Forum Forum prawneZmiany w prawie

Telepraca - co powinien zapewnić pracodawca?

Telepraca - co powinien zapewnić pracodawca?

Money.pl / 2012-03-09 21:04
Komentarze do wiadomości: Telepraca - co powinien zapewnić pracodawca?.
Wyświetlaj:
bohemos / 164.127.152.* / 2012-03-28 13:27
przez trzy lata pracowalem zdalnie przez telefon i na poczatku praca rzeczywiscie mnie jarala, ale potem motywacja spadla i efektywnosc tez, bo wstawalem o 11 kladlem sie o 1-2 w nocy i na zdrowiu odbilo sie to bardzo szybko, kolezanka dala mi namiar do pracy w sprzedazy na etat i 8-godzinny system pracy bardziej mi sluzy przychodze wczesnie wychodze o normalnej porze nie ma co narzekac
ze strony firmowej podsumowanie dnia pracy http://praca.eniro.pl/2011/03/moj-dzien-pracy-w-eniro/
ale znam tez sporo osob ktore w telepracy sobie niezle radza, wiec nie ma reguly, ze to dla kazdego, jeden potrzebuje 8 godzin systematycznie, a inny niekoniecznie
zigi stardust / 86.111.103.* / 2012-03-17 16:01
pracowniku, jesli Ci sie nie podoba, zawsze możesz próbować zgłosić nadużycie. I nie zapomnij wcześniej zacząć szukać nowej pracy (just in case :)
njliber / 83.9.160.* / 2012-03-13 22:58
Genialne są te artykuły nt co pracodawca "powinien". Praktyka jest jak się nie podoba albo wyp... Ewentualnie no skoro już muszę to proszę bardzo, ale za to obniżka pensji. Ale co się od Kodeksów Pracy i artykułów o rzekomych darmowych obiadach od pracodawców napiszą to już ich makulatura.
el-ka / 77.254.57.* / 2012-03-09 21:04
Niemal wszystko co napisano w tym artykule znajduje się w kodeksie. Kodeks mogę sobie sama przeczytać. Od autora oczekiwałabym przykładów, wyjaśnień, omówienia orzeczeń, a nie przepisywania ustaw.

Najnowsze wpisy