Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Ten moment, w którym człowiek ma myśli samobójcze". Jak Jan K. grał na rynku forex, a bank ściga rodzinę o dwa miliony złotych

"Ten moment, w którym człowiek ma myśli samobójcze". Jak Jan K. grał na rynku forex, a bank ściga rodzinę o dwa miliony złotych

Wyświetlaj:
Mario409 / 31.6.196.* / 2016-01-27 10:27
Tak to bywa z chciwością. Jak się chce przechytrzyć innych i dorobić na skróty. Piłka jest okrągła, a bramki są dwie, albo my wygramy, albo oni.
Janek bez majtek ale z forexem / 188.146.129.* / 2016-01-27 10:26
ta cała giełda to wszystko palcem na wodzie pisane....

manipulatorzy i tyle... i nagle zabolało jak się straciło....ech
dr572 / 91.231.71.* / 2016-01-27 10:26
Chyrty dwa razy traci.... Od lat to wiadomo. Zatem- po co płacz, rozpacz, wyciąganie rąk po kasę podatników (vide frankowicze)? Niech każdy myśli, a potem płaci swoje długi.
fred56 / 159.205.33.* / 2016-01-27 10:24
Jeżeli obstawią trafnie, zarabiają. Przeciwny wynik przynosi stratę - CZYM TO SIĘ RÓŻNI OD LOTTO ???
Uc / 31.182.75.* / 2016-01-27 10:47
Przecież to gra hazardowa tak jak poker. Żeby zacząć grę musisz wpłacić stawkę. A żeby wygrać nie wystarczy stawka, tylko nieraz kilkaset razy więcej. A hazard przez internet w Polsce jest ścigany z Urzędu! Chyba przez jakiegoś pana Kapicę?
Monia571 / 62.61.55.* / 2016-01-27 10:33
tylko w lotto jak obstawisz zakład z plusem za 4 zł i nic nie wygrasz, to nie dostajesz od lotto info, że kasz zakładu wzrósł z 4zł do 4000zł i masz natychmiast dopłacić i pokryć twój debet 3996zł.
Biolek / 178.37.188.* / 2016-01-27 10:24
Ludzie, przecież o tym franku człowiek który zna się coś nie coś na finansach wiedział od miesiąca. I wiedział lub mógł przewidzieć co będzie dalej. Więc nie rozumiem. Słuchał kolegów? to niech teraz koledzy mu to zwrócą. Owszem ci co posiadają kredyty to mają pecha, ale żeby gracz liczył na szczęście lub sugestie kolegi ?
dcdddcdc / 141.0.12.* / 2016-01-27 10:24
I ZNOW SZCZUCIE . Zacytuje uzytkownika cucurbita
" nie żal mi tego pana. Skoro pana stać było na lokowanie takich kwot to biedakiem pan nie był"
A OD KIEDY BOGACENIE SIE JEST PRZESTESTWEM ?

Dlaczego kupujecie w biedronce a nie w najdrozszym delikatesie ?

Jelsi masz 10 tysiecy zlotych i zainwestujesz w cokolwiek i w wyniku oszustw ci to zabiora to mam sie cieszyc bo miales 10 tysiecy

zastanowcie sie kto na tym zyskal ? BANK :-) BANK PRAWDOPODOBNIE ZAROBIL FRUBE SETKI MILIONOW

Ale najlatwiej poszczuc na frankowcow :-) pozniej na gornikow , rolnikow pielegniarki policjantow itp

my sie gryzuiemy bank zaciera rece i iliczy zyski
Życiowy / 83.21.171.* / 2016-01-27 10:20
Jeżeli ktoś traci,to ktoś zyskuje,jeżeli ktoś zyskuje,to ktoś inny traci i tak w koło,naczynia połączone,uczciwy i nawet prosty człowiek wie, że nie ma czegoś bez niczego,ciągle się kłania powiedzenie że chytry dwa razy traci,tylko wiedza na którą jest zapotrzebowanie i solidne i uczciwe wykorzystanie tej wiedzy przyniesie pewne i uczciwe pieniądze.Oczekując szybkich,wielkich pieniędzy musimy mieć świadomość że ktoś inny straci,ale może się często okazać że to my akurat byliśmy tymi co stracą.Tak jest też z giełdą,tylko totolotek jest tak skonstruowany że miliony składają się na nie wielu i może następnym razem na mnie się wszyscy złożą, uczciwe podejście,bo nikt się nie żali że cholera za moje pieniądze ktoś się wzbogacił.Nie ma pieniędzy za darmo,cwaniacy też w różnej formie stracą niesłusznie pozyskane pieniądze,oni gdzie indziej "zainwestują" swoje pieniądze i przyjdzie moment że wszystko stracą.
iuhi / 81.15.239.* / 2016-01-27 10:37
a to akurat nie jest totolotek i nie udawaj ekonomisty, że skoro jeden traci, to inny zyskuje. Może się zdarzyć, że wszyscy stracimy. Jeśli przyjdzie huragan i rozwali całą miejscowość, to kto zyskał?, bo na pewno wielu straciło. Jeśli np. Ty umiesz tylko budować domy, a ja umiem tylko malować i szpachlować ściany, to możemy tak zrobić, że Ty pobudujesz dom sobie i mnie, a ja zrobię wykończeniówkę Tobie i sobie, w wyniku czego nasze majątki wzrosną i nikt nie straci, ale równie dobrze możemy usiąść kilka miesięcy ze sobą pić wódkę i nic nie robić. Tutaj faktycznie - zarobi monopolowy, tylko czy nasza strata spowodowana tym że nie pracujemy będzie równa z zyskiem monopolowego? Jeżeli ktoś kupi akcję naszego majątku, a my nic nie będziemy robić, to czy zawsze będzie równowaga między stratami i zyskami?
Oczy / 62.47.186.* / 2016-01-27 10:16
Mnie tez tego dnia wzrosl dlug o kilkadziesiat tys. Eur, ale ja juz i tak mialem kredyt we Franku i nie mialem na to zadnego wplywu. On mial i dziwie mu sie, ze widzac tendencje umacniania sie franka liczyl na te "bariere". Dla mnie byla ona tylko nadzieja, ktora - jak wiele innych nadziei - sie nie spelnila. Swoja droga to byl niesamowity przekret - ten, kto o tym wiedzial, zrobil niesamowita kase.
un / 178.115.129.* / 2016-01-27 10:15
sama nazwa SAX BANK budzi we mnie chęć do panicznej i rozpaczliwej ucieczki,,,co za debile dają się dymać tej bandzie pejsów,,,,he he
Adam480 / 88.156.95.* / 2016-01-27 10:15
jestem ok. 8 lat na forexie. Przedstawiony przypadek dotyczy osób, które "okradały" bank Szwajcarii, zwyczajnie wiedząc że kurs jest broniony stawiali grube kwoty licząc na duży i łatwy zarobek. Ani trochę mi nie szkoda takich paragraczy bo to nie ma nic wspólnego z wiedzą, ekonomią a opierało się na zwyczajnę chęci ogrywania banku szwajcarii z kasy, który na to musiał przeznaczać miliardy CHF aż w końcu powiedział dosyć, nie będziemy więcej pompować pieniędzy oszustom forexowym. Ten typ ludzi jest gorszy niż hazardziści bo z wyrachowaniem próbują kogoś oszukać na pieniądze, jak nie bank centralny to chociaż jakiegoś brokera przy innej okazji...
lew1310 / 178.214.30.* / 2016-01-27 10:48
Stracone te osiem lat bo niczego się nie nauczyłeś. Na rynku forex waluty są tylko towarem wymienianym miedzy sobą przez grających i banki centralne nie mogą brać w nim udziału bo to by oznaczało ,ze bank centralny trudni się hazardem mając przy tym możliwość wpływu na wynik gry. Jeżeli już bank centralny Szwajcarii miałby zagrać na tym rynku to pewnie postawił na umocnienie franka na chwile przed ¨urealnieniem¨jego kursu w stosunku do euro i dobrze na tym zarobił.
Roy OO1 / 89.71.239.* / 2016-01-27 10:13
Należy sprawdzić najpierw do kogo należy Saxo Bank ,a potem zdawać się z nim. Banki to jak dziewczyny spod dworca. Jedne mają syfa lub AIDS inne nie. Bank Saxo ma akurat obie przypadłości
kork / 91.233.60.* / 2016-01-27 10:12
Widać klasyczne działania bandyckie. Bandyta zarabia - to i tobie kapnie. Bandyta nie zarabia - ty tracisz wszystko.
cucurbita / 153.19.73.* / 2016-01-27 10:11

Pan K. i jego rodzina mniej więcej od 2012 roku lokują na foreksie duże pieniądze. Najwięcej on i jego żona. To kwoty rzędu od kilkunastu do około 200 tys. zł

Po przeczytaniu tego fragmentu nie żal mi tego pana. Skoro pana stać było na lokowanie takich kwot to biedakiem pan nie był i tylko i wyłącznie z chęci zysku chciał pan więcej i więcej.Chyba wiedział pan co pan robi. Szczególnie że pan ekonomistą jest to powinien pan brać pod uwagę możliwość takiego zdarzenia. To przeceiż gra a gra może zakończyć się porażką. Nie żal mi też Frankowiczów.Nie rozumiem , że państwo ma im pomóc - niby z jakiej racji. Ja też wziąłem kredyt 8.000 zł a musiałem oddać 16.000zł i dlaczwego mnie nikt nie pomoże.A przeciez to zdzierstwo i złodziejstwo w biały dzień. Ale jeśli musiałem to wziąłem taki kredyt którego mogłem spłacić tzn raty miesięczne ok 300-400zł.Każda większa kwota kredytu wpakowała by mnie w tarapaty - ale myślę co robię.
comcamcek / 79.188.194.* / 2016-01-27 10:21
Brawo. Logicznie i mądrze. Należy jeszcze wspomnieć o tym, że facet wciągnął w to rodzinę dzięki czemu w długi wpadły także inne osoby. Zwykła chciwość.
lemon222 / 94.254.145.* / 2016-01-27 10:09
USA I EUROPA narobiło sie cwaniactwa na tzw latwe zarabianie pieniedzy banda nierobow z biur maklerskichi i tym podobnych organizacji tworzy roznego rodzaju platformy gdzie na ogól waska grupa zydowskich naciagaczy zarabia krocie robiac zwyklym ludzim wode z mózgu na gieldzie robi sie podobnie cwani maklerzy placa dzinnikarzom za odpowiednie wpisy zeby sterowac kursami spólek i tak nabija sobie kabze

Najnowsze wpisy