Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Taśmy Kulczyka: Trzeba zrobić koncern, który przejmie Ukrainę, k...a, przejmie Afrykę. To mnie kręci

Taśmy Kulczyka: Trzeba zrobić koncern, który przejmie Ukrainę, k...a, przejmie Afrykę. To mnie kręci

Wyświetlaj:
wiki484 / 212.75.111.* / 2015-10-22 01:27
Elon Musk planuje budowę nowoczesnych baterii, które pomogą ludziom. K. planuje wykiwanie innych i nachapanie się cudzym majątkiem. To jest różnica.
Teatr Mundi / 5.172.247.* / 2015-10-22 01:22
Wszyscy dla swoich zwolenników wypadli dobrze. Jestem o poglądach prywatności, takiej jak w Niemczech, i 4. 06.89. głosowałem. Taki jak dzisiaj widać parlament ma wyglądać po 25-m, to będę glosował za Lewicą, bo ona musi być. To nie jest komuna jełopy, do uczcie się Historii, nie tej od Kaczorka fanatyka. Żeby Polska była jak Niemcy to trzeba mieć w sobie geny 50%-we Niemieckie, nie ruskiego zaboru, jakie ma, Kaczyński. Obudź się polsko, idź na wybory, bo to jest twój głos. Mniej niż 50% to świadczy o twojej nie wiedzy i poziomie wykształcenia oraz prymitywnym narzekaniu, że jest źle a na zachodzie jest tak dobrze. Oni uczestniczą w wyborach i dlatego mają tak dobrze, np. Niemcy czy Anglia. Nie są idiotami, ty też nie bądź Itp.
PiS nie mówi jak po wyborach zacznie budować pomnik L. Kaczyńskiemu przed Pałacem Prezydenckim, jak i wojnę z Rosją o Tupolewa, oraz swoją postawą jak L K robił wojnę z Zachodnią Europą. To Francja i Niemcy założyli UE, do łączyły Beneluksy i Wielka Brytania. Resztę wschodniej europy przygarnęli jak uchodźców. I Polacy emigrują zarobkowo od wieków i będą emigrować.
Motto PiS-u Módl się i pracuj a będziesz zbawiony.
Gzymnut J. / 5.157.38.* / 2015-10-22 01:22
Pan Giertych podejrzewa, że tajnymi agentami PiS-u byli John Kulczyk, Radosław K i Krzysztof K. Dali się
nagrać w Pałacyku Mafijnym w jednym z gabinetów herszta, celem skompromitowania PO. Ciekawa teoria.
sdfghjk / 79.191.166.* / 2015-10-22 01:21
niech lepiej zbadają kto jest tak naprawdę pochowany na cmentarzu w Poznaniu...> Stawiam 1:100,że Kulczyka tam nie znajdziecie....
ireneusz50 / 86.5.124.* / 2015-10-22 01:17
to towarzystwo powinno mieć sprawy karne o zmowę i działania przeciw Polsce.
a501 / 91.123.191.* / 2015-10-22 01:30
Dowody pozyskane w trakcie przestępstwa są nieważne. Tylko czemu ta zasada nie działała w przypadku nagrywania PiS jak rządził.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
2333333333 / 91.189.218.* / 2015-10-22 01:17
ok...... ilu z tych cwaniakow powinno stanac przed trybunalem stanu? Pytam z ciekawosci bo cimne i glupie lemingi gapia sie w tv i sluchaja wiadomosci jak swinia grzmotu. Zal. Tez b6m was wyroooohal jak tylko bym mial mozliwosc.
kasi / 24.34.251.* / 2015-10-22 01:15
tacy ludzie rzadza naszym krajem , az trudno uwierzyc- jak w niektorych krajach tzw Trzecich.. Tak nieraz mi sie marzy , aby przebadac umysl takiego srednio wyksztalconego zwolennika Obecnej Sitwy , bo naprawde nie moge sie nadziwic , jak to jest mozliwe , aby wybierac ludzi , ktorzy dzialaja na moja niekorzsc - delikatnie mowiac.
serhio923 / 194.247.62.* / 2015-10-22 01:13
OCZKO,MASA,MALIZNA i tym podobni są tylko bandziorami a wyżej opisani to jest NAPRAWDĘ MAFIA!!!
Gillise / 5.172.247.* / 2015-10-22 01:13
Kwiatkowski: Ale ja dlatego mówię... Ja się już przyzwyczaiłem do wszystkich szaleństw. Jak pamiętam, teraz to trzy lata temu mieliśmy ten durny przepis, gdzie cię prokurator mógł ciągać za działanie na szkodę własnej spółki chociaż poszkodowanego nie było. Przecież mało mnie opozycja nie rozjechała.
Kulczyk: Ale tam jest podobno jeszcze taki zapis, że... tam gdzie wyście to wzięli wyeliminowali z kodeksu, ale skądś nie wzięliście. Gdzieś tam coś...
Kwiatkowski: Intencjonalnie chcieliśmy to wyeliminować, a spieprzyliśmy to przez niedopatrzenie. Bo intencja była taka, żeby ten durny przepis usunąć. Ale nie wiem, czy pamiętasz, jak ja się wtedy... dla mnie to jest takie... "Rzeczpospolita", poważny tytuł, pierwsza strona, atak taki, stary po prostu czasami to..., ale dlatego dobrą puentą zakończył. Świat się zmienia, zobacz, transakcja zamknięta, albo oklaski albo milczenie. A to jest jednak zmiana wartościowa."

WW. fragment pogaduchy jest wg mnie najistotniejszy - KWIATKOWSKI BYŁ NIEUCZCIWY JUŻ JAKO MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI.
Warto sprawdzić, co resort sprawiedliwości zmajstrował przy spółkach prawa handlowego. Jak to majsterkowanie przebiegało i kto był za to odpowiedzialny.
igk / 217.114.169.* / 2015-10-22 01:55
Byl nieuczciwy jako Minister Sprawiedliwosci robiac ustawy pod takich Kulczykow i jako prezes NIK dogadujac sie z tymze - jak ktos sie ch... urodzil to kanarkiem nie umrze.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Jemioł / 89.76.119.* / 2015-10-22 01:05
I PO tym wszystkim ZATOR w prywatnej klinice w Szwajcarii? Mocne...
robią z nami co chcą / 37.190.212.* / 2015-10-22 01:04
Zagłosuję na PIS, niech Pan Kamiński zostanie ponownie szefem CBA i pogoni tą chołotę!
sychla / 213.67.252.* / 2015-10-22 01:01
Pan Kulczyk umarł? A może jednak siedzi sobie na końcu świata na pięknej wyspie i popija drinki zadowolony z siebie że udało mu się wymiksować bezszelestnie z szamba...
Pinochett / 185.7.171.* / 2015-10-22 00:58
Przy Ciechu był przekret na czym stracil skarb panstwa. Ale ujawnianie, ze Polski biznesnmen chce przejac 3 wazne sektory gospodarki w Europie srodkowej, Afryce, chce przejac energetyke Ukrainy to juz przegiecie.... Rozmawial z rzadem i politykami bo oni moga to zalatwic. Jak mamy naciskac na inne panstwa zeby nas popieraly w naszym interesie? Taki jest swiat i firmy z USA, Niemieckie, Francuskie, Rosyjskie, Chinskie wraz z rzadami tak dzialaja. W imie krajowej walki politycznej, zniszczono poraz kolejny pozycje i wizerunek Polski w swiecie. Myslicie, ze teraz pozwola nam dzialac na swoich rynkach? To strata dla nas Polski i nas wszystkich. Zenada.
Lech_ / 73.45.185.* / 2015-10-22 01:16
Tak to strata dla Polski i dla nas wszystkich. A tą stratą były interesy z Kulczykiem. Wszystko było by OK, gdyby na interesach z Kulczykiem zyskiwał również nasz kraj. Zyski jednak płynęły i miały płynąć tylko do kieszeni Kulczyka i co nie co, dla skorumpowanych polityków, którzy wspomagali go w tym procederze. Mało tego, również do skarbu państwa nie wpływały podatki z działalności jego spółek. W ten sposób Polska traciła ogromne pieniądze. Można i trzeba wspierać przez rząd biznesmenów, bo tak robi się na świecie, ale jeśli państwo również czerpie z tego korzyści, a nie tylko jednostki i chciwi, nieuczciwi urzędnicy na najwyższych stołkach. To są najzwyklejsze przekręty, które są właśnie stratą dla Polski i dla nas wszystkich. I nie ma co tu takiego Kulczyka gloryfikować, bo to zwykły kanciarz, łapówkarz i oszust, który bogacił się przekupując ministrów i innych polityków, ale nie nasz kraj i pośrednio my, Polacy.
kierownik409 / 37.190.212.* / 2015-10-22 00:58
kierownik coś mówił o bandytach i mafii.

Najnowsze wpisy