Forum Forum finansoweInne

TAX CARE opinie.

TAX CARE opinie.

Ślusarz / 2011-10-18 12:56
Chciałbym się poradzić Was w sprawie jakości usług TAX CARE!! Czy ktoś miał już do czynienia z tą firmą? Czy jakość ich usług jest dobra?
Wyświetlaj:
AGA 71! / 31.63.141.* / 2013-09-04 23:17
Bądż mądra, nie warto, firmy finansowe to nie koła gospodyń wiejskich nie pomogą! pozostaje nam oczekiwanie na spadek,ciułany w czsach kryzysu przez naszych dziadków i rodziców!
mmwm / 95.41.77.* / 2013-08-30 21:37
a tego Pan nie napisał wcześniej, że interesowały Pana dotacje, których nie ma.... :-) jakby do mnie zadzwonili i powiedzieli, że są dotację tez bym pojechała ale wiem, że ich nie ma wiec szkoda czasu i energii. No cóż....
oszukana warszawianka / 83.23.16.* / 2013-08-28 09:38
Pracowałam w TAX CARE jako księgowa i nie zgadzam się z opinią o niewykwalifikowanych księgowych. Proszę mi wierzyć, że pracują wykwalifikowane. Jednak szczerze NIE POLECAM tej bandy oszustów, jaką jest ogólnie ta firma. Proszę nie winić za to pracowników, bo my wykonujemy tylko polecenia głupich przełożonych. Niestety tak ograniczony rynek pracy spowodował, że człowiek zatrudnia się w tak żenującej firmie i nie mając nic do powiedzenia, będąc zastraszanym wykonuje ich polecenia.Owszem rotacja księgowych jest duża, no bo tak jak to było w moim przypadku- nie mogłam się zgodzić z chorą polityką firmy i ciężką pracą po nocach.Wcześniej pracowałam jako księgowa w dużej firmie ,obecnie w NORMALNYM biurze rachunkowym- TAXCARE to z pewnością korporacja, ale nie biuro rachunkowe.A korporacja- wiadomo- nastawiona jest tylko na ściąganie kasy za wszelką cenę. Banda sępów. To prawda, że klienta traktuje się tylko miło do podpisania umowy, a potem płać kliencie, a my mamy Cię w dupie i Twoje problemy. Nawet jak się lubi klienta, to trzeba mu naliczać wszystkie dodatkowe opłaty- czym więcej tym lepiej. Ryje się nam mózgi na szkoleniach, że jak nie będziesz doliczać za wszystko, to będziesz miała potrącane premie, bo podstawowa pensja to żenada. A jaka może być jakość usług księgowych w TAXCARE, jeżeli księgowa ma do rozliczenia od 60 do 80 firm. ŻAŁOSNE. Szczerze i gorąco NIE POLECAM. Drodzy klienci, szukajcie małych profesjonalnych biur rachunkowych. W TAXCARE ciągle będziecie doliczani, a w ostatnim czasie góra firmy nie chce, aby księgowa miała bezpośredni kontakt z klientem, więc zatrudniono doradców księgowych na infoliniach i oni tylko będą się łączyć z klientem, a dokumenty księgowe będą oddawane do doradców księgowych- młodych szczunów pazernych na kasę, którzy jak sępy wciskają kredyty na szalenie wysokim procencie, a klient często proszę mi wierzyć nie świadomy i jak dosłownie z łapanki podpisuje coś, a potem płacze. Nie sądzę, żeby ktoś świadomie chciał mieć wirtualną księgową, bo w sumie to do tego to się sprowadza. UCIEKAJCIE ludzie od OSZUSTÓW. A jeszcze muszę wspomnieć, że na szkoleniach jednego czego nas uczą , to tekstu :"ile jest PNA-PANI skłonna za to zapłacić"- bo w niczym nie możemy pomóc klientowi, pełna inwigilacja.Księgowość internetowa, więc góra wszystko widzi- kiedy dokumenty dostarczono, jaka ilość, czy zgodna z umową. Księgowa między 5dniem miesiąca a 20 siedzi i pracuje od godz 7 do 23 . To nie jest zła wola księgowej , że jak ma urlop to odpoczywa i nie odbiera telefonów- po prostu nie może.Telefony są służbowe. Zawsze wytyczane są zastępstwa na czas urlopu- (haha rapem 2 3 dni, bo więcej nie możesz, bo potem nie dasz rady ogarnąć jak wrócisz). Ale jak któraś z księgowych ma zastępstwo to też nie daje rady, bo oprócz swoich 60 klintów ma jeszcze koleżanki 60. Czaicie Państwo ??? w normalnych biurach księgowa na KPiR ma około 20 max. A doliczenia są za wszystko- że dokumenty doniesione po 5, a po 10 to już w ogóle. Że przekroczony limit dokumentów - i znów doliczyć, a jak nie doliczysz, to się tłumacz najpierw przed menadżerem , potem przed dyrektorem regionalnym mailem. A na końcu osobiście raz w miesiącu jak jest kontrola. NIE MA ŻE LUBISZ KLIENTA I DLA DOBRA WSPÓŁPRACY ROBISZ COŚ OD SIEBIE. RÓB I DOLICZAJ -to motto taxcare. Tylko kasa się liczy, ale tylko dla tych u góry. A jeżeli chodzi o doradców - to sępy. Jak już jednak zdecydujecie się Państwo to tą tragiczną firmę, to proszę czytać umowę - dokładnie i między wierszami. Obiecują doradcy wszystko, żeby złapać klienta, a potem to księgowa ma problem , po niej się jeździ, bo doradca dostanie dolę od umowy i nie odbiera telefonów. Proszę sobie przemyśleć. Ceny za usługi też są z kosmosu, ale jak mają nie być skoro musicie Państwo oczywiście pośrednio utrzymać ogromny sztab ludzi- doradę , księgową, jej menadżera, dyrektor regionalną,dyrektora całej firmy i prezesa. Nie wspominając, że wspólnicy muszą mieć z tego najwięcej. Więc logika. Podczas, gdy w normalnych biurach opłacacie księgową i ewentualnie jej szefa-szefową. Jaka to proporcja ? Jeszcze raz NIE POLECAM
nnn / 83.13.29.* / 2014-06-12 19:29
Zgadzam się w 100%. Księgowa ma być niemyślącym trybikiem który niczego nie oczekuje i nic nie chce.
Marcin1234 / 79.186.183.* / 2013-08-28 08:33
Skorzystałem z ich usług we Wrocławiu w punkcie na rogu Hallera z Powstańców i straciłem 2000 zł. brak jakiejkolwiek odpowiedzi od kierownika oddziału !!! a ze po zgłoszeniu reklamacji przez internet BO INACZEJ NIE MOŻNA to odpowiedź zawierająca stek bzdur i jawne kłamstwa !!!! i chyba będę musiał przejąć sprawiedliwość w swoje ręce , lub za drobną gratyfikacją , w czyjeś ręce .
Ludzie jak chcecie stracić pieniądze i spotkać bandę oszustów oraz kłamców , to zapraszam do TAX CARE
andrew1971 / 89.200.214.* / 2014-01-19 00:21
spotkałem się w tym grajndole na Powsstańców co Ty Marcinie.Wkręcił mnie wtedy jakub przedstawiciel.w listopadzie miał się jeszcze dobrze Pozdrawiam ps. jeśli nie oddał Tobie do dzisiaj wyłudzonych pieniążków Dzwoń 692059595
Janek 100000 / 77.113.115.* / 2013-08-20 00:21
Nie polecam. Mają wszystko w D... Często zmieniają się księgowe, które nie potrafią odnaleźć się w papierach. W przypadku przesłania dokumentów za późno o kilka dni naliczają wysokie kary. Księgowa myliła się kilkakrotnie przy wpisywaniu FV, kilkakrotnie zmieniała mi wysokość wygenerowanych przelewów do US.!!! To ma być księgowa! Podczas pobytu na urlopie dzwoniło jakieś babsko z windykacji z informacją że nie zaksięgowali środków za FV (termin minął 2 dni) i że usługa dzwonienia kosztuje 25 zł. Następnie taką wartość dodali mi do FV. Żenada - tak się nie dba o swojego klienta!!!!!!!!!!!!!!!!
zniesmaczona / 79.191.30.* / 2013-08-14 20:44
wszystkich przestrzegam przed firmą taxcare, niestety mnie zachęciło to,że wszystkie formalności mieli załatwić sami. W praktyce okazało się,że doradca pomylił mój adres zamieszkania i musiałam sama biegać po urzędach i to odkręcać. To był dopiero początek. może skupię się na poszczególnych ludzich w tej firmie: doradca hihi miły dopóki nie podpiszesz umowy potem go nie ma dla ciebie nie odbiera twoich telefonów, nie oddzwania, nie odpisuje na maile smsy prosiłam o przesłanie formularzy aktualizacyjnych do banku czekałam 3 miesiące a i tak na końcu okazało się, że nic mi nie załatwił i musiałam jechać do banku osobiście. Zastanawiam się tylko za co im płacą w tej firmie chyba za brak pracy. kolejna grupa księgowa: kiedy odebrałam dokumenty po wypowiedzeniu umowy okazało się,że połowe faktur kosztowych nie było rozliczanych o czym nikt mnie nie informował narażono mnie na ogromne straty przez to że musiałam płacić wyższy podatek będąc totalnie nieświadoma,że wszystkie te faktury można było spokojnie wykazać w kosztach żenada. Pomyłka księgowej co do formy opodatkowania spowodowało ,że znalazłam się w wyższym progu podatkowym i poniosłam straty rzędu 50000, nie odbierają telefonów, odpisują na maile z tygodniowym opóźnieniem a nie daj Boże jak przyjdzie jakieś pismo z US na które musicie odpowiedzieć w ciągu 7 dni zapomnijcie samemu trzeba się dowiadywać bo podobno pani w urzędzie nie odbiera hehe szkoda gadać nerwy tylko niepotrzebne straciłam współpracując z tą firmą. Kadrowa- poszła podobno na zwolnienie na 2 tygodnie ale od 5 ma wyłączony tel. owszem jest osoba która ją zastępuje ale nie odpisuje na maile telefonu też do niej nie wykonacie bo centrala nie udostępnia telefonów do swoich pracowników. niestety na koniec współpracy też się namordujecie nie informuja kiedy dokumenty będą do odbioru,co się dzieje z waszym kontem bankowym i taxcarowym po wygaśnięciu umowy wszystko musiałam załatwiać sama!!!!!!!!!!!!!uczcie się na błędach innych i nie dajcie się nabrać na te ich wyuczone gadki gdy już podpiszecie umowę nikt o was nie będzie pamiętał
zawiedziona / 31.60.141.* / 2013-09-03 14:59
DZięki za przestrogę-miałam do nich iśc w czwartek,ale teraz napewno się nie wkopię w to bagno
Magda740 / 31.61.131.* / 2013-08-12 15:39
Brak profesjonalizmu to mało powiedziane. Począwszy od niekompetentnych księgowych, które proponowały rozwiązania nierealne w naszym systemie prawnym, a po moich uprzejmych prośbach, żeby jednak sprawdziły, bo moim zdaniem tak się nie da, grzecznie przyznawały rację, skończywszy na doradcach finansowych bez pojęcia o tym co robią. Nie mówię już o prostych czynnościach prawnych, jak zamknięcie konta zakładanego za pośrednictwem Tax Care. Trwa od maja (niedługo 4 miesiące będą...). Skazani jesteśmy na pośrednictwo Tax Care niestety, a okazuje się, że to przez nich niewykonalne. No cóż. Złożyliśmy już dwie skargi i reklamacje, zobaczymy jak długo ta prosta cvzynność będzie jeszcze trwała w wykonaniu Tax Care
mk pg / 94.42.32.* / 2013-08-12 22:00
Czarnecki rządzi, a Ty powiedz co skłoniło ciebie do zaufania im, bo tego nie kumam?
BPaweł / 194.147.108.* / 2013-07-31 15:50
Witam wszystkich, poszedłem do ododziału Tax Care powierzyć im moją księgowośc, gdyż moja ostatnia księgowa wszystko myliła i były same problemy podczas kontroli... dostałem dwie kary !!
W TC zostałem naprawdę dobrze przyjęty, obsługa fachowa, dobrze znała sie na rzeczy... kozystam z ich usług od jakiegoś czasu i bardzo sobie chwalę !! szczególnie moja księgową :)

OSOBIŚCIE POLECAM I NICH KAŻDY SIĘ SAM PRZEKONA !
hubert2001 / 89.200.214.* / 2014-01-19 00:31
Paweł skoro tak poleca ,dałby namiary na tą boską księgową !Bardzo proszę bo moja przedstawicielka tax care jest do niczego!!!
Ania1100 / 89.68.108.* / 2013-10-09 16:20
Witam wszystkich. Jestem księgową i właśnie przejęłam dokumenty klienta firmy TC.Pracuję w zawodzie od 20 lat i jest to moje 2 biuro rachunkowe, ale proszę mi wierzyć przez te wszystkie lata nie widziałam gorszego bałaganu w dokumentach, nie zgadzają się nawet sumy przeniesień z poszczególnych miesięcy. Dodzwoniłam się do księgowej która prowadziła tą firmę ale chyba tylko dlatego,że dzwoniłam ze swojego telefonu i omyłkowo odebrała telefon.Była niekompetentna,mówiła bzdury ale tłumaczyłam ją że sądząc po głosie jest jeszcze młoda i się uczy. Pani od kadr na moją prośbę o przesłanie dokumentów przesyłanych do zus chciała mnie wysłać do zus żeby oni mi podrukowali.Po jakimś czasie dostałam te dokumenty ale okazało się że tydzień po moim telefonie Pani jeszcze robiła korekty za 2010 rok.Dlatego uważam że tą opinię pisał ktoś kto ma powiązania z firmą Tax Care a jeśli nie to życzę powodzenia.
Poznaniak / 193.111.166.* / 2013-08-27 11:35
Poczekaj do pierwszego wezwania z US w spra PIT/CIT
U mnie okazało się, iz nieprawidłowo zaliczali koszty
całkowity brak ksiegowań nalezności!
Teraz szukam chetnego na pozew
pozdr
kk750 / 37.8.232.* / 2013-07-29 18:46
spółka działa jak typowa korporacja. Tylko zdobyć klienta a potem mieć go w dupie. Mamy z nimi podpisaną umowę. Także na kuriera za darmo przez okres 12 m-cy. Teraz każą nam zapłacić 100 zł bo jak mówią - dokumenty kosztowe ( f ry) przekazaliśmy o parę dni po terminie. Jak zmienili nam księgową (bo już tamta nie pracuje), nie mieliśmy kontaktu, nikt nie raczył odpowiadać na maile. Nic nie podpowiedzą (mówią, ze możemy skorzystać z usługi doradcy podatkowego -odpłatnie oczywiście !!). Omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Biurokraci, zero profesjonalizmu. Gdy zapytaliśmy, z czego wynika wspomniane 100 zł - Pani odpowiedziała" trzeba czytać, co się podpisuje". Jak tylko się dowiedzieli, ze nie chcemy przedłużyć umowy, zaczynają być właśnie tacy "uprzejmi". Drogo, drogo i jeszcze raz drogo. Radzę szukać małego biura rachunkowego, które się nie reklamuje. Odradzam wchodzenia z nimi w żaden układ. We wrześniu mija rok odkąd prowadzą nasze rozliczenia. Gdy się chce zrezygnować, trzeba umowę wypowiedzieć z trzymiesięcznym okresem !!!!!!! Banda cwaniaków . I nic poza tym, nie dają nic od siebie. Żadnej pomocy fachowej. Uciekam od nich.
M.K. / 213.199.240.* / 2013-07-26 14:53
Witajcie, przy podpisaniu umowy wszystko było super, doradcy fachowi, odpowiadali wyczerpująco. potem już coraz gorzej... zero kreatywności i elastyczności. Klapki na oczach i robią tylko to co muszą. Na dobrą radę nie ma co liczyć! gdy złożyłam wypowiedzenie, to zaczęła się nagonka typu, może zmienimy Pani księgową.. itp. wcześniej nikt się nie przejął, jak mówiłam, że nie jestem zadowolona z ich pracy.
właśnie wygasł mi okres wypowiedzenia. dostałam informację, że po 25.07 mogę odebrać dokumenty. 24.07 poprosiłam o jakąś informację z moich dokumentów, którą potrzebuję dość pilnie - nie dostałam oczywiście odpowiedzi. Olewają klienta totalnie!!!
Omijajcie toruński TC szerokim łukiem!!!!!!
fan tax / 94.254.146.* / 2013-07-29 16:31
Ostrzegam starch i nowych klientów na zapisy w umowach a zwłaszcza o zapis dostarczenia dokumentów księgowych w oznaczonym terminie do tax-care przekroczenie terminu kosztuje w firmie extra 100zł
NAIUUUU / 46.186.39.* / 2013-07-22 23:10
W TAX CARE NIE CHODZI O KSIĘGOWOŚĆ I JAKOŚCI NIE BĘDZIE, POLITYKA WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO:
PODPISAĆ UMOWĘ Z KLIENTEM NA USŁUGI KSIĘGOWE, DOCZEPIĆ JAK NAJWIĘCEJ PRODUKTÓW FINANSOWYCH (KREDYT, LEASING, PROGRAM NIEOSZCZĘDZANA) - BO Z TEGO JEST PIENIĄŻEK I NIECH SIĘ KLIENT WALI, BO JEST UJE...NY NA KILKANAŚCIE LAT. CZY NAPRAWDĘ TO TAKIE TRUDNE DO ZROZUMIENIA?

BYŁY KLIENT :(
PS (MIAŁEM 3 KSIĘGOWE W CIAGU 7-8 MIEIĘCY) - TO CHYBA WSZYSTKO TŁUMACZY,,,
ktoś671 / 109.241.57.* / 2013-07-18 14:19
Mnie najbardziej zniechęcają opinie z IP 46.171.87 - jest to pewnie jakiś naganiacz TC, który wszystkich niezadowolonych klientów uważa za jełopów. Cóż za brak klasy..
juranda / 46.171.87.* / 2013-10-22 17:59
tez to zauwazylam, ja nie mam firmy ale kolega ma tc w kielcach i jest zadowolony, ma ksiegowosc od 4 miesięcy, miał zwrot vatu i wszystko jest ok
Jaroslaw G / 164.127.140.* / 2013-07-18 09:23
Witam serdecznie wszystkich,
Przyznam się, że przeczytałem wszystkie opinie dzień przed umówionym spotkaniem z doradcą TC w Toruniu. Po tej lekturze zastanawiałem się, czy w ogóle jechać...ale jednak pojechałem, by się przekonać "na własnej skórze"...zawsze podchodzę sceptycznie do takich spotkań. Jestem wyczulony i odgadnę dwie rzeczy: wciskanie tzw."kitu" i tzw. "super ofert".
Spotkanie odbyło się o 9.00 w oddziale TC w Toruniu z doradcą Panią Anną C.
Z każdą minuta spotkania przekonywałem się, że mam do czynienia z profesjonalnym doradcą, który ma ogromną wiedzę w temacie kredytów i księgowości...na wszystkie moje pytania otrzymywałem pełną informacje na temat różnych kredytów, wysokości oprocentowania (zależnego od ryzyka banku udzielającego) itp.
Pełne, fachowe doradztwo...z ta wiedzą mogę zastanowić się jaki kredyt mi najbardziej będzie odpowiadał (linia kredytowa, kredyt na 5 lat, czy szybki kredyt-25tys.)

Czuje się w obowiązku opisać moje doświadczenie z TC by wszyscy czytający opinie mieli szerszy obraz tej firmy.

Nie mam zamiaru negować opinii krytycznych na tej stronie...być może wynikają one z tego,że oddziały TC w kraju mogą się różnić(bo w końcu firmę tworzą ludzie)...być może to efekt frustracji spowodowany nie otrzymaniem kredytu (jeśli nie masz dobrej historii kredytowania,długi itd. to nie dziw się,że otrzymasz kredy z wysokim oprocentowaniem lub wcale - to tylko efekt historii twojej i twojej firmy)...może to próba zepchnięcia odpowiedzialności za błędy na innych...każdy zna swoją historie.

Ja tylko mogę polecić każdemu klientowi profesjonalizm doradcy z Torunia, z którym miałem przyjemność się spotkać.

Gdy przyjdzie czas wzięcia kredytu na pewno zwrócę się do nich...profesjonalizm i kontakt z tak duża grupa banków mnie przekonuje.

Apropos Open Finance i Getting banku...gdy sie starałem o kredyt mieszkaniowy za pośrednictwem OF w Inowrocławiu to również otrzymałem fachową pomoc.
Pozytywną decyzje o kredycie z GB otrzymałem po 2 tyg!!! oczywiście z innych Banków po 2 miesiącach a z PKO BP w którym mam konto od przeszło 20 lat, wcale....bo chcieli non stop dodatkowe papiery...w końcu wybrałem bank z kredytem trochę mniejszy niż w GB, kredyt wystarany dzięki OF.

Pisze tylko dlatego by każdy odwiedzający forum wyrobił sobie sam opinie i miał też opinie tych , którzy są zadowoleni z obsługi Tax Care.

Być może oddziały różnią się ze sobą ale ten w Toruniu mogę polecić, zwłaszcza doradcę Panią Annę C.

pozdrawiam
Jarosław G.
kasinka / 89.66.150.* / 2013-09-06 23:10
Do Pana Jarka G. A wie Pan, że bezzwrotna pożyczka kosztuje np 63 tysiące? Taka lichwa, ja dostałam wszystkie produkty, ale za jaką cenę... I obsługa - dobrze, że mam drugą księgową - normalną, bo na nich jestem skazana...
Robson6 / 89.74.142.* / 2013-07-05 21:39
totalna niekompetencja. Ludzie podający się za doradców w kwestiach finansowych nie potrafią obliczyć raty kredytu! Mnie non stop zmieniano warunki i wysokość rat i nie potrafiono uzasadnić żadnej z tych zmian! Do tego dochodzi olewanie klienta. Padaka
adam08 / 89.231.123.* / 2013-07-11 09:37
Byłem Tam , pan porobił duzo notatek , zaoferował dużo ciekawych ofert i dzięki Bogu nie odezwał sie wiecej. Nie skorzystam juz napewno ! Tak zdałemem sobie sprawe że to co ludzie tu pisza to prawda! Totalna niekompentencja!!!!
ksiegowa233 / 193.104.239.* / 2013-07-08 10:45
Taxcare zajmuje się przede wszystkim księgowością, dlatego dobrze byłoby gdyby firmę oceniano za tę usługę.
renia1965 / 2013-07-01 18:06
To w końcu jak jest z ta firma ?? bo już zgłupiałam proszę pisać na renatka166@o2.pl.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: