Forum Polityka, aktualnościKraj

Telewizja Republika

Telewizja Republika

Krzysiu00 / 2013-05-02 14:02
Już w poniedziałek ruszy prawicowy kanał publicystyczno-informacyjny , którego redaktorem jest Bronisław Wildstein!! Jakie są wasze opinie na temat telewizji republiki?
Wyświetlaj:
kowka / 83.30.156.* / 2013-11-02 19:06
jak teraz mam ogladac TV republika poprrzednio nacisnolem TV republika i moglem ogladac teraz sa komplikacje po co to UPC
raja / 31.63.172.* / 2013-06-26 19:19
nareszcie normalny język nie gryps partyjny.
Jesteście moją rodziną. Rodzina z KLAsą.
Od rana Was oglądam przede wszystkim słucham , słucham . kartę wykupiłam. ale będę 'molestować' UPC o Was Jestem z Wami. Tak trzymać. Pozdrawiam .RAJa
Płatek / 2013-06-12 15:04
Moim zdaniem największy deal w tym wszytski zrobił Polsat , który zdecydował sie na emitowanie tego prorgamu na polsacie cyfrowym!! Wszysyc ludzi ektórzy będą chcieli oglądać ten kanał , będa zakupywać polsat cyfrowy!! Wydaje mi sie że teraz cyfra plus pluje sobei w brode że nie wpadła na ten sam pomysł co polsat cyfrowy !! Mam nadzieje ze powstanei wiecej prorgamów tego typu :) Przynajmniej będzi emożna co oglądać w telewizji!!
Radziu1 / 2013-05-02 14:08
Mam nadzieję zę telewizja ta , nie stanie się narzędziem Prawa i Sprawiedliwości, że w końcu będziemy mieli stacje która zamioast fałszować rzeczywistość będzie prosto z mostu mówiła to co tu się dzieje... Mam nadzieję również że zostanei zaproszony Korwin-Mikke!!

Najnowsze wpisy