Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Taśmy Kulczyka: Trzeba zrobić koncern, który przejmie Ukrainę, k...a, przejmie Afrykę. To mnie kręci

Taśmy Kulczyka: Trzeba zrobić koncern, który przejmie Ukrainę, k...a, przejmie Afrykę. To mnie kręci

Wyświetlaj:
maciejLondn / 92.26.6.* / 2015-10-22 18:25
czy Was drodzy czytalenicy pogielo? kto mial to kupic Ruscy? nieee chorrrryyyy kraj....a raczje chorzy ludzie! Gosc mial jaja i wiedzial co chce! A Afryce sa juz Chinole i Ruscy....wiec moze jedne z drugim ktory wyzywa go od zlodzieja niech mi wyjasni jak to jest ze tak latwo opluwacie innych
kryska / 37.190.208.* / 2015-10-22 19:04
Do maciej Jeśli nie rozumiesz o co chodziło w tych rozgrywkach biznesowych to się nie wypowiadaj i posłuchaj tych , którzy śledzili biznesy Kulczyka całościowo, a nie tworzyli historię z kilku wyciągniętych słów oligarchy. Ujmując w skrócie chodziło o przejęcia w biznesie gazowym w celu powolnego, ale konsekwentnego eliminowania z tego biznesu polskich państwowych projektów związanych z gazem oraz tych, które już są i produkują gaz.
TEZA / 83.11.158.* / 2015-10-22 18:53
To zwykła Polska zawiść. lepiej jak by kupował PUTIN??????
Jak ktoś umie robić interesy, to go trzeba opluć, nawet jak go już nie ma.
Polskie piekło. A nagrywający to już pewne, kto. wszyscy już się boją i nic nie gadają?
Kaufland / 78.10.52.* / 2015-10-22 18:12

Następną rzeczą, która chciałbym kupić to EON (niemiecka spółka energetyczna - red.). Ma stare rozwiązania, stare. Dmuchnę nimi"

Kulczyk to prawdziwy Polak. Dbał o interesy Polski i Polaków. A jakies smiecie nagrywały i ujawniaja rozmowy które działaja na szkodę Polski. Juz chyba niema nadziei że to nie PIS
Kmlkmlkml / 94.254.198.* / 2015-10-22 18:37
Szkoda tylko że podatki płacił za granicą, bo firma kulczyka nie była polską firmą
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
medyk1961 / 2015-10-22 19:51
Masz rację. pisowskie "polaczki" rozwalą ten kraj od środka. A nam potrzeba takich wielu Kulczyków abyśmy mogli stawić czoła zachodowi. Inaczej będzie wielka klapa.
berkator / 188.146.3.* / 2015-10-22 21:43
tylko czy dla wielu "takich" Kulczyków starczy takich Sikorskich ,Nowaków i innych tak pomocnych w rozwoju ich biznesów .Bo na tym polega problem że oni wybrali pomoc temu Kulczykowi chyba nie dając szansy innym z jakiegoś powodu.Mogli przecież dać ogłoszenie na stornie PO : "Pomożemy ,doradzimy gratis każdemu Polakowi który ma świetny plan na podbój zachodu i całego świata" ale tak nie było może przez ten GRATIS...
oassssssssssssssssss / 83.23.177.* / 2015-10-22 18:09
złodzieje , i jeszcze mają czelność obiecywać w wyborach , Korwin ma racje do więzienia z POwcami
jagodka 0 / 89.65.150.* / 2015-10-22 17:57
a to zlodziej ---jawny i wszyscy o tym wiedzieli i rozkradali POLSKE--takich mamy biznesmenow tylko zalatwianie,lapowki, wysokie stolki,i zlodziejstwo BRAWO RZADZIE-
lebero51 / 77.252.107.* / 2015-10-22 17:49
Dla mnie jest oczywistym, iż za nagraniami stoi osobnik, który dla korzysci skłonny był zbyć nagrania temu, kto więcej zapłaci. Widocznie PO zaproponowała mniej.
Co do treści merytorycznej - ten kto sądzi, że transakcje tego typu odbywają się inaczej i w innej otoczce, jest ewidentnym naiwniakiem.
Zawsze i wszędzie posiadacz wielkiej kasy zaprezentuje skalę swojej megalomanii, a jego kontrahenci o słabszej pozycji finansowej i towarzyskiej będą mu nadskakiwać. I to się nazywa władza pieniądza.
A za 4/8 lat będziemy mieli taśmy PIS, zresztą już mieliśmy (Begerowa, jak pamiętam coś nagrała).
kryska / 37.190.208.* / 2015-10-22 19:31
Do lebero Nie trafiasz trollu z przekazem dnia, bo większość myślących ludzi wie, że dla typów spod ciemnej gwiazdy zawsze mafijne złodziejskie typki wsadzone do biznesu przez swoich ojców chrzestnych będą bronione poprzez tak absurdalne wyjaśnienia, że tylko jakiś największy leming może te propagandowe brednie łykać . Całe szczęście każdy, nawet leming, jak ma trochę rozumu potrafi sprawdzić informacje w internecie i już nie musi powtarzać po trollach głupot przez tychże wypisywanych.
gospodarka głupcze!!! / 95.108.121.* / 2015-10-22 17:45
A w Poznaniu w latach 30-tych ubiegłego wieku na Placu Wolności było kino Słońce z takim napisem umieszczonym przez właściciela: DAŁEŚ MI PANIE W SWEJ SZCZODROBLIWOŚCI DAJŻE I TYM KTÓRZY MI ZAZDROSZCZĄ. Jak tak dalej będziemy ujadać to ściągniemy naszą gospodarkę na samo dno......
Sobiepanek / 176.221.121.* / 2015-10-22 17:43
Gerard Gnauck, korespondent Die Welt w Polsce, napisał, że w Polsce dobro publiczne jest zbyt łatwo niszczone przez "politycznych klownów i skoncentrowanych na skandalach mediach". Ta telewizja i tacy dziennikarze przyczyniają się właśnie do rozwalania naszego państwa. Ziemkiewicz, w trakcie kampanii prezydenckiej napisał: "... takiego cynizmu, tak bezczelnego kłamstwa, tak śmierdzącego strachu o własne tyłki, takiej pogardy, nienawiści, tak rozchamionej propagandy, tak popuszczonych zwieraczy i braku jakiejkolwiek przyzwoitości nie odczuwałem od czasów komuny”. Wiedział, że pisze wówczas o sobie i swoich kolegach z redakcji? Ujawnienie, w obecnym czasie, takich nagrań jest atakiem agresji i wpisywaniem się w brudną i brutalną kampanię wyborczą.
Tomek 546 / 77.114.90.* / 2015-10-22 17:42
I znowu PiS - ory spieprzyły !
Mogliśmy kupić niemieckie koncerny, wejść z większym biznesem na Ukrainę, ale matołki jak to matołki wlazły w sprawy, których nie rozumieją i nie zrozumieją ! Nie rozumieją jak świat robi dziś biznesy, a płaczą że im Rosjanie nitkę gazową puścili przez Bałtyk. Ciężkie czasy nadejdą, jak zacznie rządzić p. Genialny Jarosław Polskę Zbaw.
GA / 84.10.31.* / 2015-10-22 17:38
Jak TV Republika coś publikuje to znaczy że PIS maczał w tym palce.Czasami słucham tej stacji i takiej zapiekłości zajadłości w osądzaniu Platformy to nawet ojciec Rydzyk w największej swojej świetności nie przedstawiał wobec swoich wrogów. Tak że to wszystko jest naciągane przed wyborami żeby pogrążyć rywala. Czasami wstyd mi że żyję w takim kraju, gdzie media i dziennikarze nie są obiektywni. WSTYD i ja się z tym nie zgadzam, bo społeczność ma krótką pamięć, więc "HUZIA NA JUZIA" TV Republika to ponoć stacja w której szerzy się wiarę i jak to katolik katolikowi "oczy wydłubuje" WSTYD
bruno ed / 86.152.9.* / 2015-10-22 17:37
po ch** to ujawniacie znow dzialacie przeciwko POlsce lepiej jak NIEMCY nas wykupuja DEBILE DEBILE a pozniej placzecie ze w Polsce jest zle ten kraj sam sie wyniszcza
Kruk 590 / 188.146.9.* / 2015-10-22 17:21
Gdzie się podziewa teraz p. Wałęsa, który w trakcie uroczystości pogrzebowych p. Kulczyka o mało nie wyniósł go na ołtarze. Ręczenie za kogoś uczciwość, jak się okazuje jest niezwykle ryzykowne bo może w najlepszym przypadku wystawić ręczącego na śmieszność.Niestety dla ludzi pokroju pana Wałęsy słowo niewiele znaczy.Wyniesiony przez świat pracy do godności prezydenta zamiast mieć poczucie misji i służby narodowi odwrócił się do tego narodu plecami .Zaspokajanie własnej próżności stało się ważniejsze a z czasem najważniejsze. Śmiem twierdzić, że styl sprawowania urzędu przez Wałęsę stał się zaczynem do przestępczego sposobu rządzenia Platformy Obywatelskiej. Zastanawiając się jak najtrafniej określić postać Lecha Wałęsy nieodparcie ciśnie się na usta osoba Nikodema Dyzmy.Drodzy rodacy przejrzyjmy na oczy i nie dajmy się ogłupiać takim Nikodemom!!!!!!
DC12 / 83.9.177.* / 2015-10-22 17:14
Już wiemy dlaczego tak boją się M. Kamińskiego
Pani tytoniarzowa / 79.185.248.* / 2015-10-22 17:02
Panie Ratajczak, to nie są "Taśmy Kulczyka". To taśmy Platformy Obywatelskiej.
Dan111 / 70.125.26.* / 2015-10-22 17:02
I już wiadomo jak dorobił się kluczyk.
eleo 356 / 212.67.136.* / 2015-10-22 17:00
Polacy to jednak ohydny naród karmi się podsłuchami . ludzie którzy podsłuchują i przekazują to do publicznej wiadomości to najgorszy element , a wykorzystanie to w kampanii wyborczej to podwójne świństwo!!!
Kati66 / 194.126.232.* / 2015-10-22 17:24
Niestety nie zgodzę się z Tobą, uważasz, że mając wiedzę, że ktoś działa na szkodę Państwa Polskiego (zakładam, że jesteś Polakiem/Polką) to nie powinno się nic z tym robić, bo "podsłuchy" są niemoralne? Kampania wyborcza akurat rządzi się swoimi prawami, a o taśmach jest głośno od ponad roku i o tych z udziałem dr Kulczyka też było wiadomo, że wcześniej czy później zostaną upublicznione. Żadna to nowość, niestety. Może Tobie pasują takie "elyty" trzymające dotychczasową władzę w swoich rękach, ale ja nie chcę, aby te osoby, tak moralnie zdeprawowane i skompromitowane kierowały dalej tym krajem.
zdann / 109.173.221.* / 2015-10-22 17:11
podsłuch to................świństwo. Okraść POLAKÓW to git

Najnowsze wpisy