Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Tani rachunek inwestycyjny

Tani rachunek inwestycyjny

Kamil_Kaczmarczyk / 87.205.144.* / 2010-10-18 11:00
Witam, od dziś ruszają zapisy na akcję GPW. Pomyślałem sobie, że przeznaczę 430 zł i kupię minimalną ilość akcji tj.10
Problem w tym, że nigdy nie bawiłem się w inwestowanie i nie mam o tym zielonego pojęcia.

Pragnę zaznaczyć, że kupując akcję GPW nie nastawiam się na żaden zysk, nawet minimalny. Robią to tylko po to by móc zapoznać się z tematem i przy okazji się czegoś nauczyć.
Także na początek potrzebuję taniego rachunku inwestycyjnego najlepiej bezpłatnego. Chodzi o to by otwarcie i prowadzenie były za darmo. Jedyne koszty jakie bym ponosił to różnego rodzaju prowizję od zysków?
Mam konto w mbank, do tego przy podpisywaniu umowy na ekonto wcisnęli mi emaklera czy coś takiego we współpracy z BRE Bankiem.
Czy to jest dobra opcja? Przede wszystkim tania opcja?
Proszę o pomoc w wyborze najlepszego/najtańszego rachunku inwestycyjnego dla nooba:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy