Forum Forum finansoweKonta

Tanie konto internetowe z możliwością darmowych wpłat w kasie banku/wpłatomacie?

Tanie konto internetowe z możliwością darmowych wpłat w kasie banku/wpłatomacie?

Vertok / 83.7.83.* / 2009-09-04 18:19
Zależy mi na koncie o cechach jak w temacie. Inteligo odpada bo nie wiem czy będę miał dostateczny ruch na koncie a za konto martwe spora opłata, ING także odpada bo za wpłaty w kasie chcą megaforsy a wpłatomaty tylko do grudnia bezpłatne. Zastanawiam się nad Aliorem (niestety karta aż 3 zł, za to darmowe wpłaty w kasie) lub mBankiem (tu jednak trochę odstrasza mnie brak oddziałów). Może macie jakieś inne ciekawe propoycje? Na przełomie sierpnia i września sporo się w tabelach opłat pozmieniało, kto jeszcze pozostał w miarę tani?
Wyświetlaj:
stworek / 195.82.167.* / 2009-09-09 19:58
Polecam ING DIRECT. Potwierdzenie sms free, przelewy internetowe free. Oddziałów sporo(z euro netu wypłata również free).Mam już od 6 lat i nie narzekam bo się nigdy nie zawiodłem. Nie ma konta idealnego bo muszą na czymś zarabiać. Są wady i zalety. Musisz poszukać tabeli opłat każdego banku . I zastanowić się czy priorytetem są dla Ciebie bezpłatne przelewy bądź tez bezpłatna wypłata gotówki z bankomatów w Polsce. Jak dla mnie priorytet to przelewy. Starsi ludzie chodzą tylko z gotówką żeby zapłacić za rachunki. Wiadomo zostali kilka latek wstecz i boją się takich rozwiązań jak net. Z kasą chyba tez nikt nie lubi chodzić. Jakiś grosz do portfela a reszte karta. Praktyczne i bezpieczne.
artix / 83.26.32.* / 2009-09-05 19:28
HEj, spróbuj tutaj: http://najlepszy-bank.com.pl , mozesz tam porownac rozne oferty i cos wybierzesz
tompot83 / 89.174.40.* / 2009-09-05 19:17
W ING co roku wpłatomaty są do grudnia bezpłatne a później przedłużają ten okres. Mam nadzieję, że w tym roku będzie tak samo.
teodozjan / 2009-09-05 15:16
Przykro mi ale się nie da. Porównaj jeszcze multibank, jest trochę tańszy niż Alior i jest własnością BreBanku

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: