Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

To był niestabilny kwartał

To był niestabilny kwartał

Money.pl / 2007-03-30 17:55
Komentarze do wiadomości: To był niestabilny kwartał.
Wyświetlaj:
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2007-03-31 08:06
widzę, że forum funkcjonuje prawie całodobowo...
pozdrowienia dla koleżanek i kolegów, których pierwszymi akcjami były akcje handlowego- po redukcji za to co zostało kupiłem Pioneera Fundusz Powierniczy Agresywnego Inwestowania i wyobraźcie sobie że przez te wszystkie lata ani razu nie spojrzałem na wycene- bardzo mnie ciekawi ile zarobili:)) Było to dokładnie 10 lat temu bez 2 miesięcy.
bojan76 / 2007-03-31 08:22 / Uznany Gracz Giełdowy
dzien dobry wszystkim. no to powiesz nam ile zarobili ;) ?
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2007-03-31 08:24
jestem tak zszokowany, że sprawdzam jeszcze raz, i jeszcze raz... i chyba coś nie tak.

jednostki nabyte 05/06/97 po 21,40 kosztują dzisiaj 58,6....

chyba tam jakiś split był:))))))))))))
y / 83.11.39.* / 2007-03-31 09:36
dlatego jestem olbrzymim przeciwnikiem popularnej metody " kup i trzymaj" raczej zastosował bym metode " kup trzymaj sprawdzaj" Większosc ludzi nie ma czasu ani chęci na sprawdzanie i o to wyniki. Ignorancja w dziedzinie finansow jest zatrwazająca z jednej strony cięzko pracujemy na dutki z drugiej totalna ignorancja w dziedzinie zarzadzania swymi finansami.
Sam zajmuje sie sprzedazą TFI i wiem ze gdybym nie dbał o portfele moich klientow, sami tego nie zrobią.
bojan76 / 2007-03-31 08:56 / Uznany Gracz Giełdowy
no gorsza moze chyba byc tylko skarpeta babci ;) A tak na serio, to jakby policzyc na zwyczajnej lokacie mogloby byc po tylu latach podobnie. kiedys przeciez stopy byly wyzsze ;)
. / 2007-03-31 08:26 / ................
ale przeciez musiales dostawa roczne sprawozdania
niektore fundusze Pioneer'a radzily sobie bardzo zle i tak jest dotad.
Np. obligacje dolarowe,dolarowe plus itd
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2007-03-31 08:38
tak- ale głównie jakiś badziewiasty magazyn:))
wycen nie przeglądałem, kwota stała się nieistotna, zacząłem dużo i długo pracować, raz się zainteresowałem, ale okazało się, że wbk już nie prowadzi pioneera, odeslali mnie do bre-a tam mi bylo nie po drodze, teraz to chyba do PeKaO trzeba będzie się wybrać...bo się pieniądze marnują:))
A2 / 2007-03-31 07:57 / Spekulantka
Z rana ledwo przebrnelam przez wszystkie wpisy..ledwoooooo. O dziwo na wczorajszej sesji moj portfel wzrosl))) choc go nie pilnowalam. Dzisiaj o zasadach :
1. nie inwestuje w spolki , ktore sa modne na forum.
2.AT wrocilo do moich codziennych narzedzi.
3. Obecnie glownie inwestuje w dzialki budowlan
Jarg / 2007-03-31 09:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A2, nie wiem jakie kryterium przyjełaś w ocenie forumowych społek, ale można powiedzieć, że "na dwoje babka wróżyła". Jedne popularne na forum kiszą się niemiłosiernie, inne natomiast przyniosły krociowe zyski nawet w klika dni.
Sensowność inwestowania w działki budowlane jest w zasadzie bezdyskusyjna :-)

Pozdrawiam
A2 / 2007-03-31 07:57 / Spekulantka
Z rana ledwo przebrnelam przez wszystkie wpisy..ledwoooooo. O dziwo na wczorajszej sesji moj portfel wzrosl))) choc go nie pilnowalam. Dzisiaj o zasadach :
1. nie inwestuje w spolki , ktore sa modne na forum.
2.AT wrocilo do moich codziennych narzedzi.
3. Obecnie glownie inwestuje w dzialki budowlan
. / 2007-03-31 07:47 / ................
Jakis czas temu /niedawno/ pisalem o Zastalu.
To bylo na poczatku marca i mozna go bylo kupic wtedy za nieco ponad 2 zl. /np. 3.3.04 kupowalismy po 2.40/
Ostatnie transakcje KUPNA to juz 5 zl.
freshcom / 2007-03-31 08:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam z ranca.mam pytanie jaka jest przyczyna malego zainteresowania ceto na tym forum,poza mala plynnoscia?w styczniu kupowalem resbud zarobilem,zastal kupilem pozno,placilem po3,95 ale tez jestem zarobiony,wiec?
Ross / 2007-03-31 12:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Na ceto jak kupisz za większą kasę to jest problem ze sprzedażą , Ja powyżej 5 tys.nie kupuję bo razsię kulałam ze sprzedażą dłuższy czas. Na ceto zarobiłam na karenie izojarze zastalu lesco i resbudzie którego odkupiłam i trzymam.
. / 2007-03-31 08:21 / ................
zwykly strach i mala plynnosc tych spolek
nurekarek / 2007-03-31 07:44 / Bywalec forum
Witam. Czy ktoś interesuje się Swarzędzem? Jestem dość mocno w nią zaangażowany i z ochotą wymienię się spostrzeżeniami, bądź uwagami. Zapraszam do dyskusji.
. / 2007-03-31 07:52 / ................
tu sa wszystkie komentarze z forum na ten temat/sporo/

http://www.money.pl/forum/szukaj,w,forum.html
nurekarek / 2007-03-31 08:39 / Bywalec forum
Dziękuję, poczytam z przyjemością
. / 2007-03-31 06:14 / ................
GabrikSokoloa,Gwarek,Ross.Dzieki ze sie odezwaliscie.Szkoda,ze tylko Wy.Myslalem,ze takie postawienie sprawy spowoduje wiekszy odzew.Byc moze nie wszyscy akurat byli obecni.
Tak ,czy siak,potwierdza to moje przypuszczenie,ze tylko czesc gra cokolwiek analizujac i uzywajac narzedzi.Natomiast reszta korzysta z podpowiedzi badz poprostu podaza za innymi.
--:-))
rotux / 2007-03-31 12:32 / Uznany Gracz Giełdowy
dorzuciłem tam dwa zdania od siebie
bojan76 / 2007-03-31 08:35 / Uznany Gracz Giełdowy
ja nalezalem w takim razie do tych co nie byli obecni. a od siebie mowiac. ja inwestuje glownie fundamentalnie. Technicznie jestem slaby co niestety zmniejsza efektywnosc moich inwestycji jak zdazylem zauwazyc. interesuje sie makroekonomia (w szczegolnosci sektorem realnym) i z niej na codzien zyje. Typuje sobie sektory warte zainteresowania, patrze na cykle tam obecne i pozniej typuje podmioty warte zainteresowania. ot taki prosty sposob na inwestowanie. niestety moja aktywosc zawodowa i pozazawodowa niepozwala mi sledzic tak gleboko wykresow notowan, nie mowiac juz duzym zaangazowaniu sie w zycie forum money. pozdrawiam cieplo.
sokoloa / 2007-03-31 07:19 / "Gorąca głowa"
Zapewne mówisz o AT... hehe. Ty lisku jeden. Jakbyś miał dane odnośnie ilości odsłon tamtego komentarza to moglibyśmy wysnuc jakieś konkretne wnioski. Bo jeśli odsłon było sporo a komentarzy jest tyle co kot napłakał to albo ludzie wchodzą na money tylko po poradę (sami jej nie udzielając, nie liczę naganiania ;-)) albo musisz się postarac uatrakcyjnic tekst ;-).
Swoją drogą przydałoby się wiedziec ile odsłon ma komentarz w czasie gpw a ile po zakończeniu (tak od 1810)
A już z rozliczeniem na adresy ip (oczywiście niejawne, tylko po to aby dokładniej ustalic ilośc odsłon z tego samego kompa)
Pozdrawiam, miłego dnia!
. / 2007-03-31 07:40 / ................
trzymaj sie --:-))))
. / 2007-03-31 06:43 / ................
zaczalem od tamtego komentarza ,ale potem przeczytalem wszystko do tego.
To chyba pierwszy raz,gdy tyle wpisow dotyczy praktycznie wszystkiego,tylko nie gieldy.
Wiele osob sie zdeklarowalo i nabralo ludzkiego wymiaru,na codzien niewidocznego zza cyferek.
Okazalo sie ,ze wielu dysponuje duza wiedza ogolna i reprezentuje wysoki poziom intelektualny,to bardzo milo.
potwierdza to teze o pewnej elitarnosci tego forum.Potwierdza to rowniez sposob wypowiadania sie,bez inwektyw i napasci.
Jednak wylowilem cos szczegolnego,bez obrazy dla autora postu.
Byl to wpis o "naukowej pracy,potwierdzajacej,ze Biblia to program komputerowy".
Z litosci nie bede komentowal ani przytaczal kontrargumentow..
Pozdrawiam wszystkich i zycze pieknego,super weekend'u.
bebe / 2007-03-31 03:47 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobranoc, i witam na jutrzejszy dzian w dobrych nastrojach i
barakuda / 2007-03-31 03:13 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Igła , dlaczego myślisz , że ranga przez Ciebie nadana ma nobilitować kogokolwiek?
może ta nobilitacja powinna być wpierw uznana przez jakieś gremium, żeby być nobilitacją ?
w przeciwnym wypadku jest to Twoje subiektywne wyróżnienie , niedające satysfakcji obiektywnej.... to takie zadanie po godzinach...
a propos... cieszę się z podwyższenia rangi, uścilij jednak z jakiej na jaką....
barakuda / 2007-03-31 03:15 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
errata: uściślij...
barakuda / 2007-03-31 03:20 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
aha, byłbym zapomniał.... też cenię Cię wyżej niż przedtem...
bebe / 2007-03-31 02:13 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
bylo tyle watkow dzisiejszego dnia, ze truddno bylo mi zalapac , gdzie moge odpowiedziec, to cieszy, swiadomosc - to wspaniala rzecz - dzieki szbkiemu internetowi - moga sie porozumiewac - tylu ludzi - scierac tyle pogladow - wspaniale - i co dalej myslec, myslec i dopiero dzaialac - skutecznie - doprowadzic do konsensusu jaka jest idea byc i byc i trwac i istniec i miec, o ile kazdego z nas stac na cos wiecej, ale dac szanse kazdemu - i godnie byc, wybierac, to nasze obecnie - mysle przeznaczenie na generalnie na tej , a jakze pieknej ziemi, chroniac od wszelakiego zla.myslec i bogacic sie.
barakuda / 2007-03-31 02:30 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
myślę .... wiem ,że jesteś klawą Babcią...
bebe / 2007-03-31 02:17 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobranoc , zycze swiadomosci dnia dzisiejszego
needle / 2007-03-31 02:17 / Bez rangi
dziś ze mną się nie ścieraj
napiszę, jak obiecałem poniżej
Big i Rotux - na ich nicki patrzę najchętniej, nie zawiedziesz się i Ty
nie szykam też konsensusu - piszę, chcesz to chwytaj , nie to innego dnia kogo innego spotkasz
bebe / 2007-03-31 02:19 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
a to mnie zaskoczyles odpowiedzia.
gio / 2007-03-31 01:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobrej nocy
nicknamer / 2007-03-31 01:46 / Bywalec forum
Pewnie za 6 godzin będzie wszystkich mnóstwo na forum , ale mnie niestety nie będzie. Pozdrowienia dla wszystkich.
Nicknamer
barakuda / 2007-03-31 01:43 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Needle, grasz, czy gadasz ? jeśli możesz, odpowiedz , dlaczego jestes taki radykalny w tym co piszesz ? To moje wrażenie, nie musi być słuszne , ale jest...u Ciebie krytyka jest przed próbą uzgodnienia wspólnego stanowiska.... taki jesteś , czy pomyliłem się w ocenie? sorry , jeśli uraziłem...
needle / 2007-03-31 01:51 / Bez rangi
zagrałem raz w diamenciki
a do postu...
needle - wiesz co to jest, prawda?
przydatne urządzenie, ale i ukuć potrafi, szczególnie gdy ktoś się niewłaściwie obchodzi
akurat Ty posługujesz się IGłą na tyle mądrze, że możesz ją wykorzystać..., nie ma problemu
barakuda / 2007-03-31 02:02 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
wiem...
needle / 2007-03-31 02:06 / Bez rangi
i rację masz
będę Ci musiał wyższą rangę przydzielić za trafne spostrzeżenie rozsądnie zaprezentowane
nicknamer / 2007-03-31 01:31 / Bywalec forum
Myślę, że np. needle musi być już bardzo wyczerpany giełdą, ba jak przeleciałem wpisy, to byłeś dość aktywny ?!!. Pytasz czego ja chcę ? Podyskutować o giełdzie bez tej gorączki między 9.30 a 16.30. Wiem,że to nie jest zbyt popularne na tym do-at-once forum, ale mimo wszystko, próbuje znaleść kogoś dodyskusji.
needle / 2007-03-31 01:47 / Bez rangi
zmęczenie Cię przyparło i co?
niedokładny jesteś
od 11:48 do ~~21 nie ma moich wpisów
a ja jestem wyczerpany, ale GPW to tylko 30 % tego,
ale cóż, jeszcze trochę zarobię w 2007
zaraz się rozłączam, bo zmęczenie przyszło
jak coś masz to go, go, ale dyskusja to nie dzisiaj
nie ze mną
barakuda / 2007-03-31 01:31 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
BEBE
myślę , że mylisz się -bez urazy- pisząc o poczuciu obrazy Siebie jako Polki i Narodu .... nie możesz odbierać nikomu prawa do postrzegania siebie oczami innych.... ci inni mogą mieć inne perspektywy widzenia świata i prawo do ich uzewnętrzniania... mogą więc, krytykować to, co w ich mniemaniu , nie zgadza się z ich optyką. Taka sama sytuacja powstaje , gdy Polak patrzy na poczynania p. Eryki Steinbach ( przykład prosto z biegu).Tutaj możemy czuć się niesprawiedliwie oceniani, ale co to da ? Każdy ma prawo do subiektywnej oceny sytuacji... to jest życie..... Kaczory nas reprezentują (czy to się komuś podoba , czy nie) i to determinuje postrzeganie nas na arenie międzynarodowej...
nie walcz z tym , bo szkoda czasu.... zajmij się wnukami ( za kilkanaście dni spodziewam się wnuka- superuczucie )...
bebe / 2007-03-31 02:37 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
jestesmy szczegolni - my POLACY- taka ja mam opinie , cz to krytyczna , cz y generalnie wyidelizowana, jestem dumna POLKA , tak w sporcie tak w prozie zycia - tego sie bede trzymac. wybory wygerali ci - no coz tak to bywa, ale nie bede "bezczynnie"sluchac obelg na calosci kraju. popotrz jak istnieja ludzie w spolecznosci niemieckiej itp. przyjmuja w swe szeregi nowych ludzi osiadlwszych na ich terenie- musza byc dostosowani . no odpowiedz mi na to. moja corka zostala zaproszna na wysrepy baletowr jakies 15 lat temu moze wiecej , ale, przyjecie w postrzegowaniu tego kraju tzw , czystosci okazalo sie, ze ten polskiu zespol wcisnieto w jakis hotwl, gdzie nawet poscieli nie zmieniono i ta gowniara - moja corka p o angielsku powiedziala, ze nigdy nie spala na czyms podobnymitp itd, wiesz co zrobili wtedy ten czysty narod, do palacu ich przeniesli- tak w skrocie to opisalam, nie pozwolic sie na zdeptanie-bez wzgledu na panujacych, pozwolisz to cie zdeptaja , cz to tu cz to tam.
barakuda / 2007-03-31 02:59 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
to całkiem inny problem .... nie daj się stłamsić , tam gdzie chcą cie poniżyć .... słusznie i naukowo. Ale nie obrażaj się ,gdy krytyka jest konstruktywna , a co najmniej uzasadniona z jakiegoś obiektywnego powodu... Bunt przeciw wszelkiej krytyce narodowościowej, to szowinizm.... pierwszy krok do nacjonalizmu...boję sie tego... jako Polak.
bebe / 2007-03-31 03:37 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
barakuda,, swietnie, ze bedziesz dziadkiem, - to po prostu jest cos. ale odpisywalam Ci i mi sie dwa razy juz skasowalo..juz teraz nie mam juz sil Ci odpowiedziec, wybacz, moze jeszcze powrocimy do tego tematu, ale, ale , ale daleko mi do szowinizmu, a jezeli tak myslisz - to tylko dlatego, ze nareszcie wolna Polka moge cos powiedziec, malo -kobieta w tym gronie mowi i dziala i gra i ma -dlatego to Twoje ujecie sprawy- przeszlosc ma dlugie cienie i tez wychowywanie , kto tu ma cos do powiedzenia, przyszly dziadky, zmien punkt widzenia, ucz sie nowosci, ja tak czynie, ponoc jestem lepsza w przyswajaniu czegos, co wiem ze dobre jesr, korzystaj z doswiadczenia i czyn je lepszym- bo nadal jestes.pozdro., milo mi.trzymam kciuki za dobre pokolenie.
needle / 2007-03-31 02:51 / Bez rangi
lepiej śpij, przynajmniej konsekwentna będziesz
rano mało kiedy jest gorzej
chyba, że wieczorem było więcej
bebe / 2007-03-31 02:58 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
jest tak, jesli chcesz czlowieku w iedziec: wieczorem zrob , a rano powtorz., jezeli mamy to samo na mysli - mowi to Ci kobieta znajaca zycie.,pozdro.
gien1 / 2007-03-31 01:21 / portfel / Bywalec forum
A ja dziś na dobre wyszedłem ze swojego ukochnaego Beefsana, bo już nie mogłem się doczekać na chwilę kiedy on mnie pokocha;o) No i wziąłem Drozapol po 11,10.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy