Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

To był kluczowy tydzień dla GPW

To był kluczowy tydzień dla GPW

Money.pl / 2008-01-11 17:37
Komentarze do wiadomości: To był kluczowy tydzień dla GPW.
Wyświetlaj:
flavio25 / 2008-01-13 01:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam
Wezyku,faktycznie szkoda, ze nie mozna,zadnych zalacznikow dodawac, dobre wyliczenie.
Warren jak zawsze najblizej prawdy, natura rynku, co wiecej mozna dodac.

A teraz pozwole Was zajac troche swoimi wczorajszymi przemysleniami. Przygladalem sie 20 od strony historycznej, jak i terazniejszej, mam takie wnioski.
1. Bessa (nic innego)
2. Jesli wziac pod uwage ostatnie spadki, jak rowniez historie to:
- czeka nas zjazd do 2500,
- czekaja nas 3 odbicia do gory(15-30 styczen, poczatek marca, polowa kwietnia)
- trzy mocne fale spadkowe
- spadki potrwaja do polowy czerwca.

mwigiem swigiem sie nie zajmowalem (nie ma czym)
poza tym trudniej prognozowac.
W skrocie umorzenia umorzenia i jeszcze raz umorzenia. Z pewnoscia pare spolek sie wylamie, ktore nie wiem.
Gra bedzie toczyc sie na 20.

Pozdrawiam
panikarz / 2008-01-13 11:20 / portfel / Nerwowy Gracz Giełdowy
kurcze skad ty tyle wiesz ze podajesz datami odbicie :)
moze podaj ceny wszystkich spolek za ile kupic i sprzedac to ustawie zlecenie i nie bede zagladal a pod koniec roku forsy jak lodu :)
flavio25 / 2008-01-13 11:56 / portfel / Tysiącznik na forum
wlasnie ze nic nie wiem:)
to sa przypuszczenia, gdybym ich nie miał pewnie pytal bym jak co niektorzy:sprzedawac? umorzyc? stracilem juz 20%kapitalu, co teraz?
oczywiscie ze cianki ze mnie leszcz ale staram sie wyciagac wnioski,analizuje
a to powyzsze z tego wlasnie wynika.
popatrz sobie na lata 00-01 pewne nachylenia odnies to do sytuacji obecnej gdzie trend jest juz naprawde widoczny i nie trzeba gdybac.
Orest / 2008-01-13 12:44 / Bywalec forum
Trend jest podobny, z tą różnicą, że obecne wzrosty, spadki będą dziać sie szybciej. W 2000/2001 mniej osób miało internet, grało się przez DM stojąc w kolejce. Teraz szybciej można sprzedać, szybciej kupić, lepszy i szybszy dostęp do informacji, gospodarki są dynamiczniejsze, produkty szybciej wypierane są z rynku (konkurencja), więc i pozycje przedsiębiorstw na rynku szybciej się zmieniają. W pół roku zrobiliśmy spadek prawie jak za całą bessę. Warto jednak wracać do historii - historia lubi się powtarzać. Nawet bogaty ojciec mówił Robertowi, że warto uczyć się historii, bo ona się powtarza ale niewielu o tym pamięta :)
flavionielogo / 88.156.96.* / 2008-01-13 12:55
ladnie to ubrales w zdania
ja tego talentu nie mam

co do R.K. tam ponizej calkowita racja.
zmow ladnie to poubierales w slowa
Orest / 2008-01-13 13:10 / Bywalec forum
Nie słodź mi tak, bo przestanę się starać ;) Szkoda, że pod ładną formą kiepska treść. Ja jestem pod wrażeniem, że w pół roku tak opanowałeś AT. Zazdroszczę Tobie tej wiedzy, ale nie zapytam jak to robisz - chapeau bas! :)
flavio25 / 2008-01-13 13:21 / portfel / Tysiącznik na forum
No to teraz Ty mi zaslodziles:)
Co do Twojej tresci to szyneczka.
Orest / 2008-01-13 13:27 / Bywalec forum
Ale że kupiłeś BRE... nie wybaczę ;) Poszedł stopem, czy nadal masz go?
flavio25 / 2008-01-13 13:55 / portfel / Tysiącznik na forum
jak u mnie w portfelu
jest jest
stop dalem w poblizu 409:)
szymon / 2008-01-13 00:18 / Uznany Gracz Giełdowy
zakaz analityka to powinien byc chyba zakazany, oni takie p******** opowidaja za szkoda slow :) najgorsze jet to ze ludzie, ktorzy sie nie znaja za tymi slowami podazaja...i jak sie ci najbardziej znani i wplywowi zmowia to moga w sporym stopniu sterowac gieda i to wykorzystywac dla wlasniych celow
tak wiec moja opinia : mysle ze beda wzrosty, ale nie wykluczam spadkow.
hehe / 83.24.150.* / 2008-01-13 12:42
"mysle ze beda wzrosty, ale nie wykluczam
spadkow.", hehehe
Zielarz / 2008-01-13 09:00 / Uparty Gracz Giełdowy

mysle ze beda wzrosty, ale nie wykluczam spadkow

no widzisz - napisales jak rasowy analityk. Oni w dodatku sa w o tyle lepszej sytuacji ze jeszcze im za to placa :D
szymon / 2008-01-13 01:00 / Uznany Gracz Giełdowy
zawod analityka :)
Fitter / 2008-01-12 23:17 / portfel / Tysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=KHRleh3lIDg
troche spamu (muzyczka dla relaksu)
dogonić_Królika / 62.21.16.* / 2008-01-13 02:21
jak dajesz tu spamy to coś dobrego a nie jekiś komercyjny chłam,,, proponuje:
http://pl.youtube.com/watch?v=ZeBxDUnG_SE
pozdrawiam...
warren buffet / 2008-01-12 23:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja jednego nigdy nie pojme i nigdy nie zrozumie.

zajmijmy sie polska bo jankesi mnie nie interesuja. rosło w polsce 5 lat...... 5 lat rosło jak pogupiałe. zdyskontowaliśmy ze 300 lat jak nie wiecej.... z 10k mozna było zrobić nawet miliony złotych....... na biotonie dalej są ludzie po 300-400% do przodu.....

nie rozumie jednej rzeczy.....

dlaczego jak spada, szukacie spiskow, teorii, logiki ? jak spada to jest źle ? ale kto ma S to jest bardzo dobrze.... to jak to jest ?

dlaczego nie może sobie spadać ? kto jest dobry zarobi na spadkach.... proste....

nie szukajcie spiskowych teorii, nie probujcie sie usprawiedliwiac.... po co ? nie twórzcie archiwum X.....

przyjdzie czas znow na hosse spokojnie.
Ojas / 80.55.130.* / 2008-01-13 09:25
Hej warrenie z KAtowic ;-))), jak wejdziesz w Elkopa, NE i PP,
jakie poziomy zakładasz ?
Orest / 2008-01-13 01:08 / Bywalec forum
Pewnych rzeczy nie zrozumiesz. Nawet najtęższe głowy nie zrozumieją. Psychologowie dawno odkryli, że ludzie szybko przyzwyczajają się do dobrego, a do złego nie bardzo. Tłumaczą sobie na wiele sposobów... aby wytłumaczyć (teorie spiskowe). Szkoda chyba Twoich nerwów i sił na przekonywanie. Cierpliwość przychodzi z czasem. Ja młodzik jestem, straciłem swoje a i ostałem z papierem toaletowym (fon). Nie marudzę, moja lekcja trwa, być może będę miał taką jak Longterm. Kto z lekcji wyciągnie dobre wnioski, ten będzie nagrodzony... kto nie, to nie. Wiem, że jesteś cierpliwy - trzymać 9 lat akcje jakiegoś NFI...

Zapewne czytałeś Kiyosakiego. Typowy bełkot amerykański, "american dreams", ale porusza ciekawe kwestie (takie najciekawsze dla mnie i najbardziej pasujace do Twojego wątku):
1. Inwestorzy, to osoby umiejące odsunąć nagrodę i realizację potrzeb w czasie.
2. Jeśli ktoś pyta Cię o poradę i neguje Twoją opinię, to najlepiej odrazu pożegnaj się i nie trać czasu.

Doczekamy się hossy... najwytrwalsi zastaną nagrodzeni.
Dobrej i spokojnej nocki.
warren buffet / 2008-01-13 04:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
naskrobie wieczorem tutaj cos, ciekawy wywód

pozdro
flavio25 / 2008-01-13 01:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc
dlaczego Robert belkocze,
mysle ze mowi wiele prawdy o zasadach finansowania swiata, trzymaniu ludzi na lancuszku pracy i strachu jej utraty.
O zyciu ponad stan itd itd

Pozdrawiam
flavio25 / 2008-01-13 01:25 / portfel / Tysiącznik na forum
ad2
jeszcze gorzej, jesli ktos czegos zazdrosci a nie zapyta wprost, jak ty to robisz (tu mowa o wszelkich dziedzinach)
znow R.K.
Orest / 2008-01-13 12:34 / Bywalec forum
Hej!
Od Kiyosakiego u mnie zaczęła sie historia: oszczędzania, odkładania realizacji potrzeb na później, inwestowania na giełdzie. Merytorycznie książki Roberta dużo uświadamiają, są wstanie wypracować u czytelników pewne nawyki, które przybliżaja do bezpieczeństwa finansowego. Nie podoba mi się styl w jakim są napisane - jakbym oglądał telezakupy. "American dreams" - wszystko się uda, wszystko się sprzeda... w Stanach napewno, w Polsce jeszcze nie. Tutaj nie każdy dostanie kredyt na zakup nieruchomości (brak Subprime'ów), nie wszystko się sprzeda co wymyślisz (za mały konsumpcjonizm w Polsce, choć cały czas wzrasta). Za słodko napisana, ale jak najbardziej polecam wszystkim którzy chcą rozpocząć inwestowanie. Dla przedsiębiorców najbliższe lata będą najlepsze, właśnie przez wzrost konsumpcjonizmu, przez bogacenie się społeczeństwa.
Longterm / 2008-01-13 00:32 / Mostek Zwyciężymy!
a pamiętasz ile czasu Kenobi musiał czekać żeby mu się sprawdziło? kto wie ile będziemy czekali na kolejną hosse? być może tak dlugo że już przestaniesz się wogóle interesować giełdą...wiem pewnie powiesz że to niemożliwe...ja też tak myślałem ale tak sie stało kiedyś w moim przypadku...był 2000 rok kupiłem Elka po 53 zł i obserwowałem jak powolutku bez nerwów spada mi do symbolicznej złotóweczki...w Polsce zrobiła się taka stagnacja że nikomu w głowie nie było kupować akcji...musiało minąć 5 kolejnych lat żebym wrócił ostro na giełdę i to uczyniłem...odegrałem się kilkakrotnie za poprzednią porażkę ale czekałem na okazję całych 5 lat..
Longterm / 2008-01-13 00:37 / Mostek Zwyciężymy!
kiedyś byłem załamany i jęczałem z bólu...wyleczyłem się z giełdy i wziąłem za pracę zagranicą...ale jednak coś kazało mi tu wrócić i się odegrać...teraz już wiem że bankrutctwo elka (ja ogłosiłem go bankrutem już dawno dawno temu) było dla nie najlepszą lekcją...miałem okazję przeżyć i przetrzymać akcje spółki na której w pewnym momencie straciłem prawie wszystko -98% ...potem kurs odbił do 10 i się pozbyłem...także Warren jeśli jesteś bez akcji to życzę cierpliwości ale licz się z tym że być może kilka lat będziesz musiał czekać...(po co kupować coś za 1-2 zł jak będzie stało w miesjcu przez kilka lat?)
wero / 83.24.150.* / 2008-01-13 12:30
nałogowiec.
up / 2008-01-13 11:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
będzie stało w miesjcu przez
kilka lat?)
bledne zalozenie
wero / 83.24.150.* / 2008-01-13 12:33
może nie tylko stać ale i spadać a to wtedy, jeśli zabrakne baranów, którzy będą wpałacać po to, żeby się spekulanci obłowili...
modliszka / 2008-01-13 01:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Z dużym zaciekawieniem przeczytałam twoje Long posty i musze ukłonic głowe. Taki właśnie scenariusz przewiduję....
Nadejdzie taki zniechęcnie i wstręd do giełdy, że na kilka lat przyjdzie, o niej zapomniec...

Pozdrawiam
freshcom / 2008-01-12 23:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
poproszę bardziej zorientowanych o namiar na notowania miedzi w Londynie.
dzięki.
kurka_wolna / 83.6.212.* / 2008-01-13 01:08
www.nymex.com
aszulski57 / 2008-01-12 20:59 / Tysiącznik na forum
Wpadła do domu moja starsza córka z Karolem /są zaręczeni/.
Karol zobaczył ,że przeglądam komunikaty giełdowe.
Pierwsze zdanie brzmiało :
" To co na giełdzie pospadało to chyba warto kupować".
drugie zdanie :
" Ja się w ogóle nie znam -nigdy akcji nie miałem to się pytam."

Wytłumaczylem przyszłemu inwestorowi , że trzeba poczekać/ nie podobało mu się to wcale/,
aż zostaną wygenerowane sygnaly przełamania bessy.

Młodzi ludzie lepiej myślą niż starzy.Nieźle zarabiają -mają wolne śr. pienieżne.
Te umorzenia , które robią przerażeni emeryci kiedyś się skończą.Wówczas młodzież
wejdzie do gry.

Rownież my /choć nasze portfele się skurczą / zaczniemy kupować.
EDiS / 2008-01-12 22:56 / Tysiącznik na forum
Myślę, że niektórzy młodzi ludzie myślą lepiej i odważniej podejmują decyzję. Pewnie dlatego, że często brak im wyobrażni i przekonani są, że wszystko jeszcze można nadrobić bo młodość ma prawo do popełniania błędów. W moim przekonaniu ideałem chyba jest połączenie ostrożności, cierpliwości i doświadczenia wcześniej urodzonych z fantazją, wiedzą i odwagą młodzieży.
warren buffet / 2008-01-12 21:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
narazie szkoda ócz, to dobra rada
aszulski57 / 2008-01-12 22:04 / Tysiącznik na forum
to jest haszysz /nigdy nie próbowalem/
panikarz / 2008-01-12 21:24 / portfel / Nerwowy Gracz Giełdowy
kazdy konwertuje kase w gotowe albo obligacje a potem nawalanie ze emeryci sprzedaja
normalnie nie mam pytan
aszulski57 / 2008-01-12 21:32 / Tysiącznik na forum
Pewnie masz rację.
Giełda jest dla odważnych .
w lato 2006 roku byłem -20% na akcjach i odbiło się
Zarobiłem dobrze.Tak będzie i w tym roku.
zbig$ / 2008-01-12 22:48 / Uznany gracz - weteran 93/94
ale pewnie dopiero przed wybormi w USA...)))
panikarz / 2008-01-12 22:17 / portfel / Nerwowy Gracz Giełdowy
ja na pko bp w tydzien stracilem 7% i sprzedalem i dobrze zrobilem bo na dniach odkupie zeby odrobic ale 7% a gdybym trzymal to ponad 10 juz by bylo...
wiec nie rozumiem nawalanie na tych co umarzaja ... bardzo dobrze robia chyba ze nie odkupia to bez ensu ale ja i wszystcy moi znajomi odkupimy :)
Spolo_Wodzu / 83.21.60.* / 2008-01-13 01:52
Zgadzam się z postem powyżej.
Nie należy dziwić się ludziom, którzy umarzają swoje ciężko zarobione pieniądze ulokowane w fundusze inwestycyjne.
Po prostu niektórzy potrafią liczyć.
Bardzo często widzę wypowiedzi forumowiczów, ze warto przeczekać, że inwestycje długoterminowe zawsze przynoszą zysk.
To prawda, ale stosująca się albo w perspektywie bardzo długoterminowej i wtedy bessa nie jest tak groźna. Jeśli mówimy o oszczędzaniu w nieco krótszym terminie (kilka lat), to w wypadku bessy staje się ta filozofia nieco wątpliwa. W wypadku emerytów, którzy czasu nie mają aż tak dużo, zjawisko obsunięcia kapitału "drop-down" poniżej pewnych granic staje się barierą dla nich nieprzekraczalną.
Pamiętajmy - przy stracie 10% trzeba 11% dla odrobienia strat, przy 20% - 25%, przy 30 - 43%, przy 50% trzeba znależć inwestycje ze 100% stopą zwrotu.
Sami sobie możecie zresztą policzyć
=============================
stopa_%_potrzebna_do_odtworzenia_poczatk_kapitalu = 1/(1-spadek_procentowy) - 1
==============================
Żaden z agentów-naganiaczy z FI nie informował ludzi o tej zależności. Nie wyobrażajcie sobie, że emeryci na to sami wpadli.
Co innego gracze giełdowi - Ci świadomie wchodzą na rynek licząc się z ryzykiem. Są jak żołnierze, do których można strzelać, bo oni nas też ustrzelić mogą. Takie reguły gry.
Tak więc należy oszczędzić sobie komentarzy o "emerytach-panikarzach", którzy umarzają swoje oszczędności w Funduszach Inwestycyjnych. Maja prawo - to ich pieniądze. Wiedząc o ryzyku, zmniejszają straty. Ot i wszystko.
Odkupią na dołku (jak nie będą się bali, w co osobiście nieco wątpię) i giełda ruszy kiedyś w górę.
My - gracze możemy kierować się nieco inną filozofią.
Tak więc moje motto: Jak na wojnie - gracze mogą do siebie strzelać, ale oszczędźcie na Boga ludność cywilną i nie czepiajcie się ich:-).
Informuję, że do emerytury mi jeszcze daleko, połowę j.u. funduszu umorzyłem przy stracie 23%, będę czekał jeszcze parę sesji na bieg wypadków i mam nadzieję, że odegram kiedyś straty na akcjach. Jeśli nie za kilka tygodni, to za kilka miesięcy. A m oże wrócę do funduszy? Kto to wie :-)
flavio25 / 2008-01-13 01:12 / portfel / Tysiącznik na forum
stracisz 10%
czekasz az odrobi 11%
stracisz 20% musisz czekac na wzrosty 25% zeby wyjsc na zero
itd itd
warto ciac najszybciej jak sie da
Spoko_Wodzu / 83.21.52.* / 2008-01-13 13:50
Ciąg dalszy tabelki :-)
strata | ile do odrobienia
--------------------------------
30% | 43%
40% | 67%
50% | 100%
60% | 150%
70% | 233%
80% | 400%
90% | 900%
flavio25 / 2008-01-13 15:02 / portfel / Tysiącznik na forum
dzieki
nie liczylem tak daleko
ale jest to wymowne
panikarz / 2008-01-13 11:31 / portfel / Nerwowy Gracz Giełdowy
no wlasnie i kolejki w fundach po to sa i nie jest to wina emerytow
najcz / 2008-01-12 21:52 / Tysiącznik na forum
w lecie nie było czegoś takiego na wykresach wieloletnich. Popatrz na bzwbk,milenium,pkobp,kopex,energopol,na maluchach to okropny zjazd ,może odbije ,teraz coś się dzieje jest jakaś próba powstrzymania tego kierunku,może w usa jak teraz przed wynikami tanieją banki ,to w czsie podawania wyników odbiją,chyba będzie zalężało od wyników spółek handlowych i usługowych,ciekawe też jak teraz sprzedają się kredyty u nich.
zbig$ / 2008-01-12 22:57 / Uznany gracz - weteran 93/94
z bankami problem jest taki, że sprofitowały gwałtownie po szalonej akcji kredytowej w ciągu 2 ost. lat na drożejące nieruchomosci. Otóż rynek się nasycił, mieruchomości spadają, boom się kończy, ci co musieli kupili, reszta sie bedzie wstrzymywać, "bo moze będzie taniej"...Jedynie kto profituje to małe banki wyspecjalizowane w kredytak konsupcyjnych i małych pozyczkach, ratalne, itd. Tu Getin przede wszystkim....
aszulski57 / 2008-01-12 22:10 / Tysiącznik na forum
ja sądzę , że to jest globalne wyleszczanie.
Ktoś tu miesiąc temu pisał ,że Goldman Sachs nakupił się "S" -ek. Teraz by zarobić głoszą recesję. Z tego samego źrodła sterowane są nasze publikatory :gazety , ONET
być może komentarze na tym forum /są wyjątkowo pesymistyczne/
Ale jest też administracja amerykańska i coś zrobia.
Jest też nadmiar pieniądza w skali świata.
Era51 / 2008-01-13 08:13 / portfel / Bywalec forum
Goldman trzyma w kieszeni cały świat?
No wiesz... Takie teorie... :-)

Goldman podciągnie WIG i ceny mieszkań w Polsce.
Administracja amerykańska już coś tam zrobi, by Arka znów zarabiała najwięcej.

Tym razem będzie inaczej, nie będzie fazy bessy...
Będzie dobrze. Będzie dobrze. Będzie dobrze!

Obiecam wam wszystko, nie bójcie się!
Tylko nie zabierajcie mi mojej prowizji od sprzedaży jednostek :-)
zbig$ / 2008-01-12 23:04 / Uznany gracz - weteran 93/94
U nas tez wlasnie nakupili sie s-ek?LOP ogromny...moim zdaniemwidac wyraźnie, ze miski juz nie chca spadac - kolejny test dla nich w poniedziałek, leci w20, pewnie sypią sie fundusze akcyjne oparte o duze spolki.. Rosnacy lop swiadczy, ze coraz wiecej l-ek ktos otwiera...jak się to wszystko odwróci naprawdę będzie mocny strzał...tylko kiedy? A jak duzi biorą s-kicoraz nizej, a leszcze l-ki, no to czekaja nas niezle saneczki z goreczki...
panikarz / 2008-01-12 21:28 / portfel / Nerwowy Gracz Giełdowy
emeryci to jeszcze nie sprzedali dopiero ida :D
sprzedawali narazi emlodzi m.i ja ...
aszulski57 / 2008-01-12 21:39 / Tysiącznik na forum
Niektórzy analitycy / Wojciech Białek/ uważają , że odbicie może nastąpić od poziomu 3100 na WiG 20.
Czy tak będzie nie wiem.

/ złośliwe trole nadają " he,he kolega przewidywał odbicie"
w związku z tym wyjaśniam :
1. nie koleguję się z trolami.
2. to forum jest dla wymiany poglądów a nie dla złośliwości.
leiho / 2008-01-12 20:51 / "Tu Ne Cede Malis"
oto ciekawy link, pewna prawidłowość o której mało kto wie :)


http://tinyurl.com/2282rv


jak widać, jesli Dow spadł ponizej grudniowego zamknięcia, za kazdym razem (oprócz 1) następowały dalsze spadki, a rok konczył sie wzrostami w 13 na 27 przypadków.

kiedy nie spadł ponizej grudniowego minimum, wszystkie oprócz 3 przypadków lat, były na plusie.
doncorleonte / 2008-01-12 20:14 / Puppet Master
Jak myślicie będzie jakieś odbicie bo coś bym pograł byłem chory 3 tygodnie trzeba by coś wreszcie... Cholerna grypa
pklark / 2008-01-12 20:58 / portfel / -
Czy bedzie odbicie to nie wiem ,ale w piątek dokupiłem Jutrzenki -czy to dobrze,ze JUZ to sie okaże ......ja jestem zdania ,ze niektóre spólki juz są naprawde fundamentalnie tanie - spójrz na niektóre p/e............
Egar / 2008-01-12 20:16 / Tysiącznik na forum
nerek ? :-(
panikarz / 2008-01-12 20:11 / portfel / Nerwowy Gracz Giełdowy
Bo po nocy przychodzi dzień, a po bessie spokój...
styropian / 2008-01-12 20:03 / Tysiącznik na forum
Nie wiem, kto oglądał dzisiejsze fakty, ale mówiono o GPW, o funduszach, o ogromnych spadkach i ogólnie o obecnej sytuacji na rynku. No to czuje, że dopiero rypnie :)
TUROWKA / 2008-01-12 20:17 / "Utopek"
akurat oglądałem, nie strasz wcale tak mocno nie było , anale twierdzili, że może byc 50/50
GrzechO / 2008-01-13 00:39 / Bywalec forum
wg mnie ostro było...naród się wystraszy jak nic..
styropian / 2008-01-12 20:20 / Tysiącznik na forum
buhahaha :D czyli tak jak zawsze "mogą być spadki, ale mogą byc też wzrosty" :) też tak potrafię :)
Egar / 2008-01-12 20:12 / Tysiącznik na forum
Ale się boję , strasznie.
Trzeba było posłuchać prezesa giełdy i mówił dokładnie odwrotnie ale nie o to chodzi.
Możemy się wszyscy zdziwić jak wszyscy na złość mamie odmrożą sobie uszy i trzeci tydzień stycznia będzie jednak na plusie.
Fitter / 2008-01-12 19:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Co trzeba przyznac Arka niezle sie trzyma 7,64% (wycena czwartkowa)na plusie w skali ROKU zwlasza ze jej kurs silnie koreluje z Wig20 a on juz jest na minusie
panikarz / 2008-01-12 19:36 / portfel / Nerwowy Gracz Giełdowy
ale sie najadlem :-)
TOMOK / 2008-01-12 19:22 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
cześć :-)
Pozdrawiam
krzysiek29 / 2008-01-12 17:53 / Uznany Gracz Giełdowy
mam pytanko czy w Polsce jest mozliwosc inwestowania na gieldzie w Londynie w funtach???
ts / 2008-01-12 18:25 / "Trial na giełdzie"
jest coś w bzwbk ale nie wiem czy w funtach.
wejdż na stronę i sprawdż.
poszukaj też w xtb.
zbig$ / 2008-01-12 17:51 / Uznany gracz - weteran 93/94
Wiecie, co znaczy bessa -Będzie Ekwilibrystyczną Sztuką Sprzedanie Akcji....)))
EMR100 / 2008-01-12 17:47 / portfel / Walczący z wilkami
dobrywieczór
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy