Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Tanie nieruchomości w Hiszpanii. Współpraca.

Tanie nieruchomości w Hiszpanii. Współpraca.

inmobilia / 176.119.53.* / 2018-01-15 12:51
Oferta dla osób szukających nieruchomości w Hiszpanii lub chcących podjąć współpracę np. na zasadzie współpracy.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą banków hiszpańskich, które są w posiadaniu nieruchomości przejętych od dłużników i oferowanych po cenach preferencyjnych (najczęściej do wysokości zadłużenia dłużnika wobec banku), często kilkukrotnie niższej od ceny rynkowej. Ceny zaczynają się już od 5000 euro.

Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów.

Na prywatnej stronie
inmobilia.pl
publikuje aktualne dostępne oferty otrzymywane z banków.

Nie jestem pośrednikiem a jedynie pomagam w sprawdzeniu danej nieruchomości (robię rekonesans, przygotowuje dokumentacje fotograficzną, sprawdzam dokładnie wszystkie informacje dotyczące nieruchomości ułatwiające podjęcie decyzji)
Mogę zająć się remontem zakupionej nieruchomości, wynajmem itp. Posiadam własne środki finansowe na ewentualną inną formę współpracy.

Mieszkam w Hiszpanii. Znam rynek i mogę pomóc we wszystkim.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy