Forum Forum podatkowePIT

Tani wykup mieszkań bez podatku

Tani wykup mieszkań bez podatku

Money.pl / 2007-08-06 17:11
Komentarze do wiadomości: Tani wykup mieszkań bez podatku.
Wyświetlaj:
jasnowidzacy / 62.121.89.* / 2007-08-07 14:54
a wlasciwie dlaczego ludzie ktorzy dostali mieszkania za 50pln nie mieliby zaplacic podatku od wzbogacenia sie? :))) w koncu zyjemy w panstwie prawa i sprawiedliwosci :)) nic to ze pewnie maja po 500pln na miesiac WYRWAC im z gardel ta forse !!! np z flakami

a jak nie dadza rady splacic WYSLAC do obozow pracy
wKalinowski / 212.76.37.* / 2007-08-08 22:36
Bo w Europie nie ma takiego podatku.
Był w PRL.
MMarek / 62.121.89.* / 2007-08-07 14:49
prosze o informacje od szczesliwca, ktory dostal 100 mln obiecane przez pewnego czlowieka :)) ile juz zdolal z tej kasy wycisnac? czy starczylo mu na wille dla 8-10 ciorga dzieciczkow? przy pensji ponizej sredniej krajowej :))

nawiaze tez chetnie kontakt z ludzmi ktorzy dostali akcje prywatyzowanych przedsiebiorstw na ktore skaldali sie np przez 40 lat swojej pracy :)
czekajacy na Krolestwo Tego ktory nie okrada .... / 62.121.89.* / 2007-08-07 13:10
kiedys Ktos madry powiedzial: " czlowiek nad czlowiekiem panuje ku jego szkodzie" niema wiec co liczyc na to ze jakis czlowiek zaprowadzi tu prawo i sprawiedliwosc :(( ale Ten ktory to powiedzial moze wszystko a poki co kolejne rzady PIS LIS ZIS itd beda nas coraz cwaniej okradac i mowic ze to dla naszego dobra CIESZMY sie bo to prawo i sprawiedliwosc :))
djwowo / 62.121.89.* / 2007-08-07 13:03
moj tata pracowal 60 lat na ten kraj mama niewiele mniej za komuny oczywiscie ja tez juz mam za soba wile lat pracy dla komuny czyli za nasze pieniadze wiele wybudowano I CO Z TEGO? znam osoby ktore dostaly akcje sprzedawanych firm majac z nimi kontakt delikatnie mowiac symboliczny :( ale dostali kasy na kilka samochodow ja i moja rodzina mamy tylko odciski po robocie za kat w ktorym mieszkam placilem 3 razy w miedzyczasie dajac sie okradac panstwu przyjdzie dzien kiedy ludzie okradajacy nas za to zaplaca wielka cene i Prawodawca nie bedzie mial litosci dla zlodzieji ktorzy za krwawice mojej i innych wielu rodzin rozbijaja sie teraz maybachami czy porsze nie schanbiwszy sie nigdy zadna praca ... Prawodawca powiedzial....[parafraza] ... zostaw ich POMSTA nalezy do mnie !!!
historyk / 80.50.180.* / 2007-08-06 20:26
ludzie stracili na wykupie mieszkań, likwidacji książeczek lata pracy, a co staracili obywatele którzy dla PRL wypracowywali majatek narodowy czyli tzw wartość dodatkową czyli majatek narodowy należący do każdego obywatela został sprzedany za grosze w ręce głównie postkomunistów i obcy kapitał za przyzwoleniem tzw elity dziś wykształciuchów a obywatelą dano warte grosze papiery wartościowe. To jest w historii uwłaszczeń najwiekszy przekręt, nie dano nawet szansy na poparcie dla spółłek pracowniczych resztę tego majątku czyli tzw służbę zdrowia znowu chce się prywatyzować ale nie w rece pracowników. Niech no tylko do władzy dojdą siły pobalcerowiczowskie
djwowo / 62.121.89.* / 2007-08-06 20:14
wczesniej tyralismy na ksiazeczki PKO bylo nas dwoch , ojciec tyral po 16 godzin na dobe dzien w dzien zaplacil ZLODZIEJOM za 2 mieszkania ODDALI nam pieniadze = 1m kwadratowemu !!!!!!!!!!! a bylo zaplacone za 2 cale mieszkania !!!!!
djwowo / 62.121.89.* / 2007-08-06 20:11
rozumiem Elinde ale ci ktorzy wydali dorobek swojego zycia na mieszkanie wczesniej moga sie czuc nabici w butle, bowiem zamast placic jak ja czy moi rodzice za nie mogli chulac w np Egipcie a teraz za 50pln je wziac. Niestety ogrbiono ich z kasy, mnie i moich braci :( tak to juz jest w tym zlodziejskim kraju :(( bojak wiadomo najwiekszy ZLODZIEJ to nasza ojczyzna :((
biedaczka / 83.21.15.* / 2007-10-28 19:06
fajnie że tyle kasy mieliście ,bo mnie na wykup nie było by stać. A i teraz 1000 zł to dla mnie nie mało . ale kto ma kasę to tego nie rozumie ,że i ten biedniejszy który poświęcił książeczkę mieszkaniową też coś chce mieć.
weras / 83.12.134.* / 2007-08-06 17:11
A czy tym, którrzy już wukupili, odda się pieniądze, czy też znowu zrobi sie niektórych, pracowitych i zapobiegliwych w balona?Lenistwo popłaca w Polsce?
Elinda / 83.17.140.* / 2007-08-06 19:12
Może nie lenistwo popłaca, ale decyzja chwili!Nam nie udało sie wykupic mieszkania wczesniej- nie było nas na to stac.Wiele korzystnych ustaw przechodziło nam "koło nosa".Teraz may okazje skorzystac i nie zawachamy się tego zrobic, bo jak politycy się"obłowią", to znowu zmienia ustawe i znowu nic nie skorzystamy!
KK1 / 87.105.113.* / 2007-08-09 18:03
Gratuluję podejścia do tematu.Dajecie się złapać na populizm. Najłatwiej jest rozporzadzać cudzym majątkiem, bo przecież spółdzielczy to nie państwowy.A co z zasobami ADM?No tak, te państwowe, miejskie to nie wolno rozdać.Dostaniecie mieszkanka, ale tylko po to, żeby robić w nich remonciki na własny koszt. Kij ma dwa końce.Mnie również nie było stać na wykup, ale zamiast nad sobą się użalać po 8 godzinach pracy nie szedłem do domku na gazetkę i piwko, tylko brałem się do roboty nie czekając aż mi dadzą , bo mi się należy. I wykupiłem za ciężko zarobione pieniądze, a teraz Kaczory rozdają takim jak Wy..Nie chcecie jakigoś domu jednorodzinnego? Taką ustawę też można przegłosować i będą rozdawać.........szukajcie i wybierajcie.Kto pierwszy ten lepszy.
klis / 83.21.15.* / 2007-10-28 19:16
dobrze że miało się gdzie dorobić.Zajmowało się etacik bezrobotnemu? czy na czarno? Gratuluję zaradności. Ja mam własnościowe mieszkanie od lat nie mało mnie to kosztowało.Więc dlaczego inni nie mogą mieć lepiej ,bo są biedni,?Bo w życiu ktoś się dzięki nim dorobił . Niech mają coś swojego .nie ma czego zazdrościć
malinosia / 62.87.206.* / 2007-08-15 13:25
TO JEST CHORE jesli kupilam mieszkanie zakladowe za 14 tys bo po 20 latach pracy nabylam prawo do znizki sprzedam za 160 i za tyle kupie inne musze gdzies mieszkac przeciez i od roznicy musze zaplacic 30 tys podatku to za co kupie inne????moge kupic za 130 tys ale ceny sa takie ze nie wiem czy znajde choc kawalerke!!!!!!przeciez nie sprzedaje dla zarobku!!!!!TO JEST NIESPRAWIEDLIWE

Najnowsze wpisy