Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

To będzie ważny dzień dla inwestorów z GPW

To będzie ważny dzień dla inwestorów z GPW

Money.pl / 2014-12-23 00:02
Wyświetlaj:
synonim / 2014-12-28 10:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Na wig20 dolarowym krachowe wyłamanie dołem na największym obrocie od roku

http://stooq.pl/q/?s=wig20usd&c=1y&t=l&a=lg&b=0


[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
synonim / 2014-12-27 14:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale oczywiście w USA żadnej bańki na akcjach "nie ma" :)))

http://bankfotek.pl/image/1834981
Powtórka z rozrywki? / 176.111.25.* / 2014-12-27 14:22
To samo gadałeś w 2011/2012 po czym dopiero w połowie 2012 otrzeźwiałeś i rzuciłeś się na akcje.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
asdfsdf / 176.109.164.* / 2014-12-27 15:18

I miałem rację

nawet jak się myli to ma racje
żenada
synonim / 2014-12-28 21:37 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

nawet jak się myli to ma racje
żenada


ty ANI RAZU nie miałeś racji odnośnie rynku i to jest dopiero żenada
synonim / 2014-12-29 18:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

miał i ma co do Ciebie rację , każdy tutaj ma ...

zmyślasz jak zwykle golasie
synonim / 2014-12-27 15:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

To samo gadałeś w 2011/2012


I miałem rację bo przy obecnej kreatywnej księgowości w USA każdy poziom powyżej 1100 na S&P500 to już bańka i pisało o tym nawet cnbc

The S&P 500 is 75% Overvalued

http://www.cnbc.com/id/101208851#.

W 2007 roku na szczytach pisałbyś to samo co dziś a potem juz tylko powrót do nory i teraz historia się wcześniej czy później powtórzy


po czym dopiero w połowie 2012 otrzeźwiałeś i rzuciłeś się na akcje


zmyślasz, nigdy nie miałem więcej niż 10% portfela w akcjach więc jak to jest dla ciebie "rzucić się" to aż strach pomyśleć jak rzucasz się na laskę
.gangbang. / 83.24.90.* / 2014-12-28 20:56

w USA każdy poziom powyżej 1100 na S&P500

Po co o tym piszesz skoro i przy 1100 byś nic nie kupił.Człowieku spróbuj na amerykańskich forach ich poostrzegać , tu już lata temu zrobiłeś z siebie błazna.
nigdy nie miałem więcej niż 10% portfela w akcjach

Nigdy nic nie miałeś chyba że na moneyu.
synonim / 2014-12-28 21:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Po co o tym piszesz skoro i przy 1100 byś nic nie kupił.Człowieku spróbuj na amerykańskich forach ich poostrzegać , tu już lata temu zrobiłeś z siebie błazna


Błazna to ty już tutaj dawno temu z siebie zrobiłeś po tym jak popłynąłeś już po 15-30% na swoich śmieciach

Hawe -30% wtopy
Dom Development -17% wtopy
Pgnig -7% wtopy
Synthos -6% wtopy


Nigdy nic nie miałeś chyba że na moneyu


Kłamiesz non stop, nie raz tu publikowałem skany swoich autentycznych rachunków maklerskich, nawet niżej w piątek, a ty nawet konta na moneyu nie masz

synonim / 2014-03-20 13:57 /
Miałem chwilę i zrobiłem zrzut z mojego rachunku maklerskiego z derywatami w XTB na którym widać saldo z ilością opcji

http://bankfotek.pl/view/1691822

synonim / 2014-12-23 18:32 /

Na dowód skan z mojego rachunku maklerskiego w bzwbk

http://bankfotek.pl/image/1833491

Na dowód skan z mojego rachunku maklerskiego w bzwbk

http://bankfotek.pl/image/1833494

Skany z dedykacją dla "wirtualnego" gangusia
znalazł się expert. bez akcji / 94.254.145.* / 2014-12-27 15:33
Jak nie masz akcji to po kiego tu siedzisz i trujesz dpe?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-12-27 15:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Jak nie masz akcji to po kiego tu siedzisz i trujesz dpe?


A kto powiedział że nie mam akcji

To ty nie masz żadnych akcji a tu siedzisz
.gangbang. / 83.24.90.* / 2014-12-28 21:17

A kto powiedział że nie mam akcji

Po co więc odstraszasz od akcji i to od lat .Człowieku napisałeś coś sensownego o akcjach , bo jak do tej pory chyba NIE.Sam na każdym kroku udowadniasz że jesteś chory , ale to dla wielu jest jasne.
To ty nie masz żadnych akcji

Tego nie wiesz.
a tu siedzisz

Może chciałby się czegoś dowiedzieć na temat akcji lub ich pochodnych ale przez takich spamerów jak ty i KEN nie jest wstanie tego zrobić , nie wpadłeś na to ciepły.
synonim / 2014-12-29 18:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Po co więc odstraszasz od akcji i to od lat .Człowieku napisałeś coś sensownego o akcjach , bo jak do tej pory chyba NIE


Dużo więcej od ciebie

Nigdzie nie odstraszam od akcji, piszę po prostu jakie są realia w gospodarce ale to dla ciebie kosmos nie do ogarnięcia


.Sam na każdym kroku udowadniasz że jesteś chory , ale to dla wielu jest jasne.


Bredzisz


To ty nie masz żadnych akcji

Tego nie wiesz.


Wiem bo pisał co ma ale jesteś jak zwykle nieprzytomny i nie wiesz co się tu dzieje bo wpadniesz co najwyżej z doskoku pobredzić

Dzień jak co dzień


Może chciałby się czegoś dowiedzieć na temat akcji lub ich pochodnych ale przez takich spamerów jak ty i KEN nie jest wstanie tego zrobić , nie wpadłeś na to ciepły


Tu mu napisz coś o akcjach

Albo lepiej nie bo popłynie tak jak ty na swoich śmieciach
synonim / 2014-12-27 13:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Coraz większa zmienność na rynkach akcji przypomina swym zachowaniem okres sprzed krachu w 1987 roku i przed bessą 2008

The series of short-term rallies and selloffs has revived memories of events before the "Black Monday" crash of October, 1987, and more recently the global crisis of the past decade

http://www.reuters.com/article/2014/12/23/us-markets-volatility-year-end-idUSKBN0K11GF20141223
sir / 89.167.72.* / 2014-12-27 11:50
Z powodu osłabienia złotówki zagraniczni gracze powinni wreszcie wejść na polską giełdę. Po ostatnich spadkach mają atrakcyjne wyceny. W USA dochodzą do oporu i możliwe, że przerzucą trochę kasy na GPW. Wydaje mi się, że styczeń powinien być wzrostowy. W końcu do 2600 na WIG-u 20 trochę brakuje.
burza nadchodzi / 37.221.162.* / 2014-12-27 12:32
to jak wychodzą to od razu mają waracać ??? przecież to dopiero początek kolego , burza dopiero się rozpęta niebawem...
ZT / 83.24.103.* / 2014-12-27 11:17
Zacznę od naszego podwórka i tak w20 na dziennym utworzył formację Kraba: http://stooq.pl/q/a/?s=wig20&i=d&u=12045444 i widać wyraźnie, że tylko rynek zszedł poniżej punktu odwrotu (linie zielone ok. 2270) i natychmiast odbił się jak sprężyna. Zatem wsparcie zadziałało i formacja jest w mocy. Dodatkowo na wykresie tygodniowym jest niemal perfekcyjna formacja AB=CD: http://stooq.pl/q/a/?s=wig20&i=w&u=12045444 ze zniesieniami 0,618 i 1,618 i ta formacja również w obszarze 2270 pokazuje punkt odwrotu (linie zielone) co oczywiście pokrywa się z obszarem wyżej opisanej formacji Kraba. Na układzie tygodniowym dodatkowo ostatnie 2 świece: jedna z długim dolnym cieniem, której korpus obejmuje korpus krótkiej białej świecy tworzą formację harami. Prowzrostowy układ obu formacji dodatkowo wzmacnia fakt utworzenia formacji Kraba na rynku USDPLN: http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=w&u=12045444 co każe przypuszczać, że obecne osłabienie PLN może się już kończyć i dojdzie do odreagowania. Faktem jest, że po takim osłabieniu PLN inwestorzy zagraniczni mają naprawdę promocję na polskie akcje, którą zapewne wykorzystają, głównie wykupując akcje z w20. Reasumując u nas powinny zagościć wzrosty i to dynamicznie, bo formacje Kraba opierają się na sporym zniesieniu 1.618 i dają zwykle gwałtowne odbicia. Niestety na rynku USA indeksy dochodzą również do bardzo ważnych obszarów i na interwale miesięczny tworzy się wielka w układzie miesięcznym formacja Deep Crab: http://stooq.pl/q/a/?s=^spx&i=m&u=12045444 Pisałem wcześniej, że SP500 może dojść do ponad 2100 i już jesteśmy blisko. Obszar z którego może się zacząć korekta to przedział oznaczony liniami pomarańczowymi 2070-2140. Tam coś na pewno się wydarzy bo formacje takie, już pisałem wyżej, opierają się na ekstremalnym zniesieniu 1.618 i dają dynamiczne odwroty, jednak to formacja w układzie miesięcznym więc do jej realizacji może dojść już, a może za kilka miesięcy. To tyle i życzę samych trafnych inwestycji i miłego łikendu.
dało zarobić? / 176.111.25.* / 2014-12-27 12:07
Ile zarobiłeś na tym stelażu co ostatnio ustawiłeś?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ZT / 83.24.103.* / 2014-12-27 12:55
Pisałem wcześniej, że układ był zarządzany dynamicznie, zacząłem od spreadu byka 2450/2550, oraz posiadałem opcje PUT 2300 i to był stelaż, ale jednak rynek spadł i były małe szanse na pozytywną realizację spreadu byka, więc go odwróciłem na spread niedźwiedzia 2450/2350, a opcje PUT 2300 zrolowałem na grudzień. Spread niedźwiedzia został dzień przed wygaśnięciem (20 listopada), zabezpieczony zysk w postaci kupna opcji call i w efekcie zarobiłem na skrzynkę piwa. Zostały mi tylko opcje PUT2300 grudniowe i tu było ciekawiej, otóż 15 XII sprzedałem opcje po około 80 zł za szt., a dzień później rynek runął 70 pkt do 2250 i opcje te można było sprzedać grubo ponad 500 zł za szt. i taka to spekulacja trzeba było trafić w punkt, bo 19 XII, czyli w dniu wygaśnięcia indeks był powyżej 2300 i wygasły by i tak bez wartości, więc w sumie wyszło średnio, ale żal pozostał.
zapomnij o Romeo a Julii to już całkiem! / 176.111.25.* / 2014-12-27 14:24
Nigdy się nie trafi .
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-12-27 09:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Z powodu kreatywnej księgowości i różnych sztuczek oraz manipulacji, zyski spółek z S&P500 są sztucznie zawyżone aż o.... 86%, jak wyliczył Blackrock (największy fundusz inwestycyjny na świecie) w swym raporcie

S&P 500 profits are 86% higher than they would be if accounting standards of the national accounts were used, Pelham Smithers Associates notes

https://www.blackrock.com/corporate/en-us/literature/whitepaper/bii-2015-investment-outlook-us.pdf

Oznacza to, że wskaźnik C/Z dla S&P500 to w tej chwili aż 30

So assuming 126 non-GAAP, accounting-levitated 2015 S&P consensus EPS, this means the real EPS is... 67? Which in turn means that the real forward P/E as of this moment is over 30x!

Ach te "tanie" akcje w USA
w tej branży prawdę powiedzą jak się pomylą / 94.254.144.* / 2014-12-27 10:17
Ciekawe: przynajmniej nie obliczyli tego jacyś podstawieńcy z Shadow stats albo innego zero hedge. Z drugiej strony wypadało by sprawdzić JAK to policzyli ci z Blackrock i przede wszystkim NA CZYM AKTUALNIE ONI SAMI SIEDZĄ bo jak akurat na gotówce to to można o kant potłuc.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-12-27 10:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ciekawe: przynajmniej nie obliczyli tego jacyś podstawieńcy z Shadow stats albo innego zero hedge. Z drugiej strony wypadało by sprawdzić JAK to policzyli ci z Blackrock


Podałem link do raportu i to masz wszystko krok po kroku wyliczone

A co do shadowstats i zerohedge to są to też bardzo wiarygodne stronki, zawsze opierające się na czymś innym niż własne zdanie, ale jak widać wolisz z góry coś odrzucić niż samemu sprawdzić


i przede wszystkim NA CZYM AKTUALNIE ONI SAMI SIEDZĄ bo jak akurat na gotówce to to można o kant potłuc


A dlaczego ktoś kto siedzi na gotówce ma nie być wiarygodny. Pitolisz jakieś schematyczne bzdury i myślisz uproszczeniami. Na tej samej zasadzie ktoś kto siedzi na akcjach też jest tendencyjny a nawet bardziej. Nie ważne kto na czym siedzi tylko JAK doszedł do wniosków. Einstein wymyślił teorię względności po tym jak miał sen o locie rakietą z prędkością światła a mimo to nikt tego nie odrzucił bo liczyło się to JAK potem potwierdził swą teorię

A Blackrock to nie siedzi na gotówce bo w przypadku największego funduszu akcji na świecie jest to po prostu nierealne

A mimo to obiektywnie spojrzeli na rynek akcji

Podobnie ma się sprawa z innymi, choćby ze StrretTalki, którzy też siedzą w akcjach a mimo to od dawna przestrzegają przed bańką na akcjach w USA

Jak widać nic nie jest takie proste jak cię wydaje

MYŚL samodzielnie chłopaku, a nie uproszczonymi schematami
Pytanie Retoryczne ... / 94.254.144.* / 2014-12-27 07:29
Czy w Święta Wam już na tym Forum kompletnie odbiło jeden z drugim?!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Eternit / 86.187.149.* / 2014-12-26 17:46
Złotówczyna nurkuje coraz niżej a Polacy nadal nie chcą Euro.
synonim / 2014-12-26 18:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

a Polacy nadal nie chcą Euro


a na co komu waluta, która zbankrutuje w ciągu dekady
asaliah / 2014-12-26 09:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Synonim, jak znajdziesz trochę czasu pomożesz mi w ankiecie, z dziękuję /oczywiście tylko te dotyczące inwestowania, bez danych osobowych/. Moje usługi
Usługi
Dyspozycje
Ankieta

Ankieta

Podstawą do skorzystania z usługi jest wypełnienie odpowiedniej ankiety w serwisie Inwestor online. Dzięki informacjom, które podasz w ankiecie poznamy Twoje preferencje i oczekiwania w zakresie inwestycji, a co za tym idzie będziemy mogli dostosować rekomendację oraz poradę inwestycyjną do Twoich potrzeb i sytuacji. Ankietę możesz wypełniać wielokrotnie, zwłaszcza w przypadku wystąpienia istotnej zmiany informacji dotyczącej Twoich potrzeb i sytuacji.
I. Wykształcenie i wykonywany zawód.
1. Czy uzyskane przez Pana/Panią wykształcenie obejmowało naukę ekonomii lub inwestowania w IF?
Nie.
Tak, obejmowało naukę podstaw ekonomii, ale nie obejmowało nauki inwestowania w instrumenty finansowe.
Tak, obejmowało naukę inwestowania w instrumenty finansowe.
2. Czy wykonywany obecnie lub poprzednio przez Pana/Panią zawód jest/był związany z ekonomią lub inwestowaniem w IF?
Nie.
Tak, jest/był związany z ekonomią, ale nie jest/nie był związany z inwestowaniem w instrumenty finansowe.
Tak, jest/był związany z inwestowaniem w instrumenty finansowe.
II. Usługi maklerskie.
3. Czy można samodzielnie zawrzeć transakcję na rynku giełdowym bez pośrednictwa firmy inwestycyjnej?
Nie.
Tak.
Nie wiem.
4. Czy zlecenie umorzenia tytułów uczestnictwa w funduszu pieniężnym zostanie przekazane przez Dom Maklerski do wykonania na rynku giełdowym?
Nie.
Tak.
Nie wiem.
III. Dłużne PW skarbowe lub z gwarancją SP, produkty strukturyzowane z pełną ochroną kapitału.
5. Czy inwestowanie w ww. IF notowane na rynku regulowanym wiąże się z ryzykiem zmienności cen?
Nie.
Tak.
Nie wiem.
6. Jak często w okresie ostatnich 2 lat dokonywał/a Pan/Pani transakcji dotyczących ww. IF?
Ani razu.
1 - 5 razy.
Powyżej 5 razy.
7. Jaką łącznie kwotę zainwestował/a Pan/Pani w ww. IF w okresie ostatnich 2 lat?
0 zł.
Poniżej 100 000 zł.
Ponad 100 000 zł.
IV. Tytuły uczestnictwa w instytucjach wspólnego inwestowania.
8. Czy podstawowym dokumentem prawnym regulującym funkcjonowanie funduszu inwestycyjnego otwartego jest jego prospekt informacyjny wraz z statutem?
Nie.
Tak.
Nie wiem.
9. Czy fundusz pieniężny charakteryzuje się wyższym poziomem ryzyka niż fundusz hedgingowy?
Nie.
Tak.
Nie wiem.
10. Czy fundusz stabilnego wzrostu charakteryzuje się większym udziałem akcji niż fundusz akcyjny?
Nie.
Tak.
Nie wiem.
11. Jak często w okresie ostatnich 2 lat dokonywał/a Pan/Pani transakcji dotyczących funduszy pieniężnych lub obligacyjnych?
Ani razu.
1 - 5 razy.
Powyżej 5 razy.
12. Jak często w okresie ostatnich 2 lat dokonywał/a Pan/Pani transakcji dotyczących funduszy stabilnego wzrostu lub zrównoważonych?
Ani razu.
1 - 5 razy.
Powyżej 5 razy.
13. Jak często w okresie ostatnich 2 lat dokonywał/a Pan/Pani transakcji dotyczących funduszy akcyjnych?
Ani razu.
1 - 5 razy.
Powyżej 5 razy.
14. Jak często w okresie ostatnich 2 lat dokonywał/a Pan/Pani transakcji dotyczących funduszy inwestycyjnych zamkniętych lub hedgingowych?
Ani razu.
1 - 5 razy.
Powyżej 5 razy.
15. Jaką łącznie kwotę zainwestował/a Pan/Pani w tytuły uczestnictwa w instytucjach wspólnego inwestowania w okresie ostatnich 2 lat?
0 zł.
Poniżej 100 000 zł.
Ponad 100 000 zł.
V. Dopuszczone do obrotu na rynku regulowanym: akcje, PDA, certyfikaty inwestycyjne, nieskarbowe dłużne PW (np. oblig.korporacyjne). Produkty strukturyzowane z niepełną ochroną kapitału.
16. Czy akcje gwarantują osiągnięcie zysku?
Nie.
Tak.
Nie wiem.
17. Czy inwestowanie w nieskarbowe dłużne papiery wartościowe (np. obligacje korporacyjne) wiąże się z takim samym ryzykiem jak inwestowanie w obligacje skarbowe?
Nie.
Tak.
Nie wiem.
18. Jak często w okresie ostatnich 2 lat dokonywał/a Pan/Pani transakcji dotyczących ww. IF?
Ani razu.
1 - 10 razy.
Powyżej 10 razy.
19. Jaką łącznie kwotę zainwestował/a Pan/Pani w ww. IF w okresie ostatnich 2 lat?
0 zł.
Poniżej 100 000 zł.
Ponad 100 000 zł.
VI. Niedopuszczone do obrotu na rynku regulowanym: akcje, PDA, certyfikaty inwestycyjne, nieskarbowe dłużne PW (np. oblig.korporacyjne).
20. Czy IF niedopuszczone do obrotu na rynku regulowanym na ogół charakteryzują się niską płynnością?
Nie.
Tak.
Nie wiem.
21. Jak często w okresie ostatnich 2 lat dokonywał/a Pan/Pani transakcji dotyczących ww. IF?
Ani razu.
1 - 10 razy.
Powyżej 10 razy.
22. Jaką łącznie kwotę zainwestował/a Pan/Pani w ww. IF w okresie ostatnich 2 lat?
0 zł.
Poniżej 100 000 zł.
Ponad 100 000 zł.
VII. Prawa poboru, derywaty (np. opcje, kontrakty terminowe), CFD
23. Czy inwestując w kontrakty terminowe lub CFD można stracić kwotę większą niż pierwotnie zainwestowana?
Nie.
Tak.
Nie wiem.
24. Czy z kontraktami terminowymi i CFD związany jest mechanizm dźwigni finansowej (tzw. lewar)?
Nie.
Tak.
Nie wiem.
25. Jak często w okresie ostatnich 2 lat dokonywał/a Pan/Pan
asaliah / 2014-12-26 09:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
25. Jak często w okresie ostatnich 2 lat dokonywał/a Pan/Pani transakcji dotyczących derywatów lub praw poboru?
Ani razu.
1 - 10 razy.
Powyżej 10 razy.
26. Jak często w okresie ostatnich 2 lat dokonywał/a Pan/Pani transakcji dotyczących CFD?
Ani razu.
1 - 10 razy.
Powyżej 10 razy.
27. Jaką łącznie kwotę zainwestował/a Pan/Pani w ww. IF w okresie ostatnich 2 lat?
0 zł.
Poniżej 10 000 zł.
Ponad 10 000 zł.
VIII. Zagraniczne IF.
28. Czy inwestując w IF notowane na rynkach zagranicznych należy liczyć się z ryzykiem walutowym?
Nie.
Tak.
Nie wiem.
29. Jak często w okresie ostatnich 2 lat dokonywał/a Pan/Pani transakcji dotyczących IF notowanych na rynkach zagranicznych?
Ani razu.
1 - 10 razy.
Powyżej 10 razy.
30. Jaką łącznie kwotę zainwestował/a Pan/Pani w IF notowane na rynkach zagranicznych w okresie ostatnich 2 lat?
0 zł.
Poniżej 100 000 zł.
Ponad 100 000 zł.
IX. Ograniczenia inwestycyjne.
31. Do której grupy wiekowej Pan/Pani należy? (osoba fizyczna)/ Przez ile lat zakładają Państwo funkcjonowanie? (podmiot niebędący osobą fizyczną)
Mam mniej niż 67 lat. / Ponad 3 lata.
Mam ponad 67 lat. / Krócej niż 3 lata.
Klient odmówił odpowiedzi na pytania ankiety
Zgadzam się na przekazanie wyniku ankiety w ramach grupy BZWBK
synonim / 2014-12-26 18:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Synonim, jak znajdziesz trochę czasu pomożesz mi w ankiecie


Ciebie nie porąbało przypadkiem?

Wypisz pytania z którymi sobie nie radzisz bo ja nie mam nawet zamiaru czytać tego tasiemca
pgpoz / 213.92.229.* / 2014-12-25 13:13
Wesołych Świąt
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
matkapolka 55 / 83.26.41.* / 2014-12-25 17:33
Wesołych Swiat dla Synonima zyczy matka polka
ZT / 95.49.226.* / 2014-12-24 16:05
Radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i mniej malkontenctwa a więcej optymizmu dla wszystkich bez wyjątku.
Etermit / 2014-12-24 14:25 / Tysiącznik na forum
Dzisiaj jest ostatni dzień szalonego rajdu Mikołaja A.D. 2014

Był to jeden z najbardziej dynamicznych i najlepszych rajdów w historii planety.

Wśród inwestorów mamy dzisiaj same fantastyczne nastroje :)

Czekam z utęsknieniem na eksperckie analizy przewidujące 120% wzrostu cen akcji w czasie Rajdu Zajączka A.D. 2015
lukaszwych.niel / 94.42.87.* / 2014-12-24 10:33
Witam wesołych świat wszystkim życzę i samych udanych transakcji i trafnych prognoz.
Etermit / 2014-12-24 14:27 / Tysiącznik na forum
ja również dołączam się do tych życzeń

Wesołych Świąt :)
pgpoz / 213.158.221.* / 2014-12-23 19:47
Derywaty robią z naszej giełdy kasyna. To już nie jest nawet groteskowe
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-12-23 18:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
A tymczasem obligacje USA od początku roku zarobiły już 24%, prawie 3 razy więcej niż Dow Jones

bonds are up around 24% year-to-date, almost triple the 8.3% gains for The Dow...

Ach te "wywalanie" obligacji raportowane dzień w dzień przez kenobota od roku
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy