Forum Money.pl - wspieramy lot każdej Waszej złotówki!

TEORIA I PRAKTYKA ANALIZY FUNDAMENTALNEJ W POLSCE

TEORIA I PRAKTYKA ANALIZY FUNDAMENTALNEJ W POLSCE

Sylwia z Wrocławia / 82.143.145.* / 2006-03-18 20:48
Drodzy państwo! Piszę pracę doktorską na ten temat i chętnie nawiążę współpracę z analitykami finansowymi, którzy na codzień zajmują się tym i zechcą zabrać głos, wyrazić opinię (która zawarta byłaby w mojej rozprawie), wziąć udział np. w moich ankietach lub wymienić doświadczenia. Dodam, że jest to temat nowatorski, bo ostatnia polska pozycja książkowa na ten temat M. Czekały pochodzi z 1998 r. Zapraszam! Djpepiko@poczta.fm lub 0609-208-423.
Kupię książkę J. Ritchie \
Mgr Paweł Tatrocki / 82.139.20.* / 2006-07-05 11:31
Szanowna Pani Sylwio!
Jestem początkującym graczem giełdowym i mam prośbę do Pani: czy mogłaby Pani podać dobrą literaturę z zakresu analizy fundamentalnej, technicznej ( w tym rachunku świec), szacowaniu ryzyka inwestycji oraz analizy trendów spekulacyjnych (dwie trzy pozycje z każdego zgadnienia). Prosiłbym o podanie pozycji wyłącznie poświęconych tylko jednemu zgadnieniu (jeśli to możliwe lub aby to zgadnienie było głowną częścią danej książki). Jeśli to możliwe to prosiłbym również o podanie literatury na temat wpływu polityki i gospodarki globalnej na lokalne rynki finansowe. Z góry serdecznie dziekuję.

Najnowsze wpisy