Forum W wolnym czasiePodróże

tanie wycieczki zagraniczne

tanie wycieczki zagraniczne

malitika / 2011-09-14 09:41
teraz dopiero będę brać urlop, myślę o jakiejś dwutygodniowej wycieczce zagranicznej, czy oferty last minute są teraz naprawdę tanie? gdzie najlepiej się za takimi rozglądać?
Wyświetlaj:
h_muszka_1980 / 2015-07-01 15:23
byłem w Dubrowniku pare lat temu i bardzo dobrze wspominam ten wyjazd ale niesesty już nie pamiętam gdzie dokładnie się zatrzymalissmy. Słuchajcie, a czy wy balibyście się wyjechać na wakacje do Grecji lub do Tunezji?
lerrek / 79.186.225.* / 2015-06-30 22:25
Tanich wycieczek trzeba szukać w sieci. Najlepiej śledzić fanpage biura podróży bo tam z reguły najprędzej pojawiają się informacje o promocjach. Zawsze można poczekać na oferty last minute albo na przykład wyłapać coś z oferty "I...taki hit":)
karmen222 / 176.221.121.* / 2015-06-19 11:25
Ja również jestem zdania,ze lepiej jest zorganizować wycieczkę samemu. Dodam,ze jeśli jedziemy z biurem to cena wycieczki jest o wiele wyższa.Szczególnie jeśli w grę wchodzą kierunki egzotyczne.
Samemu można to sobie zorganizować o wiele taniej.

Czy widzieliście jakie tanie loty oferuje obecnie KLM ?

Linia lotnicza ma w ofercie wiele ciekawych azjatyckich kierunków w dobrej cenie:
Pekin- 2100 zł
Bangkok - 2200 zl
Fukuoka- 2000 zł.
PodroznikSamotnik / 89.73.183.* / 2015-05-29 00:14
Przy małym budżecie proponuję wyjazd na własną rękę. Wiele osób obawia się lub są zbyt leniwi i wybierają drogie oferty z biur podróży. Szkoda, bo tanie tanie podróżowanie nie jest wcale trudne. Wymaga jedynie umiejętności dobrego organizowania i pamiętania o kilku prostych zasadach:
1. To termin wybiera Ciebie, a nie Ty termin!
Najtańsze bilety lotnicze czy autobusowe nie zawsze będą na ten termin, który nam pasuje. Musimy być elastyczni. Rozumiem, że większość ma osób ma prace, ale bilety w najlepszych cenach najlepiej upolować na kilka miesięcy przed, więc dosyć odległy termin pozwala na wybłaganie szefa czy szefowej o kilka dni urlopu.
2. Noclegi rezerwujcie na ostatnią chwilę (najczęściej)
O ile bilety lotnicze, autokarowe czy kolejowe osiągają najtańsze ceny na długo przed wyjazdem, to w przypadku cen noclegów jest odwrotnie. Ten sam hotel rezerwowany na jutro może kosztować nawet o 75%-80% mniej niż jakbyś go rezerwowała na wyjazd w przyszłym miesiącu. Rezerwowałam kiedyś hotel w Rzymie. Gdy jakiś miesiąc przed wyjazdem sprawdzałem ceny w tym hotelu to za pobyt zapłaciłabym 1300zł, a gdy rezerwowałam go dzień wcześniej zapłaciłam tylko 345zł. . Oczywiście należy pamiętać, że co kraj to inne zasady. W niektórych państwach najniższe ceny noclegów osiągniemy rezerwując na długo przed planowaną podróżą, dlatego warto sprawdzać ceny w różnych terminach, żeby sprawdzić jaka w danym kraju panuje zasada.
3. Korzystajcie z pomocnych stron
W internecie znajdziecie sporo stron o tematyce taniego podróżowania. Dla mnie niezastąpione podczas planowania podróży są:www.fly4free.pl - myślę, że każdy już o nich słyszał, bardzo dobra strona o promocjach lotniczych, hotelowych itd.www.sknerusy.pl - ostatnio odkryłam tą perełkę , znajdziemy tutaj dużo pomysłów podróży na własną rękę (wszystko szczegółowo opisane jak, gdzie i kiedy zarezerwować, aby nie zapłacić zbyt dużo). Nazwa strony mówi sama za siebie. Fajny pomysłwww.mlecznepodroze.pl - podobne do fly4free, loty, noclegi itd.
MartynaO / 2015-05-15 14:19
Planowanie swoje urlopu zaczynam od wyszukania tanich biletów lotniczych, a dopiero potem organizuję resztę. Tanie wycieczki też się pojawiają, ale na takie trzeba czekać z spakowaną walizką w ręku. Ci, którzy mają ograniczony przedział czasu urlopowego jest dużo ciężej coś znaleźć.
marika28 / 83.8.184.* / 2015-05-06 09:26
Szukałaś wycieczek na Traveldeal.pl ? Jeśli nie to warto tam zajrzeć bo wycieczki mają na prawdę bardzo tanie
emporo / 2015-04-01 23:23
Last minute często kryją wiele pułapek, a ludzie planujący coś na ostatnią chwilę niestety nie są w stanie ich wyłapać. Uważaj na to...
Poirot12 / 2015-04-02 12:42
Bez przesady - lasty są genialne, choć oczywiście trzeba wszystko przeczytać, ale generalnie bardzo się opłacają.
emi11 / 5.104.253.* / 2015-02-12 09:14
Najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne zorganizowanie wyjazdu. Nie trzeba się później trzymać harmonogramu wycieczki i można zobaczyć to co nas interesuje. Ja sama często podróżuję po europie, przejazd odbywam autokarami zazwyczaj firmy Sindbad, a bilety kupuję na stronie www.autokary24.pl. POLECAM!!!
olka1988 / 77.112.20.* / 2014-12-17 14:06
biuro podróży http://www.cortina.com.pl/ oferuje tanie wycieczki indywidualne np. do Paryża. Byłam z nimi na weekendowej wycieczce właśnie w stolicy Francji i byłam zachwycona. Paryż bardzo mi się podoba, jest taki romantyczny. W przyszłym roku również gdzieś wyruszę z Cortiną.
AnkaB. / 89.64.217.* / 2014-06-17 16:15
Polecam samemu sobie zorganizować wyjazd. Nie tylko zapłacisz mniej ale więcej zobaczysz i zrobisz. O tanie loty do Europy bardzo łatwo, jest sporo stron na których zarezerwujesz nocleg w dobrej cenie. Można również wybrać się samochodem jeśli odległość nie jest daleka. Polecam Czechy, Rumunię, Austrię, Słowenię.
Moje pomysły na wycieczki tu http://tripgenerator.pl/
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
Marika927 / 31.61.140.* / 2014-06-16 00:24
Agencja turystyczna Like Tours ma tanie wycieczki w ofercie last minut http://www.liketours.pl/hity_last_minute.html Dużym atutem jest to, że w jednym miejscu są umieszczone ofert największych biur podróży, a ceny są takie samem jak u organizatorów. Sami wybieramy najbardziej pasujące nam hotele, biura podroży, terminy, ceny i rezerwujemy nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Aby dokonać rezerwacji wystarczy drukarka lub faks, dokumenty podpisujemy i odsyłamy mailem, mmsem albo faxem. Płatności dokonuje się przelewem, kartą kredytową ( tylko dla wybranych partnerów ) albo poprzez wpłatę na poczcie.
przemasko / 79.186.203.* / 2014-06-15 16:45
Najlepiej wybrać pewne biuro podróży taki znane na rynku żeby potem nie było niemiłej niespodzianki. Wiadomo że im większy touroperator tym mniejsze szanse że upadnie. Itaka ma teraz fajne promo 2w1. Oferta na dwa tygodnie: tydzień na Wyspach Zielonego Przylądka a drugi tydzień na Wyspach Kanaryjskich.
kacper34 / 2014-05-28 10:16
Cześć. Myślę że jak się dobrze poszuka to coś ciekawego zawsze można znaleźć. Ja od paru lat zawsze korzystam z tego biura podróży Like Tours. Mogę naprawdę polecić bo to nie jest zwykłe biuro. Ma ono zebrane najciekawsze i najfajniejsze wycieczki biur podróży takich jak Itaka, Neckermann, Alfasta. Wystarczy tylko że się wpisze na ich głównej stronie parę informacji na przykład z jakiego miejsca się chce wylatywać itp. Co ciekawe nic nie doliczają od siebie. Cena jest taka sama jak u sprzedającego wycieczki. Akurat ja w tym roku z żoną wybieram się do Grecji na wyspę Korfu, myślę że fajne miejsce może się spotkamy :D
Patrycjusz321 / 78.8.9.* / 2014-05-22 16:24
Ja kupuje tu: www.traveliada.pl/ i jestem zadowolony
alcybiades / 79.186.204.* / 2014-03-25 21:37
Według mnie wszystko zależy gdzie się chce wyjechać. Bo jak gdzieś do naszych zagranicznych sąsiadów to owszem można na własną rękę ale jak gdzieś dalej to zdecydowanie tylko oferty z biura podróży. Ja osobiście korzystam z takich ofert bo nie mam kompletnie czasu na planowanie wczasów na własną rękę a tek wykupuję nawet przez internet i już się nie martwię:)
grzyb111 / 77.65.70.* / 2014-04-09 12:18
To oczywiste, że sąsiedzi będą najtańsi, zwłaszcza południowi.
Na organizowanie sobie dalszych eskapad szkoda czasu, bo biuro zawsze zrobi to lepiej.

Najnowsze wpisy