Forum Forum finansoweInne

tani kurier? czy to ściema?

tani kurier? czy to ściema?

KacperWams / 2011-03-31 12:04
Witam. Prowadzę firmę sprzedającą odzież, na razie działamy na allegro ale już jest przygotowywany sklep internetowy. Zakupione przesyłki wysyłam za pośrednictwem dhl – ogólnie jestem zadowolony tylko nie chcą dać mi niższych cen za paczkę bo jak mówią ilość taka jest niewystarczająca. Słyszałem coś o jakiś pośrednikach z którymi można uzyskać niższe ceny, no i właśnie w tej sprawie mam pytanie, na jakiej zasadzie działa coś takiego, czy ja muszę się z kimś dogadać żeby tych paczek było więcej i wtedy ten pośrednik wysyła czy jeszcze jakoś inaczej? Napiszcie proszę jak to wszystko działa i czy nie będzie za dużo zachodu z tym no i najważniejsze czy rzeczywiście się opłaca?
Wyświetlaj:
TopbrandsOutlet / 78.8.141.* / 2011-04-11 14:51
Kiedyś też miałem tego typu wątpliwości ale się nie zawiodłem. Mamy umowę podpisaną z jedną z firm o której tu piszecie i koszty wysyłki nam o 50% spadły. Nie ma z nimi większych problemów niż z tradycyjnym kurierem a może jest nawet lepiej jeśli chodzi o obsługę klienta.
Marek Ka / 78.8.136.* / 2011-04-04 12:11
W naszej firmie wysyłamy paczki przez firmę o której piszesz , analizowaliśmy oferty i jest to chyba najlepszy pośrednik na rynku. Wcześniej wysyłaliśmy bezpośrednio przez siódemkę , zdecydowaliśmy się na zmianę głównie ze względu na ceny, które w przypadku brokerów są bardzo dobre. Jakością usług nie ustępują tradycyjnym kurierom więc nie masz się czym martwić.
pink28 / 78.8.148.* / 2011-03-31 16:51
Ja czasami wysyłam przez firmę dwiepaczki.pl , oni zbierają paczki od firm i klientów indywidualnych i wysyłają za pośrednictwem UPC czy DHL. przez to że wysyłają bardzo duże ilości mają zniżki nieosiągalne dla małej firmy. To jest chyba sekret tak niskich cen. Oby brokerów tego typu jak najwięcej bo konsument tylko na tym korzysta.
1 2 3 4 5
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: