Forum Forum prawneGospodarcze

TELE 2 - umowa przez telefon

TELE 2 - umowa przez telefon

monig26 / 2008-12-02 17:52
Czy jest możliwość podpisania umowy przez telefon???? Miałam telefon z telekomunikacji!! Nagle zaczeły mi przychodzić rachunki także z Tele 2, tłumaczono że podpisałam umowę, nigdzie nie byłam i nikogo u mnie nie było i nic nie podpisywałam, nie płaciłam rachunków z TELE 2, gdyż uznałam ze to jakas pomyłka, nagle po roku przyszedł mi pozew z Sądu rejonowego wyrok do zapłaty!! TELE 2 przekazało moją sprawę, ściągnięcie długu do PRESCO INVESTMENTS w LUKSEMBURGU. Proszę o poradę co mam w takiej sytuacji zrobić, czy teraz zostanę obciążona kosztami tej niby rozprawy na którą nawet nie dostałam wezwania i muszę opłacić kwotę którąmi zasądzono?? Jak to możliwe płacić rachunki za jeden telefon dwum firmom jednocześnie?? Czy to wogóle jest możliwe. Czy jest możliwe podpisanie umowy przez telefon bo tylko taka możliwość przychodzi mi do głowy że ktoś odebrał z mojej rodziny i zgodził sie na przejscie do tele 2 bez mojej wiedzy.
swav / 86.160.157.* / 2009-12-08 16:19
Niech sprawdza nagrania rozmow. Operator ma obowiazek nagrywania wszystkich rozmow.
Nie mozna PODPISAC umowy przez tefefon.

Najnowsze wpisy