Forum Polityka, aktualnościKraj

Tarcza poczeka na wybory w USA

Tarcza poczeka na wybory w USA

Money.pl / 2008-08-01 09:14
Komentarze do wiadomości: Tarcza poczeka na wybory w USA.
Wyświetlaj:
urbanek / 79.188.238.* / 2008-08-01 09:14
Kiedy ten człowiek mówi prawdę ? moim zdaniem nigdy !
A jak go zobaczyłem wczoraj na uroczystościach rocznicowych Powstania Warszawskeigo, ta znudzoną gębę polskim patriotyzmem kaszuba co dzidek w Wermachcie strzelał do Polaków, to mni krew zalała.
I ta jego mowa i jej sens.
Chce z Polski zrobić cos na kształt "Wolnego miasta Gdańsk".

Jak ten człwoiek, który wypowiadał takie swoje poglądy miał czelność uczestniczyć w tej uroczystości ?!!

>"co pozostanie z polskości , gdy odejmiemy od niej ten cały wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń ? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.......Piękniejsza od POlski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem"
Donald Tusk.<

Do Magdalenki razem z Bolkiem , na wódkę do Cześka.
sfera2 / 2008-08-02 19:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wielka szkoda, że cię nie zalała, o jednego błotniaka byłoby mniej, do obrzucania błotem wszystkiego dookoła. Widać nie tylko kaczki lubią taplać się w błocie.
Kiedy błoto opada i woda robi się czysta krew cię zalewa.
absurd / 83.143.213.* / 2008-08-01 10:34
polandia dla polandów

tylko kto to jest poland?

jak się zastanowić

to wg wznoszacych takie hasła tylko oni są tymi jedynymi dla których polandia jest

ciekawe co na to , większośc tych innych "nieprawdziwych" polandów?
PSF / 79.188.238.* / 2008-08-01 11:05
już nie trzeba nawet pytać kto ty jesteś, to widać po tekście. Wroc do kopcowania ziemniakow, tam jest twoje miejsce.

Najnowsze wpisy