Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Takiego mrozu nie było w Nowym Jorku od stu lat

Takiego mrozu nie było w Nowym Jorku od stu lat

Wyświetlaj:
tyson / 95.49.70.* / 2014-02-12 10:47
A gdzie wasze ocieplenie klimatu i wina człowieka,spaliny samochodowe,dezodoranty z freonem???Te bzdury wyssane z palca ,gdzie ?Od tysięcy lat jest tak samo ,nie było nas-był las...nie będzie nas-będzie las ..wcześniej czy później...Zmiany klimatu nie zależą od człowieka,tym na szczęście rządzi natura.Wcześniej niż myślicie nastąpi gwałtowne zlodowacenie na Ziemi i większość ludzi wyginie.Ocieplenie klimatu na ziemi nie jest groźne dla życia ludzi ,trwa setki lat i nie stanowi zagrożenia.Gorzej jest jak po ociepleniu następuje ochłodzenie.Jest gwałtowne i w ciągu dekady zanika życie na ziemi.10 lat i nie ma co jeść ,śnieg na 100 m ,wszystkie oceany zamarznięte ,giną zwierzęta,umierają ludzie,i tak na 20-30 tys.lat,a potem znowu przychodzi wiosna i rodzi się nowe życie
jagna bolidko 34 / 212.14.47.* / 2014-01-07 10:32
Podają wielkimi tytułami TEMPERATURY ODCZUWALNE jako temperaturę rzeczywistą na termometrze. Czyli piszą wielkie tytuły że w USA temperatury wynoszą - 40 do - 50 st. C. Tymczasem rzeczywiste temp. te najniższe które obejmują niewielki region USA to temp. - 25 st. C. Tak więc już tradycyjnie TVN24 w informacjach dotyczących USA łże w żywe oczy w każdej dziedzinie życia tego kraju. Czy im za to płacą z USA aby tak oszukiwali Polską opinię publiczną. Przecież nigdy w informacjach pogodowych dotyczących Polski czy Europy nie podawano temp. odczuwalnej jako rzeczywistej temp. zmierzonej termometrem. Co za debile lub zwykli kłamcy pracują w serwisie dezinformacji publicznej TVN24?
zapytajnik / 89.229.168.* / 2014-01-07 16:40
Czyżbyś wstał dzisiaj z łóżka lewą nogą?
Naprawdę nie jesteś w stanie pojąć zamysłu piszącego artykuł? Ja osobiście wolę gdy podają temperaturę odczuwalną (ta druga jest mi bardziej obojętna), bo wiem jak mam się ubrać wychodząc na zewnątrz.
szklarek / 2014-01-07 10:48
Co nas tutaj obchodzi to, co podaje inne medium ??? Napisz do tamtej redakcji i nie śmieć na tutejszym forum.
jagna bolidko 34 / 212.14.47.* / 2014-01-07 11:09
śmieciem to jest twój komentarz, bo mój dotyczy treści tego artykułu. Natomiast twój to śmieć który nie ma żadnego odniesienia do meritum.
szklarek / 2014-01-07 11:36
NIE dotyczy treści tego artykułu, bo NIE jest on artykułem pochodzącym z TVN, ani nie padają w nim temperatury odczuwalne, ani nie ma żadnej prezentacji graficznej z takowymi.

Zawracasz nam głowę TUTAJ, tym, co Twoim zdaniem jest nie w porządku w INNYM medium.
jagna bolidko 34 / 212.14.47.* / 2014-01-07 11:58
Ja nie zawracam głowy wam tylko komentuję i informuję uczestników tego forum dyskusyjnego na temat pogody w USA o zaistniałej nieścisłości co do podawanych temperatur powietrza na terytorium USA że są one nieprawdziwe.

Najnowsze wpisy