Testament Belki

ROMAN / .* / 2005-05-16 11:24
Komentarze do wiadomości: Testament Belki.
Wyświetlaj:
Antykomunista / .* / 2005-05-23 08:47
Belka, chłopie. Nie dość że jesteś zakłamanym i fałszywym lewakiem - parszywcem (trudno zresztą być innym lewakiem), to na dodatek jesteś zwyczajnym idiotą. Myślisz baranie, że ci co postulowali 3x15% to nic nie policzyli i że wytrzasnęli te liczby z sufitu? Puknij ty się w to głupie, socjalistyczne czoło.
ANITA WINIAREK / .* / 2005-05-21 21:54
nAWET INERNET JEST INWIGILOWANY BO MÓJ OSTATNI LIST NIE ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY,TEN TEŻ NIE BĘDZIE.tO JEST JEDNO WIELKIE SZAMBO,NIE KRAJ,KTÓRY CIĄGLE KOCHAM.aLE JAK ZWYKLE DAM SOBIE RADĘ.
ANITA WINIAREK / .* / 2005-05-21 21:46
JEŚLI KTOŚ SPORZĄDZA TESTAMENT TO ZNACZY ,ŻE MA ZAMIAR UMRZEĆ,PRZYNAJMNIEJ POLITYCZNIE,CZEGO ŻYCZĘ PANU Z CAŁEGO SERCA.JEST JESZCZE CIEŃ NADZIEI NA URATOWANIE WŁASNEGO HONORU,WARTO O TYM PAMIĘTAĆ,A NIE TRZYMAĆ SIĘ DRABINY I.T.D.LUDZIE,DAJCIE RZĄDZIĆ MŁODYM,MĄDRYM,WYKSZYAŁCONYM POLAKOM.TAKIM,KTÓRZY WIEDZĄ CO DOBRRE A CO ZŁE .NIE DAJCIE SOBĄ MANIPULOWAĆ,NIE NABIERAJCIE SIĘ NA LEP OBIETNIC ,ZACZNIJCIE DZIAŁAĆ A PRZEDE WSZYSTKIM MYŚLEĆ.A TO NIEWIELE KOSZTUJE A EFEKTY MOGĄ PRZEROSNĄĆ NASZEWYOBRAŻENIA.pOZDRAWIAM WSZYSTKICH,KTÓRZY CHCĄ ZMIENIĆ NASZ KRAJ NA LEPSZY,ANITA WINIAREK
ANITA WINIAREK / .* / 2005-05-21 21:14
WSZYSCY,CAŁY RZAD I PARLAMENT NA ŚMIETNIK,BEZ LUSTRACJI ALE TEŻ BEZ APANAŻY.PO PROSTU ...POSZLI WON...DOSYĆ TEGO BEŁKOTU I UDAWANIA.A PREZYDENT WSZYSTKICH POLAKÓW NIECH WAS POPROWADZI TAM GDZIE MOŻECIE(JEŚLI ZASŁUGUJECIE,CO JEST NIEMOŻLIWE),UMYĆ NOGI EDIEMU.NIE SĄDZĘ,ŻEBYŚCIE WIEDZIELI O KIM MÓWIĘ.
bulba / .* / 2005-05-17 15:19
Trzeba radykalnie obnizyc wydatki panstwowe, z ok. 50% PKB do 15%-20% PKB (i tak za duzo). Inaczej stan permanentnego kryzysu bedzie trwal ciagle. Tych, ktorzy mysla, ze wydawanie 80%-100% PKB przez panstwo jest dobrym pomyslem, prosimy o wyjazd do Korei Polnocnej i na Bialorus. Bezpowrotny.
patriota / .* / 2005-05-17 08:20
koleś, wszystkich przekręciarzy, PZU to drobiazg, i co ten człowiek zrobił dobrego, jak na razie za rządów SLD wszystko mi sie pogorszyło, sytuacja materialna itd.
Nostradamus / .* / 2005-05-16 13:16
STENOGRAM Z PODSLUCHU JAK SKLADALEM REZYGNACJE...Preziu, no i jak, zgodzisz sie czy nie? ....Marus kurde a jak zdecydowalismy ostatnim razem bo mi sie to juz wszystko pitoli, wiesz stary komisje, palacyki i jeszcze ten cyrk z twoim zrezygnowaniem i ....Preziu, sluchaj ja wiem ze u ciebie z pamiecia kiepsko no to powiedz Olce niech ci zapisze ze ja rezygnuje a ty odmawiasz a co mi tam niech sie gawiedz smieje.....Preziu chlopie tylko pamietaj niech Olka zapisze bo ona tez nic nie moze sobie przypomniec, kurde, nawet starych kumpli z biznesu juz nie poznaje
ROMAN / .* / 2005-05-16 11:24
wysoki wzrost PKB jest zasługa SLD!
Kuba / .* / 2005-05-16 17:44
jeszcze niech pan Roman powie które to z tych licznych i dalekowzrocznych reform wdrożonych przez SLD ten wzrost spowodowały.
S.R. / .* / 2005-05-16 14:20
Kilkumilionowe bezrobocie , marzenia tych co kończą studia o wyjeżdzie zagranicznym , zalew złomu zamiast kupowania nowych samochodów , brak jakichkolwiek perspektyw kupienia mieszkania też .
Someone / .* / 2005-05-17 13:58
widze że pan S.R. ma wystarczającą sytuacje materialną i stać go na nowy samochód, przynajmniej przez ten "złom" (w zasadzie pełnowartościowe samochody) nie ma aż takiej rozbieżnośći jak w brazylii gdzie jedni latają helikopterami a inni nie mają na chleb, a tu byłoby podobnie, stare maluchy i poldki a zdrugiej strony samochody po pareset tysięcy złotych.
S.R. / .* / 2005-05-18 14:21
Jednym z wyznaczników ogólnego rozwoju gospodarki jes sprzedaż nowych samochodów . Złomowi sprowadzanemu do nas daleko niestety do pełnowartościowych samochodów . Stan układu kierowniczego , amortyzatorow , zawieszenia , opon , układu wydechowego w samochodzie dziesięcioletnim odbiega znacznie od stanu tych mechanizmów w samochodzie nowym . Poziomu życia ten złom niestety nie wyrówna . Nie róbmy sobie punktu odniesienia do Brazylii . Poprzestańmy na krajach europejskich , którym też często daleko do doskonałości , bo tu w końcu jesteśmy .

Najnowsze wpisy