Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Telemarketing - czy warto?

Telemarketing - czy warto?

Barbara01 / 2013-02-08 13:34
Czy waszym zdaniem warto pchać się w telemarketing? Zastanawiam się czy praca telemarketera jest fajną pracą, i czy naprawdę można dobrze zarobić, czy też to wszytsko co piszą w ofertach to zwykła ściema...?
Wyświetlaj:
bizplus / 80.252.1.* / 2013-05-31 13:40
Dobrze rozwijająca się firma poszukuje pracownika na stanowisku telemarketera w Warszawie na Mokotowie, gwarantujemy pracę w dobrej atmosferze jak i godziwe zarobki. Wymagane doświadczenie min. 2 lata pracy na stanowisku telemarketera. Zgłoszenia proszę przesyłać na maila mikolaj@bizplus.pl
antek28 / 2013-02-08 13:39
to ciezka praca, wszystko zalezy od tego jaka baze numerow dostaniesz i co sprzedajesz. Jesli lubisz namawiac ludzi do zakupow przez telefon i czujesz sie w tym dobrze to idz ale ostrzegam nie sa to kokosy i duzy stres spowodowany wyrabianiem norm
Bubel12 / 2013-02-08 14:56 / Bywalec forum
Ja osobiscie twierdzę że to zwkłe naciąganie zarówno osób kupujących jak i samych pracowników, zapewnia się o wysokich zarobkach...ale jak dla mnie to zwykłe kłamstwo...
obelixus / 2013-02-08 15:01
ja tez slyszalem o tym ze stawki sa niskie, i trzeba wyrabiac bardzo duze normy, nie wyrobienie normy skutkuje brakiem zaplaty za godzine w ktorej nie byla wyrobiona norma. Oraz cofaniem konsultantow do cwiczen.
Bohun83 / 2013-02-08 15:35 / Bywalec forum
Ja jako telemarketer pracowałem przez pół roku... zwoniłem się po tym jak nei wypłacili mi kasy za premie... teraz jak patrzę na to wsyztko to zdaje sobei sprawę z tego że straciłem pół roku... mogłem gdzieś indziej praowac
czolgistapL / 2013-02-08 15:36
pracowales na etat ? jak wgl platne sa stawki w tej branzy ? za co sa premie ?

Najnowsze wpisy