborcza PO byłaby niemoralna i głupia

Wyświetlaj:
acomitam / 109.197.60.* / 2011-09-20 07:14

Pokazanie, że najlepsi z możliwych ludzie stoją na czele ministerstw

Panienko Przenajświętsza... Toć to byłby samobójczy gol. Jeśli Grabarczyk, Klich, Hall, Kopacz to są ci najlepsi, to co sądzić o reszcie tuskowego towarzycha? Nie, aż takie tępaki to pełowcy nie są.
ruc / 212.87.25.* / 2011-09-20 01:01
Z jego wypowiedzi jasno można wnioskować kogo popiera
sumerr / 95.51.184.* / 2011-09-19 15:05
Panie Wielki Profesorze.
Zamiast używać eufemizmów typu "/PIS/ to jest partia PR-owo nieudolna, zdobądź się Pan na odwagę o ile wogóle do tego potrzebna jest odwaga i powiedz Pan prosto bez owijania w bawełnę "PIS to jest partia, która mówi prawdę i nie potrafi bazować na kłamstwie w przeciwieństwie do mojej wielce hołubionej Partii Obłudy opierającej jak zawsze wszystko na kłamstwie POlitycznie POprawnym nazywanym w skrócie PR".
I tylko tyle od Pana, jak by nie było Profesora, bym wymagał.
Jeżeli nie stać Pana na to, to zaczynaj Pan swoje komentarze od : " Ja jako były i obecny akolita POstępowej Partii Obłudy, Zaciemniania, etc, etc. mówię Wam .....
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2011-09-19 10:49
Kolejny p***** POprofesor sie naopPOwiadał - żygac sie chce gdy sie takie wypociny czyta. Jakby kto tym POprofesorkom poligówna cos na oczy zarzucił (a moze do kieszeni - licho wie co myslec).
arch / 2011-09-19 10:43 / Tysiącznik na forum
Ale konto nam zostanie PO Wuju ! --340mld nowego długu !

Oto przedmiot bezczelnej, cynicznej i kłamliwej gry politycznych elit.

„...I wówczas, zresztą, nic nie robiliśmy w ciągu 4 lat. Nic. Nie możecie mi
podać ani jednego poważnego środka rządowego, z którego moglibyśmy być dumni, poza tym, że na końcu odzyskaliśmy władzę z gówna .
Nic.
Kiedy trzeba będzie rozliczyć się z krajem, powiedzą co robiliśmy w ciągu 4 lat, co mówimy?”,
- „Nie ma wielu opcji. Nie ma, dlatego, że spieprzyliśmy. Nie tylko trochę, ale bardzo.”

5 lat temu POwiedział premier Węgier Ferenca Gyurcsány’a.
niestety Polska podąża drogą Węgier.
tesa1959 / 2011-09-19 09:59 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No to ... kicha... .

Najnowsze wpisy