Forum Forum dla firmKadry

Telepracownicy bez ulgi

Telepracownicy bez ulgi

Money.pl / 2007-05-18 21:59
Komentarze do wiadomości: Telepracownicy bez ulgi.
Wyświetlaj:
telebezsens / 88.220.143.* / 2008-01-30 10:31
Dokładnie - popieram.
To jest jedna wielka banda złodziei!!!!
Ja w najbliższym czasie mam zostać telepracownikiem.
Pytam: Dlaczego w ogóle ekwiwalent jest opodatkowany, skoro sam użytkownik już płaci podatek regulując swoje rachunki???
Pytam: Dlaczego (o czym tu nie pisze) dodatkowo chcą go obciążyć składkami ZUS i co ma w tym przypadku, za przeproszeniem, "piernik do wiatraka"???
Pytam: Dlaczego polski rząd jest tak obłudny - robią pokazówkę, jak to strasznie są "do przodu" z telepracą, a w rezultacie chcą po prostu jak najwięcej na tym skorzystać.
Pytam: Dlaczego nie można skorzystać z ulgi - to jest bez sensu. Skoro ktoś ma internet w domu, a dodatkowo wykorzystuje go do pracy, której miejscem jest jego dom, to dlaczego nie może skorzystać z ulgi (pracodawca może np. zwracać część kosztów)???
Wychodzi na to, że "KTOŚ" zyskuje potrójnie: ja płacąc za internet muszę zapłacić podatek, potem mój pracodawca płacąc mi za internet musi zapłacić podatek, a na końcu ja nie mogę skorzystać z ulgi - no i KTO tu zyskuje???
Osik / 85.89.179.* / 2007-05-25 10:06
Polska metoda : jeszcze nie uchwalili przepisów o telepracy a już zabierają pieniądze w postaci ulgi w podatkach...
Ciekawe jaki ma cel ta władza???????????
ptj / 212.182.120.* / 2007-05-24 22:04
Dotychczas ekwiwalent za używanie własnych narzędzi nie był opodatkowany. Skąd więc informacja, że ekwiwalent za używanie internetu jest opodatkowany?
rad / 2007-05-18 21:59
Ja szukam telepracy. Mam stałe łącze i dużo wolnego czasu. Bardzo dobrze znam się na komputerach i internecie. Jestem młody. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy na adres; radNOSPAM@interia.pl Pisząc do mnie wykasuj z mojego adresu "NOSPAM"
maryuse / 83.17.245.* / 2007-05-23 15:10
Popieram przedmówcę. Również jestem do dyspozycji oraz biegły w sprawach komputerowych. A ulgę z tytułu odliczania wydatków na internet mogą sobie w d...ę wsadzić. Niech tylko mniej zabierają nam z kieszeni. GG 2004067. Czekam na oferty

Najnowsze wpisy