Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

Tanie ubezpieczenie samochodu

Tanie ubezpieczenie samochodu

Bohun83 / 2013-02-28 14:23
Gdzie warto ubezpieczyć swój samochód? Chcę znaleźć jak najtańsze ubezpieczenie...nie stać mnie na płacenie wysokich składek...
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Glowblo.]
Wyświetlaj:
Tanie Ubezpieczenia / 2017-09-27 07:23
http://tanieubezpieczenia.com.pl/kilka-sposobow-na-tanie-ubezpieczenie-oc/ macie poradnik
Truste / 2017-08-01 16:04
Ogromne skoki w koszcie ubezpieczeń, niestety
tomek22435 / 79.184.218.* / 2017-04-12 09:46
Jak szukałem ubezpieczenia to pierwsze co mi wpadło w ręce w necie to strona best polisy, tam możesz sobie wybrać ubezpieczenie w zależności od tego ile chcesz płacić, jak długo jeździsz, nawet od tego jaki masz samochód. Mają też zniżki dla nowych aut, dla bezkolizyjnych kierowców itp.
krrs / 94.254.245.* / 2017-08-01 12:21
Można na jakiejś porównywarce np.kalkulatorze cuk sprawdzić sobie gdzie jest najtańsze ubezpieczenie.
Konte / 91.226.236.* / 2016-07-09 14:28
Nie polecam wybierać NAJTAŃSZEGO, tym bardziej, że każde może inaczej dla każdego policzyć składkę, ale przejdź się do najbardziej sprawdzonych marek takich jak np PZU. Ja np podzwodniłem po TU i PZU wydawało mi się najbardziej korzystne DLA MNIE. Mój ojciec też ma w PZU ubezpieczone auto, no i obaj nie narzekamy.
a_karlik / 2016-03-11 13:45
Prawda jest taka, że dla każdego inne towarzystwo ubezpieczeniowe może być najtańsze, bo biorą pod uwagę inne dodatkowe czynniki. Najlepiej iść do agencji, tak jak Ci podpowiadają i znajdziesz najtańsze ubezpieczenie OC. Na śląsku to mogę polecić Zabrze i http://silesiaubezpieczenia.pl/pakiet-ocac/ bo wiem, że mają dużo ofert do wyboru i kobietki są bardzo kompetentne tam.
bartolomeo / 79.188.200.* / 2016-06-09 12:56
Alleluja, bardzo prawda. Każdy wam powie, że jego ubezpieczalnia jest najlepsza bo jest najlepsza dla niego. Ja od zawsze jestem w PZU i mam naprawdę atrakcyjną ofertę, także polecam sprawdzić, ale przede wszystkim poszukajcie oferty najbardziej wam odpowiadającej.
zygmunt_zajdar1978 / 2016-03-04 08:04
nie ma co gdybać. musicie znaleźć zaufanego ubezpieczyciela, który doradzi wam gdzie są najtańsze składki. Mam swojego w Bielsku Białej http://kubinek.pl/, który zawsze wyszuka mi dobrej oferty. CZasem jest tak, że co roku ubezpieczam auto w innej agencji.
rajchardo2 / 185.128.23.* / 2016-06-03 13:36
Ja z własnego doświadczenia mogę polecić ofertę OC i AC w Compensie. Korzystam już od 3 lat i jestem zadowolony.
antek572 / 217.73.188.* / 2016-02-22 08:40
Moim zdaniem nie mozna wskazać konkretnej firmy. Ja z czytsym sumieniem moge polecić usługi multiagnecji, gdzie w jednym miejscu zetsawiaja kilka roznych opcji. Sama korzystam z takiej firmy z Zabrza: http://silesiaubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-oc i zawsze dają mi najniższe OC
lanzop / 2016-02-16 11:57
Kalkulatory nie zawsze są najlepsze bo to kontakt z człowiekiem daje najwięcej możliwości do wybrania ubezpieczenia, które najlepiej jest dopasowane do potrzeb. Ja korzystałem z usług biura, które ma kilka towarzystw i wybrali mi najlepsze.
Ubea / 81.190.208.* / 2016-03-09 16:04
W przypadku zakupu samego OC myślę, że spokojnie można oprzeć się jedynie na kalkulatorze. Zakres prawny jest taki sam, zatem czynnik ceny jest tutaj najważniejszy. Jedynie zwróciłabym uwagę, czy dany ubezpieczyciel bierze udział w systemie Bezpośredniej Likwidacji Szkód (BLS).
Wybór AC jest bardziej skomplikowany, jednak i tutaj można zacząć od wyliczeń z kalkulatorów, a następnie ewentualnie skontaktować się z agentem. O tym na co zwrócić uwagę przy wyborze AC możecie też przeczytać tutaj: https://ubea.pl/Ubezpieczenie-AC-na-co-musisz-zwrocic-uwage%2Cartykul%2C1031/

Pozdrawiam,
Katarzyna
ubea.pl
lucas22 / 37.152.18.* / 2016-02-09 21:41
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem przy wyborze najtańszej polisy ubezpieczenia samochodowego jest pomoc doradcza firmy Market Ubezpieczeń. Świadczy ona usługi w zakresie wyszukiwania najkorzystniejszych wariantów spośród aktualnych ofert ubezpieczeniowych. Łódzki adres jej siedziby znajdziesz na firmowej stronie marketubezpieczen.eu.
mfind / 2015-06-25 11:00
Nie dajmy się zwariować :) Jeśli interesuje Cię tylko najtańsze ubezpieczenie i nie chcesz/nie możesz sobie pozwolić na dodatki (assistance,NNW) to porównując ceny na porównywarce internetowej wybierz najtańszą ofertę bez względu na firmę (każde ubezpieczenie OC ma taki sam zakres w każdym zakładzie ubezpieczeń ponieważ jest regulowane ustawą o ubezpieczeniach obowiązkowych).

Pozdrawiam,
Łukasz Leus
mfind
Bartosh16 / 5.206.245.* / 2015-03-10 20:49
Widzę, że trochę mało tutaj ludzi z branży oraz, że mało kto zwraca uwagę na czynniki różnicujące składkę. Ta bowiem zależy od wielu czynników. Od siebie mogę poradzić (jak komuś się chce i ma czas) odwiedzić multiagenta. Obejdzie się bez chodzenia. Wyjdzie też tak, że co roku ubezpieczenie będzie gdzie indziej. Dlaczego tak? Dlatego, że firmy kładą duży nacisk na podbieranie klientów, przez to śrubują ceny w dół.
Dlaczego piszecie w stylu: "Ja mam w XXXX i płacę 450 zł"? To niczego nie wnosi do dyskusji. Jaki samochód? Jaka pojemność? Ile zniżek? Czy były szkody? Czy jest współwłaściciel? itd.
Jeden znajomy poleca ubezpieczenia direct przez internet. Oszczędza się w ten sposób na prowizji, którą wziąłby agent. Minusem takiej opcji jest to, że nie ma się swojego człowieka, do którego w razie problemów można pójść i załatwić sprawę, który stanie za nami murem.
Jak we wszystkim, ofertę trzeba przygotować dla siebie. Dodam na koniec, że przy możliwie najtańszym wariancie trzeba się przygotować na niedogodności - żmudna likwidacja szkody, u********* ludzie na infolinii, długotrwałe wyjaśnienia jakichkolwiek spraw.
Pozdrawiam
fantazyja / 80.238.107.* / 2015-01-29 22:48
tanie nie znaczy, ze dobre. Wiem co mowie, kolega mial tanie ubezpieczenie w firmie krzak, po stluczce zmienil od razu ubezpieczyciela na generali, bo tamci po prostu robili straszne problemy.
Edyta_D / 5.226.103.* / 2015-01-20 12:31
Dla zainteresowanych ubezpieczeniami mogę przez net zrobic oferte - tak dla porównania przy innych firmach. www.spokojnarodzina.pl
mniej więcej napisane co i za ile, wiadomo że każda marka auta i jego wiek liczony jest inaczej
_J_ / 31.61.129.* / 2015-01-02 16:54
Już się wypowiadałem na ten temat w innym wątku, moim zdaniem zamiast trzymać się jednego TU, dobrze jest sprawdzić wszystkie oferty, porównać je. Są do tego specjalne narzędzia, ja np.korzystam z kalkulatora Cuk.Po co przepłacać, jest tyle możliwości.

Najnowsze wpisy