Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tesco może otworzyć 100 sklepów w 2011 roku

Tesco może otworzyć 100 sklepów w 2011 roku

Money.pl / 2010-11-26 20:37
Wyświetlaj:
T. / 81.190.70.* / 2010-11-26 20:59
P. Tomaszewski , wydaje mi się , ze zmienicie zdanie po zamknięciu budżetu.

Wasz system ; - inne ceny na regałach , inne (wyższe) przy kasie wyraźnie zniechęciły klientów do dokonywania zakupów w TESCO .
Ponadto wystarczy , że w pobliżu powstanie AUCHAN i Was natychmiast połyka całą paszczą.
Mieszkam pod TESCO ,ale po zakupy jadę do pobliskiego AUCHAN. Gdzie wybór towaru i cen każdego zaspokoi .Gdzie pakują mi towar do toreb kasjerki , a nie jak w TESCO , że ja musiałem prosić o torbę na zakupy , jak dziad. A kasjerka z pyskiem na mnie , że toreb mało .
A już o śmierdzących kiblach nie wspomnę. Rzygać się chce, wchodząc do toalety w TESCO na Kcyńskiej 27.
Mięsa też nie kupię tam ile chcę ,bo tylko takie kawały sprzedają , jakie już są pokrojone. To ma być detal , czy hurt ?
Jak chcecie zwiększyć obroty p. Tomaszewski , to nauczcie się handlować , bo w Polsce mieszkają różni ludzie . Wymagający podstawowego standardu też .
wb24 / 149.156.82.* / 2010-11-26 21:46
Ja w Krakowskim tesco nie mam takich problemów. Co do mylnych cen, to czasami się to zdarza. Lepszą propozycje, wybór i jakość ma np. Carefour, ale niestety nie podrodze mi i dlatego korzystam z Tesco głównie.

A pana Tomaszewskiego nie ucz robić biznesu, bo sam dobrze wie co robi.

Co do zmiany sklepu - Twój wybór, pewnie słuszny w twoim wypadku.
T. / 81.190.70.* / 2010-11-26 21:57

Ja w Krakowskim tesco nie mam takich problemów. Co do mylnych cen, to czasami się to
zdarza.


Co znaczy zdarza się?
Nie ma prawa zdarzać się ! Dla mnie jest to nieumyślne wyłudzenie pieniędzy.
Co zaś do nauki . Człowiek uczy się całe życie mój drogi . A najlepiej na swoich błędach. Również i w zarządzaniu.
wb24 / 91.213.255.* / 2010-11-28 18:07
Raz na półroku może mi się zdarzy, a wybaczam im bo zwykle dlatego że kupuję zwykle zaraz po północy w tesco, a wtedy zmieniają ceny. W innych sklepach też się zdarzają takie rzeczy. Ja zawsze sprawdzam rachunek, aby sprawdzić czy wszystko kosztowało tyle co miało kosztować. Chyba nigdy nie znalazłem odstępstwa od tego co było na półce.

Raz czy dwa razy zrobiłem awanturę z tego czy innego powodu, bez zająknięcia mogłem oddać/wymienić towar. Jeśli chodzi o podejście do klienta to bardzo pozytywnie ich oceniam.
djey / 109.78.129.* / 2010-11-26 20:37
ile lykneliscie za reklame? :)

Najnowsze wpisy