Forum Polityka, aktualnościKraj

Takich zmian obawiają się pracodawcy

Takich zmian obawiają się pracodawcy

Money.pl / 2011-10-22 20:52
Komentarze do wiadomości: Takich zmian obawiają się pracodawcy.
Wyświetlaj:
Pilsener / 2011-10-22 22:21 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
To przecież od pracodawcy zależy, na jakich warunkach zatrudni pracownika! Praca zdalna jest w porządku, co jakiś czas się robi zebrania a rozlicza zadaniowo.

Niestety olbrzymia większość szefów nie umie rozliczać pracowników zadaniowo bo nie mają pojęcia o tym, co oni robią. Jeśli kierownikiem zespołu programistów java jest technolog drewna to nic dziwnego, że potrafi ich rozliczać tylko z wyglądu i czasu spędzonego w pracy.

Siedzą potem szczury w pracy po 14 godzin a g.... robią bo mózg może efektywnie pracować tylko 2 godziny dziennie.

Mój poprzednik nie wyrabiał się z robotą i robił dużo błędów a szef się mnie czepiał, bo wychodzę po 8 godzinach z pracy! Wychodziłbym po 4 gdyby nie wymóg siedzenia na d... 8 godzin. Potem mnie wywalono bo "okazywałem mało zaangażowania" - a do mojej pracy nie było ani jednej krytycznej uwagi! Potem każdy się dziwi, że firmy padają jak muchy.
k aczordonald / 92.20.41.* / 2011-10-23 09:35
widzialem te nadgodziny, kiedy ludzie nic nie robia, bo po 10 godzinach mozg jest na innej planecie.Firma nic z tego nie ma, a ludzie kolejnego dnia udaja ze pracuja, tak sa wykonczeni.

Ale to nic, jak nie zostaniesz, jestes czarna owca.Glupota nie ma dna.
VINCE ROŚTOŚKY / 193.142.210.* / 2011-10-22 20:52
CHCIELIBYŚCIE ZAPEWNE WOLONTARIATU?,PIJAWKI P.......E

Najnowsze wpisy