Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Taśmy Kulczyka: Trzeba zrobić koncern, który przejmie Ukrainę, k...a, przejmie Afrykę. To mnie kręci

Taśmy Kulczyka: Trzeba zrobić koncern, który przejmie Ukrainę, k...a, przejmie Afrykę. To mnie kręci

Wyświetlaj:
em231 / 79.200.30.* / 2015-10-22 11:27
dobrze wiedziala PO co robi Kulczyk ;TAK JAK POZWOLONO MU BUDOWAC AUTOSTRRADE ZE Swiecka ,kto zabral lapowke za to zeby droge mu sprzedac ,30groszy mu nie starczylo za 1 km ,teraz trzeba placic 0,62 grosze za km ,to rozboj w bialy dzien ,widac jak byla Polska sprzedana za PO ,wszystko zamiatali pod dywan az z chytrosci zmarl ,i kto bedzie na nich glosowac tylko ten kto ma korzysci z PO,z chytrosci nie wiedza co czynia
re945 / 46.170.3.* / 2015-10-22 11:24
Kulczyk to był jednak GOŚĆ
Miał wizję i starał się ją wcielać w życie. To dzięki takim ludziom Polska mogłaby stać się istotnym graczem w Europie.
ktostam / 89.71.18.* / 2015-10-22 13:59
Polska graczem w europie?:) hehe.. Szczególnie jak kupuje polskie zakłady za grosze, a pozniej odsprzedaje je dalej.. np tpsa ze scisle "tajnymi" projektami:) niektorzy nie wiedza co plota:)
s1854 / 31.41.82.* / 2015-10-22 11:35

Miał wizję

Miał wizje jak kraśc bezkarnie i ludzi robić w balona.
brówka / 217.99.255.* / 2015-10-22 11:19
Mam dosyć dowodów zbieranych metodami podsłuchów a następnie publikowania ich jako rewelacji! W ten sposób można o każdym polityku ponagrywać godziny dialogów lub monologów taśm. Mnie już to mierzi ! Na początku wydawało się, że to jakiś cenny merytorycznie przypadek ale okazuje się, że to cały przemysł taśmowy i podsłuchowy! Bardzo nie podobają mi się takie SB-kie metody.
wańka-wstańka / 46.175.227.* / 2015-10-22 11:28

Mnie już to mierzi !

To wyjedź z kraju, za granicą pisz arcydzieła jak Pan Gross i ciesz się życiem.
sieciowiec / 79.191.227.* / 2015-10-22 11:17
Czołowi politycy Platformy byli dosłownie "na zawołanie" najbogatszego Polaka, przynosili poufne informacje na temat procesu prywatyzacji tej spółki Skarbu Państwa, do tego stopnia szczegółowe, że jego ludzie mogli rozmawiać z innymi potencjalnymi nabywcami tej firmy, aby nie przeszkadzały w jej przejęciu - komentuje na swoim blogu ujawnione wczoraj taśmy w TV Republika, Zbigniew Kuźmiuk, europoseł PiS
zeeet / 79.189.74.* / 2015-10-22 11:16
I co lewaki? Nadal uważacie, że bieda w Polsce jest przez wydawanie pieniędzy na lekcje religii? Tępe ameby - wyciągacie jakieś wnioski?
margo638 / 159.205.203.* / 2015-10-22 11:11
Teraz to już chyba nikt nie wierzy, że taśmy nie służą jednej opcji politycznej, która nie została nagrana. Kulczyk już nie żyje i wyciąganie tego tuż przed wyborami to nie tylko sterowanie naiwnym elektoratem, ale też wyjątkowo ohydne zachowanie krzywdzące rodzinę zmarłego.
realista / 87.204.175.* / 2015-10-22 11:11
Cóż można powiedzieć?Hieny!!! Kulczyk niedawno zmarł a wy już upajacie się jego śmiercią i podsycacie wrogi nastrój do wszystkiego i wszystkich.
Władymir Putin / 89.67.232.* / 2015-10-22 11:05
Dlaczego ja trzymam Polskę na lekkiej tylko uwięzi zamiast ją zająć, co mi się dziedzicznie należy?
Otóż gdy mi się coś nie uda np. z moją Swietłaną to mam świetną dawkę gwarantowanego najnowszego humoru z Polski. Posłucham debaty, ministra, polityka, biznesmena, nagrań moich maładców, opinii ludzi z ulicy, nawet obejrzę fragment wiadomości sportowych czy koncertu tak mi się forma poprawia, że następnym razem Swietłana krzyczy przy tym Vive la Pologne! No i nie mogę, ze względu na własne zdrowie i formę w ringu Swietłany was rozebrać ostatecznie do spółki z moją kochaną agentką Anną Zeiss czyli Angelą. U nas na wierchuszce tak mnie się boją, że mają nieruchome twarze, a gdyby mieli odwagę i następcę to by mnie razem zadźgali jak Brutusa. Za to w Polsce się kłócą tak i taka jest z tego komedia i wszystkim wesoło, że widzisz, że to są wszystko zblatowani kumple, którzy nie dadzą sobie zrobić krzywdy ponad dopuszczalną granicę. Raz zaproponowałem Polakom rosyjski standard w Smoleńsku, tak jak generała Lebiedzia się pozbyłem gdy leciał do swojej szkoły gracji dla panienek na Syberii. Z Millerem na św. Barbary nie wyszło bo to tak jest gdy zadanie zleca się Polakom, a miał nie podpisywać traktatu to wjechał tam na wózku inwalidzkim. Wielu po Smoleńsku u was przypomniałem co ich czeka jeśli udadzą, że zapomną w jakim miejscu są. To dotyczyło też Jasia Kulczyka. Jako zwierzchnik Cerkwi upoważniłem Cyryla do zapalenia świeczki na wspomnienie Jasia. Jak na Polaka - wysoko chciał skakać. No i skoczył... Odbiło mu z tą chemią. Najpierw CIECH, jak kiedyś cała polska sieć energetyczna z prawem odsprzedaży Niemcom, potem wciął mi się w Puławy i Lotos z Walterem. To typowo polska cecha. Zamiecie w stodole to myśli że sprzątnie całą autostradę. O ile w Polsce takie żarty mogłem puścić płazem dla sportu żeby zobaczyć co z nich dalej wyniknie, to dewiacja we łbie Kulczyka po tamtych sukcesach kwalifikowała go do 2 posunięć. Pierwsze - tradycyjnie w łeb, Drugie - paraliż w psychiatryku. Ze względu na rację stanu nie mogłem wybrać punktu drugiego dla niego. Niech to będzie nauczką dla innych, z KGHM no i z PGZ.
art472 / 90.202.241.* / 2015-10-22 11:04
no to już wiadomo dlaczego //operacja sięnie udała i pacjent nie przeżył // .,,,,,,,,, za duż chciał . nadepnął komuś na interesy ?
vvvccxxxz / 31.1.221.* / 2015-10-22 11:03
republika? niech jeszcze powtórzą to na trwam to na pewno ciemnogród zacznie w to wiezyć!!!!!
78-latek / 37.248.255.* / 2015-10-22 11:03
Stare przysłowie mówi, - Uderz w stół a nożyce się odezwą, i kto się odzywa , właściciel ziemski z pod Nakła, adwokat,co wcześniej chciał wykolegować ś.p. Jana Kulczyka na dużą kasę, a jak z tego wynika wszystkiemu co tylko złego się na świecie dzieje winny jest Kaczyński i PIS, panowie to już jest tak zużyte że nie działa na społeczeństwo, dostające ciągle odgrzewane tematy
jaaaanj / 78.108.138.* / 2015-10-22 11:02
Czemu ten artykuł nie jest w największej ramie na stronie głównej wp.pl? Wszędzie gdzie się nie ruszy to zgnilizna włącznie z mediami.
eRDe / 150.254.162.* / 2015-10-22 11:02
A co Was boli że Polak (Kulczyk) wykupił by rynki w innych krajach?? Co już się przyzwyczailiście że to obcy wykupują nas!! Miał facet jaja i pomysł. Szkoda że już go nie ma.
cvggf / 82.177.144.* / 2015-10-22 13:25
Kupil nie kupil ale za nasze pieniadze a nie swoje.ja tez moge tak kupowac jak mi kierownik tez sprawe popchnie a nik przyblatuje
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
popelinabox / 78.8.53.* / 2015-10-22 11:34
Układanie się z politykami i omawianie z nimi kwestii biznesowych decyzji jest gorsze od kradzieży, bo nie zostaje po tym żaden ślad (do teraz). Każdy kto miałby takie koneksje i informacje od ministrów robił by dobry biznes. Czy ty w ogóle coś przemyślałeś, zanim napisałeś?
asss09332211 / 188.146.132.* / 2015-10-22 11:00
Dzialanie na styku biznes i polityki to zwykle zlodziejstwo i dlatego nalezy znacjonalizowac majatek tego pseudo miliardera
ooko / 83.12.225.* / 2015-10-22 10:59
"Nie przesądzamy o niczyjej winie, a wszystko co dzisiaj przedstawiliśmy ma związek z naszymi obowiązkami dziennikarskimi. Do tych obowiązków należy przekazywanie opinii publicznej ważnych informacji, które mają wpływ na życie kraju – oświadczyła na koniec programu „Zadanie specjalne” jego autorka Anita Gargas." tylko czemu to wyszło dopiero teraz? To jest zaplanowana akcja przed wyborami na milę czuć pisuarem!!!!!!!!!!!!!
Aria162 / 185.74.84.* / 2015-10-22 11:19
Tak naprawdę co za różnica czy opublikowali to specjalnie teraz czy tak wyszło z innych względów? Dla nas wyborców liczy się treść nagrania a nie powody dla których taśmy zostały ujawnione. Rząd by wolał abyśmy skupili się na tym dlaczego kelnerzy nagrywali a nie na treści nagrań.
kpiarz / 79.191.227.* / 2015-10-22 11:04
Oburzony, że kopie się leżącego? Tym nagranym bydlakom rządu PO nie tylko kopy się należą, ich należałoby powywieszać na latarniach za to szmacenie państwa. Sopocki Dyzma wiedział kiedy uciekać do Brukseli ale i do tego "kierownika" Polacy się dobiorą. A pisuar czujesz z własnych trzewi.

Najnowsze wpisy