Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Taśmy Kulczyka: Trzeba zrobić koncern, który przejmie Ukrainę, k...a, przejmie Afrykę. To mnie kręci

Taśmy Kulczyka: Trzeba zrobić koncern, który przejmie Ukrainę, k...a, przejmie Afrykę. To mnie kręci

Wyświetlaj:
cv / 91.233.60.* / 2015-10-22 10:44
Przyznam się że to co usłyszałem o zmianach zapisów w Kodeksie Spółek Handlowych, jakie zostały dokonane przy współpracy Kwiatkowskiego, to ciarki mi przeszły( dobrze że nie udało im się do końca i spieprzyli sprawę tak powiedziała sam Prezes NIK ). Prezesi za nic by prawnie nie odpowiadali , za żadne nadużycia - zgroza i tu niestety szacunek dla Sienkiewicza - "To Państwo istnieje tylko teoretyczne"
heh / 84.40.224.* / 2015-10-22 10:44
No i już wiadomo, dlaczego tak usilnie starano się skazać Kamińskiego: bo patrzył złodziejom na ręce.
Dumi / 93.95.92.* / 2015-10-22 10:41
PiS w niedzielę potrzebuje Twojego głosu, aby zrealizować obietnice prezydenta Andrzeja Dudy. Chcesz mieć wpływa m.in. na obniżenie wieku emerytalnego? Głosuj na PiS. Gowin i Szeremietiew, który jest w partii Gowina zapewnią budowę upragnionej OBRONY TERYTORIALNEJ. Mało kto na to zwraca uwagę: Profesor Romuald Szeremietiew to KOPALNIA WIEDZY I DOŚWIADCZENIA w temacie militarnym. Ludzie interesujący się wojskiem wiedzą o tym doskonale. Pozdrawiam z Gliwic.
Floyd / 2015-10-22 10:57 / Tysiącznik na forum
A, potem ludzie się dziwią, że Hitler omamił dużą część społeczeństwa.
Ta oddziały obrony terytorialnej, to taki odpowiednik Sturmabteilung?
Karol219 / 213.172.174.* / 2015-10-22 10:40
HAHAHA, A komentarz do sprawy daje równie mocno umoczony mecenas Giertych, pełnomocnik podłsuchanej mafii. Oto nasze Państwo, oto rzetelne dziennikarstwo.
ppl / 31.61.140.* / 2015-10-22 10:39
Jestem skłonny uwierzyć w to ze tzw. podsłuchy były inspirowane przez
PiS. Wy, Pisowcy w to nie wierzycie, tylko że znowu na trzy dni przed
wyborami wypłynęły jakieś nagrania, ciekawe, co nie?. A jak ja mam
uwierzyć w to że "szaszor" przed wejściem do TV był prowokacją PO. naprawdę
wierzycie że była to prowokacja ze strony PO? Pomyślcie sami
i zastanówcie się jeszcze raz. Czy przy tak rosnących słupkach
poparcia dla Pisu TV zdecydowałaby się na to? Naprawdę w to
wierzycie? Pani Szydło i jej sztab kłamie. Wypowiada wciąż te
same regułki, nie odpowiada na pytania lub zmienia temat na krytykę
PO. A konstytucja jest sprawą bardzo ważną pani Szydło. Nie chcę
być przez pani ugrupowanie zniewolony, nie chcę państwa katolickiego
ani finansowania KK przez państwo. Nie zamierzam tolerować
narzucanego mi przez was jedynie słusznego prawa ani też nauczania
w szkołach po waszej (kościelnej) reformie edukacji.. Wasz projekt
konstytucji też nie zniknął z tego powodu jaki pani podała w TVN 24
że go nie macie. On został usunięty właśnie z powodu kampanii
wyborczej. Czytałem go, niestety nie skopiowałem, a szkoda.
Nie zamierzam złożyć życia mojej zony czy córki na ołtarzu Pisowskiej
moralności, jak podczas porodu będzie groziła im śmierć,
a usłyszą że muszą ratować dziecko kosztem ich życia. itd, itd....
Nie przeszkadzają mi geje. Ale jak słyszę o księżach homo, księżach
pedofilach, księżach którzy mają kobiety, księżach którym mamona
przesłania świat, to się pytam: gdzie ich wiara? gdzie ich Bóg?
Czy oni wierzą? Czy nie boją się Boga? Jak widać maja to wszystko
gdzieś. Ale nas będą pouczać jak mamy żyć! Jeśli źródło jest zatrute
to i cała rzeka jest trująca. Nie będę z tego źródła pił tej ich "wiedzy" .
Przecież to jakieś kpiny.
Pani Szydło, zarzuca pani, pani Premier ze jeździ pendolino i z powodu
jego szybkosci nie zauwaza problemów. Więc musiała pani zauważyć
ze mamy szybką kolei :) A jak jeździ pani autobusami które sa wolniejsze
od kolei to zapewne tez zauwazyła pani że nie jeździ po drogach
szutrowych czy tez "kocich łbach".
anik1 / 89.234.198.* / 2015-10-22 11:03
To ty nie masz swojego rozumu tylko księża muszą cię pouczać i ty postępujesz tak jak ci każą ? To faktycznie biedny i ubogi w rozum z ciebie człowiek ! Nie pytaj gdzie wiara twojego bliżniego - wazne żeby twoja była dobra !!!!
ElKa933 / 109.173.147.* / 2015-10-22 10:50
To jeszcze poczytaj jak Kwiatkowski zmieniał prawo pod Kulczyka i pomyśl jaki mamy rząd, bo to, że się dał nagrać, jak podejrzewasz Pisowcom nie najlepiej o nim świadczy.
Pitt864 / 87.206.190.* / 2015-10-22 10:49
Do ppl powiedz mi jak można być takim idiotą i mieć tak totalnie sprany mózg, Masz na to jakiś przepis ? Rozumiem trzeba być z PeO albo popierać tych oszustów z PeO !
qerqrqrqerr / 83.12.121.* / 2015-10-22 10:46
mogą być inspirowane nawet przez kosmitów. Ważna jest treść rozmów ukazująca jak w Polsce pod rządami PO załatwia się interesy a nie kto to nagrał.
IIIRP oligarchiczna / 37.190.170.* / 2015-10-22 10:39
Jeśli po rozmowie Sikorski Kulczyk górnicy zagłosują na PZPO lub ZSL, to są masochistami.
zibi867 / 149.156.28.* / 2015-10-22 10:39
Założycie się, że w tej sprawie nikomu włos z głowy nie spadnie?
zibi210 / 149.156.28.* / 2015-10-22 10:38
W tan sPOsób rozkradziono miliardy
gośc / 87.206.132.* / 2015-10-22 10:37
Pchnęli Kierownika do Brukseli, aby mogli robić lody na szersza skalę!
Daria781 / 83.144.70.* / 2015-10-22 10:36
A Was kręci to, że za wszelką cenę musicie wstawiać jak największą liczbę zwrotów "k...a" do artykułu. Nie dość że bierzecie udział w rozpowszechnianiu nielegalnie zdobytych wypowiedzi, to jeszcze podnosicie "atrakcyjność" przez wstawianie przekleństw.
byznezman / 79.184.183.* / 2015-10-22 10:36
O co chodzi ?, Przeciez CIECH chcial kupic Polak . Gdyby kupil niemiec nie byloby problemu
JurG. / 109.241.156.* / 2015-10-22 10:35
Czy pan Radosław zastanowił się , że to nie tylko na rękę PiS`owi ale i społeczeństwu. Dziwię się , że takie miernoty zostały wylansowane przez Kaczyńskiego. Ge..i Sik...to obraz polityków PO.
anik1 / 89.234.198.* / 2015-10-22 10:34
Jakoś nic tu specjalnego nie widzę. Że Kulczyk chciał przejmować inne zagraniczne firmy ? To żle ? A poza tym Kulczyka juz nie ma ......Jesli faktycznie był zaangazowany w powyżej opisane interesy to juz całkowicie mnie nie dziwi, że zmarł po błachej operacji ........Musiał ........
będzie się działo / 89.75.187.* / 2015-10-22 10:34
a kiedy taśmy o Pendolino i Caracalów?
Anna8111 / 91.189.0.* / 2015-10-22 10:31
Giertychu. ... ;), nie łudź się swoim domniemywaniem, bo domniemanie to nie dowód. Fakty, fakty "Skoczku" ! A faktem jest, że "G D N M i P " /Główne Dowodzenie Największymi Mafiami i Przestępstwami/ jest na Wiejskiej - bynajmniej, nie o PIS-ie tu mowa. Z jakiej racji ktoś taki zajmuje w ogóle głos? Mało spaprałeś człowieku będąc na górce? Podpadłeś swoim pokręconym mózgiem wszystkim uczniom, nauczycielom, ....jako adwokat, polityk, wicepremier, Minister Edukacji Narodowej wprowadziłeś rozporządzenie wbrew Konstytucji RP- żenada, jakich jest więcej. Panoszy się tam, bo fuchy prywatne z Wiejskiej /między innymi Sikorskiego / i NIE TYLKO- jako dla adwokata- są niebagatelnym dodatkowym zarobkiem i układami. NIE CHCEMY NA CIEBIE PŁACIĆ WIĘCEJ I PROSIMY WSZYSTKICH REDAKTORÓW, BY NAM NIC NIE PUSZCZALI W MEDIACH Z UDZIAŁEM TEGO pana!
Protest i hasło aktualne z maja i czerwca 2006 : " Giertych musi odejść" ," Giertych niech nam z oczu zejdzie w ogóle! ". A po obronę w sądach panowie z ul. Wiejskiej niech idą do prywatnego biura adwokackiego, a nie biuro adwokackie Giertycha na Wiejską. Teraz ul. Wiejskiej - MY Polacy- chcemy zwrócić GODNOŚĆ NARODOWĄ!

Najnowsze wpisy