Forum Forum prawneKarne

Termin odpowiedzi na zażalenie

Termin odpowiedzi na zażalenie

ZO / 85.198.231.* / 2008-02-15 22:37
Czy ktoś mógłby odpowiedzieć jaki jest termin odpowiedzi na zażalenie złożone do Sądu Okręgowego od postanowienia o zawieszeniu śledztwa przez prokuratora?
Moja firma jednoodobowa nie prowadzi działalności od ponad 1300 dni, kontrola podatkowa, następnie śledztwo trwa, zobowiązania handlowe rosną niesłychanie i nikogo nic nie interesuje. Nieomylni maja czas na wszystko !
Wyświetlaj:
domka13 / 2008-02-19 17:33
słuchaj, jeżeli max w ciągu 3 tygodni od złożenia ci nie odpowiedzą to napisz wniosek o udzielenie informacji dotyczącej rozpatrzenia twojego zażalenia. pozdrawiam
ZO / 85.198.231.* / 2008-02-19 20:15
dziękuję, chociaż jedna odpowiedź - daję jeszcze 3 dni i piszę.
gdzie to prawo / 2009-05-25 07:08
a może ktoś mi w podobnym temacie odpowie?Złożylam zażalenie na postanowienie prokuratora w sprawie depozytu po umorzeniu dochodzenia w sprawie kradzieży w ustawowym terminie 7dni w pażdzierniku 2008.Od tamtego czasu otrzymałam 3 zawiadomienia o przesyłaniu mojego zażalenia do Sądu ,ponownie do Prokuratuy i ponownie do Sądu w sprawie rozpatrzenia kto ma podjąć decyzję czyli rozpatrzyć moje zażalenie.Ostatnie zawiadomienie miałam w lutym,że 02.03.zostanie rozpatrzone kto jest kompetentny do rozpartrzenia.Mam wlasną rzecz w depozycie i ale czy mogę ją już sprzedać?

Najnowsze wpisy