Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Taśmy Morawieckiego. Wicepremier podsłuchany w warszawskiej restauracji

Taśmy Morawieckiego. Wicepremier podsłuchany w warszawskiej restauracji

Wyświetlaj:
jhook / 91.194.145.* / 2016-02-02 08:35
Widać ośmiorniczki smakują wszystkim, nie tylko platformersom.
Ryszard Banaszak / 83.4.88.* / 2016-02-02 08:32
Newsweek = Lis a Lis = kłamstwo . Dowód na to to atak w czasie kampanii prezydenckiej wspólnie z aktorzyną fałszywymi wpisami i rozpowszechnianiem tych fałszywych informacji w TVP .
dsadaffd / 5.226.107.* / 2016-02-02 08:11
Widać, że polskie banki też są łakomym kąskiem do podsłuchów. Co podsłuchujący chcieli dowiedzieć się jakie będzie oprocentowanie i nowe oferty banków? A może prywatnie ile kto ma dzieci?
nadnamil / 80.42.225.* / 2016-02-02 08:02
No teraz będzie jazda po PiSie w stylu pisowskim.Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.
Bałachowski / 213.77.7.* / 2016-02-02 08:25
Albo nie uważałeś, albo z myśleniem u ciebie nietęgo. W artykule jest typowe dziennikarskie oszustwo: równie dobrze można by napisać, że pan redaktor zesikał się w spodnie. A że to było wtedy; gdy miał dwa lata? A że to p prezes banku - Morawiecki był podsłuchany a nie pan wicepremier? Czy to ważne? Widać, że dla niektórych- nie.
xxx55 / 91.197.88.* / 2016-02-02 07:57
Morawiecki to zwykly karierowicz jak on dostal się do rządu to ciekawa sprawa.Ale jego czas w rzadzie nie jest dlugi.
antyp / 192.162.95.* / 2016-02-02 07:42
To żadne odkrycie a Morawiecki nie jest wyjątkiem, jest więcej taśm z nagranymi ludźmi związanymi z PiS tyle że to jasno pokazuje w czyje ręce one trafiły i do czego są używane. Pan Zbyszek i jego kumple potrafią posługiwać sie "gwoździami" a i prezes nieźle to umie. To jeden ze sposobów dyscyplinowania nadmiernie samodzielnych ministrów i posłów.
mu9999 / 46.238.231.* / 2016-02-02 07:30
I Morawiecki ma rację to młode pokolenie jest tragicznie denne. Tylko by chciało lekką pracę przed komputerem za sute pieniądze. Oj jeszcze życie tych smarkatych nauczy. To w znacznym stopniu podobni nabrali kredytów we franku. Kiedyś to się budowało jak się miało gotówkę, a nie leciało do banku bo tam rozdają pieniądze. Ja bym się najpierw zasatanowił czemu w banku tak chętnie chcą te pieniądze we franku pożyczyć.
The V / 80.48.147.* / 2016-02-02 08:01
Ponieważ chcą mieć kapitał na samorozwój, postawienie domu i na życie dla swojej rodziny. Sorry ale jak czytam takie rzeczy to mnie krew zalewa bo pokazuje z jaką ignorancją podchodzi się do potrzeb młodszego pokolenia. Chcą tyle zarabiać ponieważ wiedzą ile zarabia się na takich stanowiskach w innych krajach, znają swoje zdolności i wiedzą za ile chcą je sprzedać, wielu z nich przekiblowało 5+ lat na studiach więc chcieli by wykorzystać to co potrafią konkretnie wiedząc że po coś to było... A tak jeszcze z innej strony to to jak ktoś postępuje w dużej mierze bierze się z wychowania i kontaktu ze starszym pokoleniem, widząc lub słysząc jak to "kiedyś było" chcą żeby tak nie mieli więc robią co mogą aby wyjść z tego impasu w tym między innymi emigrują, co z tego że na zmywaku jak przynajmniej mogą za tą pensję żyć na stabilnym poziomie a nie od pierwszego do pierwszego.
nadnamil / 80.42.225.* / 2016-02-02 08:19
Zgadzam się po części z twoją argumentacją i oczekiwaniami ale "sorry" rzadko gdzie gwarantują na "dzień dobry" na starcie płacę w wysokości na zaspokojenie wszystkich podstawowych potrzeb.Trzeba trochę popracować i się wykazać.Po prostu.Zwróć uwagę na to,że PiS praktycznie zamknął drogę do rozwoju rodzimego kapitału a zagraniczni inwestorzy będą powoli hamować z wydawaniem pieniędzy więc przyszłym roku bezrobocie wzrośnie i znowu pracodawcy urosną w siłę a już wszystko szło w dobrym kierunku.Niema siły nawet jak to mówią Slomon z pustego nie naleje.Na marginesie twoje podejście do pracy jest nieco niepokojące bo praca na zmywaku to też praca.Mam wrażenie,ze obraziłeś wielu ludzi za granicą i w Polsce.
The V / 80.48.147.* / 2016-02-02 08:41
To może zacznę od stwierdzenia "na zmywaku", użyłem go jak skrótu myślowego odnoszącego się do prostych prac, często manualnych lub biurowych, które raczej są pozostawiane dla imigrantów, nie sądzę żebym kogoś uraził ale jeżeli tak jest to zwracam się teraz bezpośrednio do tych osób: Nie chciałem was urazić użyłem, zwrotu bardzo opisowego, przepraszam.
Co do reszty Twojej wypowiedzi to tutaj bym się zgodził z nią co prawda, to już bardziej kwestia poglądowa, to że ktoś zaczyna na stawce 1300 netto lub nawet niżej nie jest właściwym postępowaniem, jasne trzeba się na początek wykazać ale zastanówmy się też ile stawia się wymagań przed młodzieżą wchodzącą na rynek, jednym z tych wymagań (i prawdopodobnie najważniejszym) jest wymaganie demograficzne, inaczej "rozmnażajcie się" ale jak wynajem i wyżywienie kosztuje tyle że na koniec zostaje tyle żeby zaspokoić niewielkie potrzeby to jak takie środki mają starczyć. I tak wiem teraz mogę zostać zbombardowany argumentami "że my kiedyś mieliśmy mniej" i tak dalej...ale wszyscy zapominają o najważniejszym to było "kiedyś" czasy się zmieniły a wraz z nim też zmieniły się nie tyle co ceny a wartość pewnych produktów...Mógłbym dalej się tu rozwiać nad tym ale bym odbiegał od tematu więc powiem tylko na koniec że w większości zgadzam się z Tobą :)
nadnamil / 80.42.225.* / 2016-02-02 08:57
Przepraszam,rzeczywiście użyłeś skrótu myślowego.Chcę się tylko odnieść do "kiedyś".Mam 65 lat i chcę cię zapewnić,że nic się nie zmieniło,kiedyś wcale nie było lepiej.Moja postawa była identyczna jak twoja i oczywiście miałem rację.
Robespiere / 77.45.47.* / 2016-02-02 07:07
Brat Jarosław pogroził paluszkiem Panu Morawieckiemu,ciekawe co mają na Pana Morawieckiego i kiedy tego użyją
POgromca lemingów / 164.127.38.* / 2016-02-02 12:08
G**** mają, gdyby mieli to by już uzyli! Na temat Morawieckiego i taśm było już w listopadzie, tyle, że przeszło bez echa, bo tam nic nie było, był nawet dokładny opis tego jak milczał, a kiedy się odezwał to zapraszał pozostałych obecnych na wystawę. Toż to zbrodnia niebywała zapraszać na wystawę!!!
Teatr Mundi / 5.172.247.* / 2016-02-02 02:10
Pis to można podsłuchać tylko w konfesjonale u Rydzyka.
Do takich restauracji to tylko burżuje chodzą, tam im nie przy stoi tip.
Zaczną się teraz podsłuchy na pisowców, to uwierzę że te podsłuchy to nie robota zlecona przez pis.
Lala551 / 94.254.224.* / 2016-02-02 06:56
Oczywiście, że za podsłuchami nie stoi PIS, ja stawiam, że ktoś z PO, który chciał dokopać Tuskowi, żeby osłabić jego pozycjęi zająć jego miejsce.
niezal / 89.65.84.* / 2016-02-02 07:51
Tylko PIS chciał dokopać i chce nadal z tym ,że dodali niszczenie wolności słowa,kontrolowanie obywateli i ciągła inwigilacja
Hanka942 / 82.28.206.* / 2016-02-02 00:33
Chcemy robić. Tylko że nasze pensyjki to tak jak w rozwiniętych krajach Afryki: 180$. Miesięcznie. I jak tu żyć (?)
leon412 / 89.229.214.* / 2016-02-01 23:30
jak zarobić w ciągu 65 lat żeby na kącie bankowym mieć jeszcze 33miliony złotych??chyba na kredytach frankowych tak jak morawiecki zarobił.
Zrujnowany frankowicz / 37.47.36.* / 2016-02-01 23:28
Pan Morawiecki to wprowadzona przez banki "piąta kolumna" do rządu aby torpedować ustaw w sprawie przewalutowania kredytów frankowych. jak donoszą media własnie to robi. Jeżeli rząd chce realizować wyborczy program to musi z tymzrobić porzadek.
rubi322 / 89.229.214.* / 2016-02-01 23:22
PANIE MORAWIECKI !!!!!!!!JAK ZAROBIĆ 33ML.ZŁ W POLSCE W SPOSÓB LEGALNY,TAK JAK PAN TO ZAROBIŁ????????????????
anka834 / 46.186.11.* / 2016-02-01 23:02
Problem jest nie kto taśmy nagrał, a co one zawierają. Opinie Morawieckiego nieco się różnią od np.: Sienkiewicza. Poza tym może czas porozliczać wszystkich nagranych na tych taśmach, a nie szukać kto i dlaczego je nagrał, bo dobrze, że je nagrał, skoro politycy tak zachowują się w stosunku do NARODU. A co do młodych ludzi, to niestety manipulacje przy edukacji, bezstresowe wychowanie przyniosło swoje efekty i trzeba, aby nie młodsze, a starsze pokolenie uderzyło się w piersi, bo niewiedza młodych, ich roszczenia bez dawania się z siebie większego wkładu to wynik wychowania, a nie produkt sam z siebie.
barany z was / 94.254.240.* / 2016-02-01 22:36
Fałszywy tytuł. W 2013 Morawiecki nie był ministrem , reprezentował prywatną firmę , więc jedynie przed nią może ewentualnie odpowiadać za te wypowiedzi
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy