Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Techniki Venturesxchange i Vexchange

Techniki Venturesxchange i Vexchange

BBDamien / 91.90.123.* / 2023-06-14 14:57
chciałbym przestrzec wszystkich przed grupą zorganizowaną, i ich szeregiem oszukańczych platform, które oszukują ludzi w potrzebie, takich jak ja, czy jak wy, którzy to czytacie, bo zapewne też już macie z nimi problem. jak przyszło do wpłacania czy inwestowania z nimi, to przyjmowali każdą złotówkę i nie pytanie skąd te pieniądze mam, ale gdy chciałem pobrać środki z portfela, to już milion pytań, rzekomych podejrzeń o prawnie pieniędzy i nieuczciwość. jednak, ja się pytam skąd te podejrzenia, tym bardziej, że płynęły one z samej platformy i tylko od nich, a wiedzieli skąd mam pieniądze !!

Uważajcie na nich!:
- legendsfinancialltd.com
- tradevision-group.com
- venturesexchange.com
- venturesxchange.com
- user.vexchange.group
- wt.vexchange.group
- vexchange.group
- vexchange.com


To są wszystko nowe twory, które powstały po tych oszustach ze stron pixpal i pixpalpro. Mają dokładnie tych samych przedstawicieli, ci sami pracownicy jedynie zmieniają nazwiska, a później zgrywają się, że nie wiedzą o co chodzi. Ale to są te same osoby! Te same firmy i mają jeden wspólny adres London, England.
Wyświetlaj:
jborkowskij / 2023-10-12 11:39
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - wetej42351, niebadzkretynemniewierzoszustom, _administrator, tenposttooszusto, ten_numer_to_scam_z_ukrainy, post_oczekujacy_na_usuniecie_zgloszono_oszustwo. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
Mati92 / 188.146.122.* / 2023-07-21 15:20
Witajcie,
Niestety również znalazłem się w tym gronie naiwnych i oszukanych.
Wpłaciłem im 150$ i kiedy po kilku dniach chciałem zrezygnować i wypłacić to, co nie zaskakuje, oczywiście problemy.
Pytanie do tych co mieli już sukcesy w odzyskaniu pieniędzy, czy warto dla tych 150$ angażować adwokatów ? to nic w porównaniu do 112tyś funtów jak kolega niżej, ale zawsze szkoda.
Greżyna / 89.238.34.* / 2023-08-07 19:48
ja też zostałam oszukana przez tych złodziej, wpłaciłam 250$ chciałam wypłacić 10$ i podałam dane do wypłaty i do dzisiaj nie otrzymałam
dobrowolski55 / 146.70.198.* / 2023-06-27 13:25
uważajcie na vex - zaczął teraz kasować wszędzie niepochlebne komentarze o sobie, o tym jak kradną i wyzyskują traderów, którzy po prostu chcieli zarobić, choćby tak jak ja. 117 tyś funtów ukradli !!
pamiętajcie że vex powstał bo oszukał pod pixpal i pixpalpro setki tysięcy osób !!
dobrowolski55 / 146.70.120.* / 2023-10-16 22:06
okazuje się że Venturesxchange i Vexchange współpracuje z
falcon-invest.org
falcon-invest.co.uk
falcon-invest. com
falconinvest.org
falconinvest.com
falconinvest.co.uk
Policja i KNF to potwierdzają, to samo forex oficjalna polska strona.
Gdyby ktoś z nowych szukał rozwiązania to śmiało uderzające do kancelarii (696//718//446) - znają się na rzeczy, a ich kadra działała na rzecz największych w PL korporacji w tym PKO, Getin, czy kilka firm windykacyjnych, więc znają się na rzeczy i robią to od dawna !!
zarębaM / 37.120.203.* / 2023-06-28 08:25
ja mam sprawę zgłoszoną przeciwko ventures i vex zgłoszoną pod sygnaturą pierwotnie pixpalpro bo to oni mnie oszukali na wstępie, gdzie kasę przesłali z honta handlowego właśnie na rachunki tych dwóch kolejnych szulerskich grupek, pozwy składane są przez kancelarię która mnie reprezentuje 696-718-446 gdyby ktoś chciał i potrzebował pomocy, łapcie numer.
Ostrowski Henryk / 92.223.89.* / 2023-07-19 09:59
UWAGA - aktualizacja działania.
Po kolejnych miesiącach działania z mecenaskami przeciwko pixpal póki co jesteśmy trochę do przodu. W chwili obecnej cofnięto transakcje i przelewy na 32ooo zł, to równowartość trzech ostatnich przelewów które puszczałem za ich pośrednictwem. Zostało jeszcze sporo do odzyskania, przewidywania są że z początkiem roku reszta zacznie być mi wypłacana. Jednak co ważne, sprawa jest nadal w toku, cały czas prężnie dziewczyny działają w moim imieniu i są małe sukcesy.
Pamiętajcie by nie dać się zwieść i zmanipulować tym "brokerom" z pix pal czy obecnie z vex change, bo taką mają nową domenę.
Jakby ktoś nie znalazł mojego komentarza z kwietnia 696718446 jeszcze raz zostawiam nr do moich adwokatek, bo niestety na pewno wiele nowych osób przez tych kilka miesięcy wtopiło pieniądze w pixpal.
Nie jesteście sami, a pixpal nie jest bezkarny.
Pamiętajcie.

*początek mojej przygody z pixpal to 25.02.2023r
Ostrowski Henryk / 92.223.89.* / 2023-07-19 09:59
UWAGA - aktualizacja działania.
Po kolejnych miesiącach działania z mecenaskami przeciwko pixpal póki co jesteśmy trochę do przodu. W chwili obecnej cofnięto transakcje i przelewy na 32ooo zł, to równowartość trzech ostatnich przelewów które puszczałem za ich pośrednictwem. Zostało jeszcze sporo do odzyskania, przewidywania są że z początkiem roku reszta zacznie być mi wypłacana. Jednak co ważne, sprawa jest nadal w toku, cały czas prężnie dziewczyny działają w moim imieniu i są małe sukcesy.
Pamiętajcie by nie dać się zwieść i zmanipulować tym "brokerom" z pix pal czy obecnie z vex change, bo taką mają nową domenę.
Jakby ktoś nie znalazł mojego komentarza z kwietnia 696718446 jeszcze raz zostawiam nr do moich adwokatek, bo niestety na pewno wiele nowych osób przez tych kilka miesięcy wtopiło pieniądze w pixpal.
Nie jesteście sami, a pixpal nie jest bezkarny.
Pamiętajcie.

*początek mojej przygody z pixpal to 25.02.2023r
oszukanyprzezvex / 196.245.151.* / 2023-08-29 13:19
.. patrzcie na to:
VentureXchange is part of PIX POINT CONSULTING LTD. Company number 09999724. Legal address: 3rd Floor, Paternoster House, 65 St. Paul's Churchyard, London, England, EC4M 8AB. Registered on February 11, 2016. Further information on company registration can be found on the UK Companies House website. The liquidity provider for the VentureXchange website is FBS Markets Inc.; FBS Markets Inc is regulated by the IFSC, license IFSC/000102/310; Address: 2118, Guava Street, Belize Belama Phase 1, Belize. To protect the rights of financial market participants, especially investors and traders, an independent body FCA (Financial Conduct Authority) has been operating since 1997, responsible for the full control and supervision of all investment, financial and banking companies operating in the UK.

scam jak się patrzy, a wszystko to z
- legendsfinancialltd.com
- tradevision-group.com
- venturesexchange.com
- venturesxchange.com
- user.vexchange.group
- wt.vexchange.group
- vexchange.group
- vexchange.com
- current.vexchange.group

setki okradzionych i oszukanych osób, a ci bezludzie mają to gdzieś !!

Najnowsze wpisy